Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тъкмо и аз го свалих да тествам след малко. Иначе тези дни се зарибявах с The Blacklist, не е нещо невиждано, но е доста приятно за гледане като няма по-добро. А и не е тотално предсказуем и на моменти атмосферата става доста мрачна.

 

Black Box става за гледане. Още един сериал с главен герой, страдащ от някакво умствено разстройство. Едва ли ще има втори сезон, но мацката става за гледане.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Аз гледам Penny Dreadfull и засега съм доволна. Има си всичко, а на горката Ева Грийн не и завиждам за тази роля. 

Link to comment
Share on other sites

Извъртях трети сезон на Suits - много добър, както и очаквах.

Сега ще довърша Mentalist... а после накъде?

 

PREAIR Constantine не е много зле, но определено очаквах повече...

Link to comment
Share on other sites

тоя лефтоувърс има ли нещо общо с http://www.imdb.com/title/tt0190524/ , че само като си го спомня и се обривам

аз му гледах трейлъра и беше същия, не знам дали има смисъл да го пробвам

Константин и мен не ме грабна, да бяха зели Киану по-добре щеше да е, поне пичката е яка

мога да препоръчам the Listener - лежерна канадска полицейска драма, ама главния може да чете мисли

Covert affairs започна добре що годе

Suits - и той,

малко смениха филма за 1-2 сезона (според мен), само дано да не протакът делото в целия сезон, че много тъпо ще е

 

сега съм дръпнал Dominion, който е по тъпия филм Legion, ма ще го видим

Edited by peet
Link to comment
Share on other sites

Надявах се Crossbones (пирати + Джон Малкович, майна!) да ме грабне, но не можа. Атмосферата някакси не е "пиратска", а главният герой (Richard Coyle) не мога да го приема сериозно, тъй като винаги ще го свързвам с Coupling, където играе абсолютен идиот. Гледам го как се прави на шпионин и в същото време си представям как започва разговор с някоя мадама с "I have a bucket of women's ears at home!" :D

Link to comment
Share on other sites

тоя лефтоувърс има ли нещо общо с http://www.imdb.com/title/tt0190524/ , че само като си го спомня и се обривам

аз му гледах трейлъра и беше същия, не знам дали има смисъл да го пробвам

Константин и мен не ме грабна, да бяха зели Киану по-добре щеше да е, поне пичката е яка

мога да препоръчам the Listener - лежерна канадска полицейска драма, ама главния може да чете мисли

Covert affairs започна добре що годе

Suits - и той,

малко смениха филма за 1-2 сезона (според мен), само дано да не протакът делото в целия сезон, че много тъпо ще е

 

сега съм дръпнал Dominion, който е по тъпия филм Legion, ма ще го видим

 

По някаква книга от 2011, ще видим как ще са следващите епизоди.

Link to comment
Share on other sites

Браво. Направо се чудя как толкова много хора харесват Arrow, а този ще е още по-зле в това отношение.

 

Leftovers и мен не ме грабна, но ще му дам шанс, то не че има толкова избор на неща да гледам, все пак е ХБО. Напомня ми леко на онзи мини сериал където всички на земята заспали за час или нещо такова и сънували бъдещето си, забравих му името.

 

Някакви мнения за Rogue? Гледах пилотния епизод, не беше зле пък и имаше голотийки.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Напоследък взе да изтъпява, никакво развитие на персонажите, стоят си същите от началото и все едни и същи трикове.

Link to comment
Share on other sites

Да, на мен много ми хареса. Падам си по арогантни персонажи със "специални" умения :) Приятелката ми обаче не беше впечатлена. Всеки с предпочитанията си.

Link to comment
Share on other sites

Гледах 3 епизода, но това което не ми харесва е, че всеки епизод си е сам за себе си горе долу. Аз харесвам сериали от типа на 24, Prison Break, The Following, където следващия епизод е като продължение.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като ми е останал само един сериал, който следя, а именно - Under the dome, снощи изгледах трите серии на Leftovers, който се движи като марсол за момента, но пък ми е интересно какво точно ще стане, та му давам шанс. Тези дни ще започна House of cards, че много го хвалите. Междувременно ще сваля и пилотната серия на Extant, че поне от трейлъра ми Ареса - извънземни бебета, а-у :). Този Strain също не изглежда зле :)

Link to comment
Share on other sites

Също и The Strain. Дано и двете да не са само потенциал оабче.

Ох, силно се надявам, защото наистина сушата е ужасна. Няма да кажа какво гледам в момента, защото ще ми се смеете... срам ме е от себе си... The Strain не ме впечатли кой знае колко, но ще видим. Някои аспекти ме издразниха жестоко, но ще му дам шанс, какво да се прави. Залагам засега на Extant. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...