Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Парфюмът

 

Не знам как и защо не го бях гледал до сега.

Книгата ми е една от любимите. Ако не си я чел, препоръчвам ти я. Във филма много трудно се пресъздава усещането.

 

Maleficent. За мен филма е много хубав, красива история, чудесни ефекти и точно подбрани артисти. Ролята на Анджелина и отиваше перфектно. 

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Още един глас за Guardians of the galaxy. Добър екшън, свеж хумор. Гледах го на 3Д в мола с двама приятели, всички излязохме много доволни!

+1 Различен, интересен и смешен. Заслужава си гледането. Почти нямаше слаб момент и пада доста смях :)

Като изключим първите кадри, които бяха меко казано излишни и даже не разбрахме, че е почнал филма.

8/10.

Link to comment
Share on other sites

The-Congress-395x586.jpg

 

The Congress

 

Сууупер странен филм. В моментите, в които си мислех, че нищо не разбирам изведнъж ми се изясняваше, после пак всичко се объркваше... пълна лудница. Все пак е разбираемо - трудно се екранизира Станислав Лем. 

Link to comment
Share on other sites

The Congress

дръпнал съм му блу-рея но едно че никъде го няма качен второ и бг титри едва ли ще има скоро надявам се да греша де !

Намеруил съл едни Английски субтитри ако има желаещи да им ги пратя че да направят скоро време превод !

Link to comment
Share on other sites

The Congress от къде го дръпна ако  не е тайна?

http://thepiratebay.se/torrent/10192182/The_Congress_(2013)_1080p_BrRip_x264_-_YIFY Засега има само английски субтитри, но и без тях може, не е сложен езика. За разлика от всичко останало ;)

 

По темата: Годзила-та не беше чак толкова зле. Голямо плюене падна, но то какво да се очаква от такъв филм - ефект след ефект, сълзлива семейна история, нищо ново под небето. Очакванията ми бяха принизени спрямо жанра и бяха оправдани. Ефектите бяха на ниво като за 2014.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

X-MEN DAYS OF FUTURE PAST

 

Приятен за гледане, въпреки че са вкарали повече драма от необходимото. 

 

PLAYBACK

 

Изненадващо приличен...

 

Годзила вече излезе с добро качество, може да я намерите в Арена. Сега виждам, че вече го има и в Замунда.

Link to comment
Share on other sites

THE PRINCE

 

Приличен ЯкшАн, макар и с банален сюжет.

 

NEED FOR SPEED

 

Ако не са красивите коли, този филм минава веднага в другата тема. Пълна боза с бездарна актьорска игра. 

Link to comment
Share on other sites

Sin City (2005)

 

Готини историйки, за хората, които искат по-различен екшън. Кинематографията е страхотна. Всичко е направено точно в комиксов стил. Единствено можеха да добавят типичните балончета при различните ситуации, но и така ефекта е добър.

8/10

 

 

Avatar (2009)

 

Мисля, че са изписани безброй много неща за него и почти всеки го е гледал. 

На мен ми хареса как е пресъздадена разликата между 2-та свята. По едно време наистина се увличаш в идеалистичния свят на "Хората" и като те върнат в реалността си казваш "This is so wrong"...

Ако не друго, то поне да е накарал една малка част от гледалите го, да се замислят повече за природата и да я ценят повече.

8/10

Link to comment
Share on other sites

How to train your dragon 2

 

Много по-зле от първата част, но все пак готин...

 

Chef

 

Готин, сладък филм. Силно препоръчвам.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

words-and-pictures-Poster.png

 

Words and Pictures

Не лош, интелигентно романтичен филм, който си свалих само заради Clive Owen. 

 

xmen-days.png

X-Men Days of Future Past

Много ми хареса. След First Class имах някакви съмнения, но този беше на ниво. Бих го гледала отново с удоволствие. 

Link to comment
Share on other sites

EDGE OF TOMORROW

 

Много добър филм. Старателно направен, макар малко историята да издиша. 

 

THE SIGNAL 

 

Чудесна изненада, но си мисля, че можеше и по-добре. В тоя ред на мисли - дано продължи.

 

GUN WOMAN

 

НЕ Е за нормални хора. Или пък жени. Само за познавачи на идиотщините в японското ЯкшАн кино. :grin:  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...