Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Sicario - брутално добър. Признавам си, че нямах идея за какво става въпрос в този филм, защото инцидентно отидох да го гледам на кино, но бях изненадан приятно. Ако ви харесват заглавия като The hurt locker и Zero dark thirty, този определено ще ви допадне.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gone Girl

Пропуснах го миналата година понеже не очаквах да е нещо значимо пред вид анонса и класата на Финчър,но си е интересен.Перфектен за уикенд у дома. :))

Link to comment
Share on other sites

The last Witch Hunter

гледах на кино, Eccoplexx - малката зала придава на звука едно по-приятно усещане. Хареса ми и залата, и филмът, макар да не съм фен на такъв тип филми. Именно приказното, обаче, направи целият филм интересен. 

Link to comment
Share on other sites

Spectre...не колкото предишните,но беше добър и ще го гледам пак.За жалост май е последния с Даниел Крейг.Май не съм много доволен защото очаквах повече неща от Моника Белучи <3

Link to comment
Share on other sites

И аз гледах вчера Спектър, изобщо не ми хареса, а съм голям фен на поредицата. Просто по- банално от това не знам дали можеше да бъде. Сюжета ми се стори яко изсмукан от пръстите. Доста разочарован останах.

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt2361509/?ref_=nv_sr_1

The Intern

 

Чудех се на какво да закарам майка ми и избрах това.

Приятно, разпускащо филмче. Много добра игра на всички актьори. Малко смях, малко драма, препоръчвам!

Link to comment
Share on other sites

Spectre...не колкото предишните,но беше добър и ще го гледам пак.За жалост май е последния с Даниел Крейг.Май не съм много доволен защото очаквах повече неща от Моника Белучи <3

И аз бях на кино на Спектър снощи, но останах разочарован. Доста предвидим, малко ефекти като се има предвид, че четох че струвал около 350 милиона $ очаквах много повече...

Link to comment
Share on other sites

И аз бях на кино на Спектър снощи, но останах разочарован. Доста предвидим, малко ефекти като се има предвид, че четох че струвал около 350 милиона $ очаквах много повече...

Да и аз това гледах като се прибрах.10 aston martin били потрушили всеки на стойност 2.4млн.В това скучно преследване не ми е ясно къде са ги чупили толкова :D...сигурно и те пари са усвоявали.

Link to comment
Share on other sites

EVEREST

 

Отличен филм за една много тъжна история... Наско, добре не си отишъл на кино, че някой е можело да яде бой.. 

 

(В един момент се почувствах като във FAR CRY 4.... :grin: )

 

ANT MAN

 

Поредният приличен комикс. Вече са започнали така да ги омесват, че скоро ще им изгубим спатиите.... 

 

THE HALLOW

 

Приятна изненада от Ирландия

 

MAZE RUNNER SCORCH TRIALS

 

Както се усети в първата серия, историята има потенциал за развитие. И въпреки че се навряха в най-баналното клише, пак са по-добри от бозите на глада....

 

GOODNIGHT MOMMY

 

Some seriously crazy shit....

 

GRAVE HALLOWEEN

 

Прилично като за без пари... 

 

THE GIFT

 

По-скоро посредствен, но лек и неангажиращ...

Link to comment
Share on other sites

HITMAN AGENT 47

 

Пълни глупости с ефекти, Ауди и некадърна пача, подходящи за спане пред екрана с бира и мезе.  

 

SENNENTUNTSCHI

 

Интересен европейски филм

 

THE ZERO THEOREM

 

Абсолютна и тотална лудница, но някак си беше приятен... 

Link to comment
Share on other sites

THE GIFT

 

По-скоро посредствен, но лек и неангажиращ...

 

THE GIFT ми хареса. Приятен е.

 

TRANSPORTER: Refueled

Очаквах много по-малко, но останах повече от очарован. Хареса ми филмът, разбира се не може да се очаква нищо повече от екшън и преследване с коли, но този път имаше приятна идея с хитро измислен край.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Crimson Peak.Много ми хареса,не е като типичния хорър/трилър,визуално е много интересно направен,всеки кадър е като картина,а къщата е като "жив" герой от филма.Затова ме е яд,че прекратиха работата върху новия Silent Hill между Гилермо Дел Торо и Хидео Кожима.

Link to comment
Share on other sites

It Follows

11190713_ori.jpg

Жестока атмосфера,операторската работа,музиката са запомнящи се.Историята има дълбочина за размисъл,разгърната малко като сън.

Link to comment
Share on other sites

Crimson Peak.Много ми хареса,не е като типичния хорър/трилър,визуално е много интересно направен,всеки кадър е като картина,а къщата е като "жив" герой от филма

 

Наистина много добър "фентъзи хорър", подкрепям с два палеца.

Link to comment
Share on other sites

Опита за непринуден хумор в стил филмите на Марвел според мен е не на мято. 

Интересно как непринудения хумор на тандема Хан Соло - Чубака, който излиза като еталон в края на 70-те на миналия век, копира този от филмите на Марвел от 21-ви век?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...