Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Определено е много силен, то си е и въпрос на вкус де, аз примерно тия тронове не можах и една серия да изгледам  :thumbsdown:

 

 

В момента в който чух че Вон играе главна роля бЕх страшно потресен, тоя пич го свързвам единствено с посредствени комедии от които не помня нищо още на 15-тата минута след като е свършил. Но ролята си я изигра повече от добре. 

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The wedding ringer ми хареса. Актьорския състав е добър, а сценария не е точно на типичния розов филм, за който постера говори. Препоръчвам го - забавен е, почти оригинална комедия

Link to comment
Share on other sites

MAD MAX FURY ROAD

 

Очаквано филмът е безумно тъп и безсмислен. Но определено си заслужава да се види, не само заради множеството ефекти, но и заради истинската ЯкшАн атмосфера, която създава. Много по-добър от последните 3 серии на Бързи и яростни - лично мнение. Уникалните хрумвания на тема мутации и особено китариста на ластици избиха рибата просто...  

 

TRUE STORY

 

Странен филм, чийто смисъл така и не осъзнах, но определено много силен. 

 

AREA 51

 

Поредна лента, снимана от ръка. Не очаквайте нищо особено. На практика всичко интересно е във втората половина на филма.   

 

TED 2

 

Още по-добър от първия!

Link to comment
Share on other sites

THE AVENGERS - AGE OF ULTRON 

 

Никакви изненади при комикса - ефекти на ниво и ЯкшАн на поразия...  :grin:

 

TERMINATOR GENISYS

 

Не е лош филма, аз имах подозрения за тотална осирация, но не. Даже имаме и хумористичен елемент. 

Какво нещо е пренасищането с ефекти... Като си спомня едно време как благоговеехме пред втората част... И то на разни мъгляви видеокасети... А сега ефектите са нещо толкова простичко... 

Link to comment
Share on other sites

The Gunman

 

Поредният екшън от типа "един срещу всички, всички срещу един". Идеята е изтъркана, но изпълнението е добро. Шон Пен има тяло на 25 годишен, баси!

 

She's Funny That Way

 

Шантава комедия! Щеше да ми хареса още повече, ако не бяха опропастили така жестоко прекрасния акцент на Imogen Poots.

 

Minions

 

Няма грешка, чудесна анимация!

 

Cold in July

 

Много добър трилър с неочаквано развитие.

 

Shutter Island

 

Психарщина от най-висока класа!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

True Detective 02

 

20/10 

 

Макар да подходих много съмнително с оглед участието на Вон и Фарел тоя филм ме върна към сериалите, да не кажа че по-добър филм не съм гледал близките 2-3 години, тва саундрак, тва актьорски състав, игра, сценарий, нЕма слабо. 

 

+1

 

Мацката и тя играе мноо добре. Играта на тронове пасти да яде, харабия. Вон да му се не надяваш, супер силна роля прави.

 

Тва сериал ли е, че нищо друго не намирам, я дайте линк към филма или трейлъра.

TERMINATOR GENISYS

Не е лош филма, аз имах подозрения за тотална осирация, но не. Даже имаме и хумористичен елемент. 

Какво нещо е пренасищането с ефекти... Като си спомня едно време как благоговеехме пред втората част... И то на разни мъгляви видеокасети... А сега ефектите са нещо толкова простичко... 

 

Ай стига ся, едно време слушахме и само радиоточката ама... сега  :JC_golly:  :punk

Link to comment
Share on other sites

 

Shutter Island

 

Психарщина от най-висока класа!

 

Един от любимите ми на Леонардо ДиКаприо, всъщност Титаник е неговият най-слаб филм.

 

San Andreas ми хареса, не заради Скалата. Хареса ми как е сниман, въпреки фантасмагориите. Не очаквайте нищо особено все пак

 

Mystic River има интересна история, жалко, че е толкова разводнена до почти 2ч (обичам филми до 1:40), но историята ми допадна

Link to comment
Share on other sites

body_1_1.jpg

 

Southpaw

 

... с добър режисьор и добри актьори, от един банален сюжет може да стане приличен филм.

освен това американците са добри в този "спортен драматизъм" - преплитането на състезателния характер на един спорт с личния живот.

 

Selfless-2015-afis-poster-fragman-cover-

 

Self/less

 

... и този ми хареса. идеята развита в него не е нова, но ми хареса края. да, happy end е, но кара човек да се замисли.

