Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Това не е новина за никой следящ моторспорта - Демпси от години участва в Льо Ман, тази година беше сред фаворитите за 1во място в класа в който участва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Първата серия ми се стори доста по-бавна и безинтересна в сравнение с първата на Arrow. По-нататък разгръща ли се ?

Link to comment
Share on other sites

Общо взето всички са един дол дренки, просто този ми се струва по-мрачен и сериозен. Flash и Arrow изобилстват от плосък хумор и превъзнасяне.

Link to comment
Share on other sites

Ако говориш за различните истории в различните сезони - Fargo.

 

 

 

 

викаш тоя Fargo може да му се хвърли едно око ... филмът на братя коен е от добрите им, та ако и сериалът е "пощипнал" нещо от него, определено ще го сваля.

Link to comment
Share on other sites

Духа на сериала е същия. Дори има препратки към филма.

На мен ми хареса, а и 1 сезон е излезнал, та няма да ти се налага да чакаш.

Link to comment
Share on other sites

И от мен един глас за Дердевила.

 

ПС изгледах Sense8 - прилично зле беше. Уашовски ме разочароваха за втори път тази година.

Link to comment
Share on other sites

Да внеса малко яснота по отношение на True Detectives.
Сериала се излъчва във формат антология - всеки сезон ще представя различна история с различни актьори от предния.
Пилотният епизод получава пет номинации за Еми, а Кери Фукунага е удостоен с наградата за режисура.
 
Някъде бях чел, че HBO са искали промяна по сценария, защото не ги кефил, но Ник Пизолато е казал, че или ще е както той го е написал, без да се пипа нищо или няма да им го продаде. Повече инфо за с2:
 
 
 

Странно убийство сблъсква три ченгета и един престъпник, като всеки от тях трябва да се пребори с мрежа от заговори и предателства сред изпепелените пейзажи на Калифорния. Колин Фарел е Рей Велкоро, компрометиран детектив от индустриален град в Лосанжелиската област. Винс Вон играе Франк Семиън, престъпник и бизнесмен, който може да загуби делото на живота си, докато съпругата му и негов най-близък партньор (Кели Райли) се опитва да живее с неговите и собствените си решения. Рейчъл МакАдамс е детектив от шерифската служба на област Вентура Ани Безерайдс, която често се изправя срещу системата, на която служи, а Тейлър Кич играе Пол Уудру – ветеран и мотоциклетно ченге от Калифорнийския магистрален патрул. Той намира местопрестъпление, което дава начало на разследване, събрало три различни полицейски служби, множество криминални заговори и милиарди долари.

 
 
 

Сценарист на всичките осем епизода от втори сезон на „True Detective” отново е създателят на сериала Ник Пизолато, а режисьори на отделните епизоди са Джъстин Лин („Бързи и яростни” от 3 до 6), Янус Мец Педерсен („Armadillo”), Мигел Сапочник („Repo Men”) и Даниел Атиас („The Wire”, „The Sopranos”). В главните роли са Колин Фарел, Винс Вон, Рейчъл МакАдамс, Тейлър Кич и Кели Райли.



В тоя ред на мисли, препоръчвам OZ и The Wire. Стари, но много добри HBO продукции.

P.S. В OZ негрото Adewale Akinnuoye-Agbaje цепи мрака с ролята си. Скоро се появи и за малко в 6-7ми епизод на Game of Thrones.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Няма. Това е. :)
Или поне аз не се сещам. Ще чакаш следващия сезон на True Detective и Fargo.

На мен лично стила на Fargo ми хареса повече от True Detective. Просто самото настроение на филма.
Те бяха и малко различни де. В единия от самото начало се знаят извършителите и се наблюдават обстоятелствата, както се развиват.
В другия, историята се развива пред очите на зрителя и нищо не се знае.

Link to comment
Share on other sites

ПС изгледах Sense8 - прилично зле беше. Уашовски ме разочароваха за втори път тази година.

 

Още не съм изгледал Сенсе8, ама ако е като филма им, който пуснаха тая година... подкрепям че почнаха нещо бози да пускат. Колко трябва да не си добре с главата, че да си смениш пола...

 

За 2 седмици изгледах 4те сезона на Homeland и доста ми хареса. Препоръчвам го

http://www.imdb.com/title/tt1796960/

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Това започна доста обещаващо. До колкото разбрах, правят го сценаристите на Старгейт.

 

14302_359724460883597_756081858468493597

 

+1 

Вчера изгледахме първите 2 епизода и определено ни харесаха. 

Link to comment
Share on other sites

charmock, ARPAnet, бихте ли обяснили с няколко думи какво в Dark Matter ви харесва? :) Отдавна не бях гледал нещо толкова дървено и бозаво. Ако бях видял логото на MTv, нямаше да се учудя, толкова е зле положението.

 

/лично мнение/

Link to comment
Share on other sites

charmock, ARPAnet, бихте ли обяснили с няколко думи какво в Dark Matter ви харесва? :) Отдавна не бях гледал нещо толкова дървено и бозаво. Ако бях видял логото на MTv, нямаше да се учудя, толкова е зле положението.

 

/лично мнение/

Има добър старт и изглежда обещаващо, ако правилно развият историята ще се получи добро сериалче . Амнезията си е клише, но какво пък ? 

Link to comment
Share on other sites

charmock, ARPAnet, бихте ли обяснили с няколко думи какво в Dark Matter ви харесва? :) Отдавна не бях гледал нещо толкова дървено и бозаво. Ако бях видял логото на MTv, нямаше да се учудя, толкова е зле положението.

 

/лично мнение/

Ами просто фантастика с космически кораби и т.н. Отдавна не беше излизало нещо подобно и се радваме на всичко ново в жанра. На мен също ми е доста свеж сериала, както и доста обещаваща история.

Link to comment
Share on other sites

Има потенциал, но общо взето е клише от към персонажи, диалог и история. Надявам се бързо да успеят да развият нещата и персонажите, за да не стане като SGU - тъкмо като стане интересно и му резнаха главата. Дано пичовете са си взели поука, че 2 сезона с тийн драми в космоса не са неща, които хората искат да гледат.

Link to comment
Share on other sites

Може би аз съм станал прекалено критичен, напоследък всичко взе да ми доскучава (напр. Suits, Hannibal). Killjoys също не ми хареса, на Extant заспивам, The Whispers го следя покрай половинката, дори True Detective 2 не може да ме грабне. Мr. Robot ми е интересен засега, но по традиция сериалите със Слейтър са за кофата, така че не тая много надежди за положително развитие.

Link to comment
Share on other sites

И аз този летен сезон съм така, всички нови сезони на старите сериали нещо ми се повтарят и губя интерес. Само Mr. Robot за момента е свеж полъх, надявам се да не го прецакат.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...