Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За кое? Че са предали правдоподобно нещата?

 

Ако имаше само кадри на гръмнати от Василий и компания родители пред децата за назидание, нямаше да стане филм... Инак това е 100/100 истината, но все пак нали и Васко трябва да иде на кино за нещо.... И като го не вдене да се разочарова...

Стига глупости ако обичаш. Обясних какъв мисля, че беше проблема според мен.

Link to comment
Share on other sites

Том Харди си признавам, че за пръв път го видях в Лудия Макс ...

И имаш някакви претенции, че гледаш филми... След това изречение, не знам как изобщо пишеш в темата.
Link to comment
Share on other sites

И имаш някакви претенции, че гледаш филми... След това изречение, не знам как изобщо пишеш в темата.

 

Претенции не съм предявявал никакви. А в темата си пиша нормално и ще продължавам да си пиша, когато преценя. Не забелязвам нещо нередно... 

 

=================

 

Ангеле, както казах и съм казвал многократно - никой никого не здължава непременно с мнение. Но това, че не си вдянал определен филм, не го прави лош. Сега ясно ли го казвам? Случва се на всеки. Не е трагедия. 

Link to comment
Share on other sites

Да го вдяна? То нямаше нищо за вдяване в тоя филм. Той филма е пред очите на зрителя от начало до край. Няма размисли след края, няма поуки, няма замисляне.

 

Ако тоя филм буди в теб някакви сантименти обаче - това е друг въпрос.

 

Това обаче, не го прави добър филм.

Link to comment
Share on other sites

Unfriended хареса ли му на някой? На мен ми хареса, въпреки че общия брой на всички актьори е под 10, ниско бюджетен е и снимачната площадка е монитор :-)

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, аз разбирам защо не ти е харесал филма и приемам този факт. Не се опитвам да те накарам да го харесаш. А за мен той си е добър филм, като гледам и болшинството така го оценява. Дори критиците с негативно мнение признават, че Том Харди изиграва ролята отлично. 

 

=============================

 

INSIDIOUS CHAPTER 3

 

Не е лош филма, но някак си поолеква в сравнение с предишните...

 

PAY THE GHOST

 

Добър представител на жанра. 

Link to comment
Share on other sites

The-Martian-poster-1024x688.jpg

 

The Martian - не мога да се съглася с оценката в imdb и му давам твърда 7-ца. Препоръчвам да го изчакате с хубаво качество и да си го изгледате вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се върнах от киното и мислех да пиша :)

Съгласен съм, че спокойно може да се гледа вкъщи - няма нищо специално откъм ефекти. Даже 3D-то ме издразни - и без това във филма има два-три цвята, с очилата всичко става още по-тъмно и безцветно.

Колкото до оценката - останах много доволен, не знам на колко се равнява това. Имаше забавни реплики и моменти, което е голям плюс. Естествено, има много наредени неща и типичен американски героизъм, но това го очаквах от самото начало и не ми попречи да се потопя в атмосферата. Ако все пак трябва да дам нещо като оценка - хареса ми повече от Gravity и Interstellar. 

 

P.S. Ще сложа в спойлер, за всеки случай:

останах зашеметен от трансформацията на тялото на Деймън! Уви, за разлика от Бейл в Машиниста, тук май са заложили на CGI, поне такава информация намирам засега.

 

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Аз прочетох книгата преди седмица. Сега се чудя дали да ходя да го гледам. Ridly Scott каза в едно интервю,че се е опитал да пресъздаде хумора от книгата,а в нея си има доста забавни моменти :D 

Link to comment
Share on other sites

Щрафбат е пълен с исторически нетчности. А Еверест нарочно не отидох да го гледам на кино. Ще ми развалят гледането разни тъпанари с пуканки...

Link to comment
Share on other sites

Saving Private Ryan, Interstellar, Martian ... абе тоя Matt Damon прави струва - все трябва да го спасяват егати :) Ми да се стегне малко! :lol:

Ха-ха,тук е по-добре изразено :lol:

GdaEvGP.jpg

Link to comment
Share on other sites

The Martian поредното добро попадение от чичо Ридли. Само 3D - то почти го няма, но и без него филмът си заслужава.

Edited by Xeon
Link to comment
Share on other sites

The Martian поредното добро попадение от чичо Ридли. Само 3D - то почти го няма, но и без него филмът си заслужава.

Бива горе-долу, ама е доста предвидим и далече от 8 оценка според мен.

Link to comment
Share on other sites

Много ми хареса Inside Out. 

Невероятен филм от Pixar и Disney.

 

... аз пък точно обратното - тръгнах да го гледам и след 20-30 мин. го спрях. прекалено детски, прекалено "дисни", а едно време като видиш pixar, знаеше че става и за "възрастни" деца.

Link to comment
Share on other sites

Малко си гледал. Много поучителен филм. Дори според мен на Disney/Pixar филмите последните години хич не са за деца, много дълбоко смислени са.

Link to comment
Share on other sites

Everest не бих казал,че е нещо особено,но не беше и чак толкова зле. След това гледах няколко филма на National geographic точно за тези алпинисти и бая несъответствия имаше... 

 

Тази седмица евентуално ще ходя на Марсианеца.

Link to comment
Share on other sites

Малко си гледал. Много поучителен филм. Дори според мен на Disney/Pixar филмите последните години хич не са за деца, много дълбоко смислени са.

 

Въпрос на вкусове е. Преди време в една видеотека знаех, че ако единия от хората на смяна ми препоръча някой филм - той определено няма да ми допадне ама грам и то колкото по-възхитен беше от филма - толкова по-ужасен ми се струваше на мен. 5 пъти се обърках да го слушам, след това правех точно обратното - ако ми каже, че филм е хубав го оставях, а ако каже че някой не струва - него взимах и ми харесваше. До момента наблюденията ми спрямо някои хора от форума са абсолютно същите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...