Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Deadpool 

 

10/10, даже като Марвел фен бих казал и 11/10 

Брей, занчи горе-долу се оправдава времето, което веднъж изгубих висейки в задръстването заради снимките на този филм. Ще взема да отида да го гледам. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

THE SECRET IN THEIR EYES

 

Много добър филм!!! Джулия обаче се е сбабичосала до неузнаваемост, плашещо направо... Накрая разбрах, че е римейк на аржентински дилм от 2009 и моментално свалих и изгледах и него:

 

EL SECRETO DE SUS OJOS

 

Той също е отличен...

 

Ако искаш ми вярвай....

 

От 5 години един приятел ми казва да гледам филма и аз все отлагах. Тази вечер се прибрах и си го пуснах. Сега влизам и виждам, че и ти си го коментирал. За този от 2009 говоря. Римейкове по принцип не гледам, защото много често не струват.

 

Аз също мога да потвърдя. Оригиналния филм е 9/10.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sda494tqjMKruN1O9cEA10f1MIv.jpg

Les.Nouvelles.Aventures.D.Aladin.2015.FRENCh

Има майтапи,става за гледане(ако някой се престраши да го гледа да изтърпи и финалните надписи, има изненади...)

 

maxresdefault-1024x576.jpg Комедийна пародия "Петдесет нюанса черно” просто става,гледах го на руски и малко не схванах някой майтапи.

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

Филмът е тотална ушна кал примесена със сополени топчета, на фона на това, което беше.....

Link to comment
Share on other sites

Филмът е тотална ушна кал примесена със сополени топчета, на фона на това, което беше.....

Като ми остане време тази седмица, ще изгледам старите филми, защото новият доста ми хареса и въобще не мога да се съглася с теб...

Link to comment
Share on other sites

Като ми остане време тази седмица, ще изгледам старите филми, защото новият доста ми хареса и въобще не мога да се съглася с теб...

Ако се абстрахираш от осемдсетарската визия и маниер на актьорите, старите части са на светлинни години пред този.

Link to comment
Share on other sites

Филмът е тотална ушна кал примесена със сополени топчета, на фона на това, което беше.....

+1. След като изгледах филма усетих как IQ-то ми е спаднало поне с 20 пункта...

Link to comment
Share on other sites

VICTOR FRANKENSTEIN

 

Тази история винаги си остава интересна и отново е направен добър филм.

 

OН ДРАКОН

 

Отлична руска продукция!

 

CODE OF A KILLER

 

Един страхотен британски филм по истински случай

 

HE NEVER DIED

 

Хенри Ролинс... Бях забравил за него. Филмът много ми хареса и е точно като за него.  

 

FORSAKEN

 

Семейство Съдърленд, Гай Пиърс, Деми Мур = чудесен уестърн... 

Link to comment
Share on other sites

Чудя се... Защо по дяволите до момента съм пропускал - Чапи!?!

Южно африканското кино все повече ми се издига в очите със своята неконвенционалност и свежарски подход

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

А District 9 пропуснал ли си го?

Изобщо не съм!

Това беше първият филм на който обърнах внимание, че е от ЮАР и ме накара наистина да се плесна по ботевското чело.... След него гледах още няколко, на които обръщах внимание, че са все юарски и бях все по-очарован, но Чапи-то просто дзънна нежно на чинела.....

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не съм!

Това беше първият филм на който обърнах внимание, че е от ЮАР и ме накара наистина да се плесна по ботевското чело.... След него гледах още няколко, на които обръщах внимание, че са все юарски и бях все по-очарован, но Чапи-то просто дзънна нежно на чинела.....

 

Един и същи човек ги е писал и режисирал. Не знам дали забеляза.

 

Neill Blomkamp

 

Сега видях, че явно ще пише и режисира новия Пришалец.

Link to comment
Share on other sites

Не съм обърнал внимание, но явно ще ставам фен и в частност на този човек.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...