между другото self/less е много удачно име на филма, но не съм много сигурен, че нашия превод "без/смъртен" препраща към същината ... в английския има думи и изрази, които за да станат ясни на български, трябва да направиш цяло(сложно съставно) изречение. може би по-подходящата дума в случая е себеотрицание ...

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

CHILD 44 

 

Сериозен филм с много силна актьорска игра.

 

SAN ANDREAS

 

Стабилно тъп и напраскан с ефекти филм. Никаква изненада, нищо ново, просто виждаме как напредват компютърните ефекти. Ще се запомни единствено с НЕВЕРОЯТНИТЕ цици на девойката... Не го слагам в другата тема, понеже е идеален за дремане с ядене и пиене пред телевизора... 

 

EXTINCTION

 

Още един филм на границата, но предвид "засушаването" напоследък, може да му отдели време... Класи е пред оная излагация на Шварценегер.

 

CLOWN

 

Очаквах да е много тъп, но се оказа не зле направен. Става за посреднощно преглеждане. 

Link to comment
Share on other sites

CHILD 44 

 

Сериозен филм с много силна актьорска игра. 

 

Аз лично не мога да се съглася с това. И с поставянето на филма в тази тема и с мнението за актьорската игра. За мен беше много неубедителна. Том Харди ми седи точно като един дивак през целия филм. До края не можах да разбера героя му съпричастен ли е с убийствата, не е ли съпричастен с убийствата, защо изобщо се занимава да разследва убийствата. Нито неговата актьорска игра, нито сценария ми помогнаха в установяването на тази подробност.

Link to comment
Share on other sites

Филмът идеално пресъздава сталинистките уродщини от онези години, за които вероятно не си наясно, затова не разбираш. Аз казвам МОЕТО мнение за филма. Не е задължително твоето да съвпада с него.  

Link to comment
Share on other sites

American Ultra

 

Ако ви се гледа смислен филм с поука и емоционален заряд - не го гледайте!

Ако ви се гледа забавен тъпизъм с елементи на екшън - на правилното място сте! :)

Link to comment
Share on other sites

The Man from U.N.C.L.E

 

Поредната отлична шпионска комедия! Подкрепям такива филми с две ръце, два крака и всякакви други крайници :) Със сигурност ще си спретна някой уикенд с този, Kingsman и други подобни филми. И уиски, разбира се!

Link to comment
Share on other sites

Скоро не бях си правил филмов уикенд... 

 

FANTASTIC FOUR

 

Нищо изненадващо - филмиран комикс. Да се разбира първа серия... 

 

MANGLEHORN

 

Силен филм, който не е за всеки. 

 

THE RUNNER

 

Още един добър филм.

 

SELF/LESS

 

Интересен, приятен филм. Добре е да се види. 

 

RETURN TO SENDER

 

Нищо впечатляващо, но става за гледане.

 

RIVERWORLD

 

Стар филм, евтин филм, но ми беше интересно да го видя. 

 

COP CAR

 

Този филм ме развесели... 

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не мога да се съглася с това. И с поставянето на филма в тази тема и с мнението за актьорската игра. За мен беше много неубедителна. Том Харди ми седи точно като един дивак през целия филм. До края не можах да разбера героя му съпричастен ли е с убийствата, не е ли съпричастен с убийствата, защо изобщо се занимава да разследва убийствата. Нито неговата актьорска игра, нито сценария ми помогнаха в установяването на тази подробност.

 

+1 

даже се прекарах да го гледам на кино.....заеВи 

Link to comment
Share on other sites

Когато хал хабер си нямаш.....

 

1496684_688935911141601_1372212713464293

 

За домашно проверете двамата какво е НКВД. Том Харди си признавам, че за пръв път го видях в Лудия Макс и първата ми мисъл беше, че е пълен топан... Но в този филм си е толкова на мястото и толкова добре пасва, колкото явно не може да възприемете, предимно защото не знаете защо. И по-добре да не знаете....   

 

Ангеле, само за справка - ако човек играе агент на НКВД и НЕ Е като дивак, то силно си е осрал ролята. На практика сам показваш, че Харди в тоя случай добре се е справил. 

Link to comment
Share on other sites

Това не оправдава сценаристите и режисьорите.

 

За кое? Че са предали правдоподобно нещата? 

 

Ако имаше само кадри на гръмнати от Василий и компания родители пред децата за назидание, нямаше да стане филм... Инак това е 100/100 истината, но все пак нали и Васко трябва да иде на кино за нещо.... И като го не вдене да се разочарова... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...