Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

The Other Woman

 

След тежък уикенд тази непретенциозна комедия ми дойде много добре в комбинация с винце и суши. Камерън Диаз е остаряла. Кейт Ъптън има прекалено големи гърди. Лесли Ман е пич.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The Physician

174066452201404291332311640031112565_004

Добър!!! Разбира се, има си и своите наивни моменти, но като цяло много ми хареса... :)

 

Ъхъм... Много добър бих казал!

На моменти твърде иносказателен, но наистина много ме израдва :)) Добро филмче!

Link to comment
Share on other sites

Невероятния Спайдърмен 2

 

Не е безумно тъп. Опитали са се да вкарат малко хумор, малко драма. Абе... горе-долу става да убиеш 2 часа и малко от времето си.

 

5.5/10

 

не стаа...много трудно са съчетали spiderman с Jamie Foxx.Ако не е Jamie Foxx тоя филм щеше да бъде 4/10 в imdb.

Link to comment
Share on other sites

The Experiment

 

13 Sins

 

Transcendence

 

The Philosophers

 

Всички имат по малко и за другата тема с "-", но няма пълно щастие. В Transcendence, The Experiment, The Philosophers има голям потенциал да бъдат още по-силни, но все пак са добри.

Link to comment
Share on other sites

recep-ivedik-4-ten-ilk-kareler_96552_b.j

Реджепа участва в "Сървайвър",много сполучлива серия.

 

poster250x312.jpeg

Много хубав филм,

 

Savages.2012-добър филм,препоръчвам го.

Set.It.Off - мн.зле

The.Necessary.Death.of.Charlie.Countryman- става но само за един път(по- скоро зле е)

The.Raid- мн. зле

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

fd058861-5e0c-4210-bb2d-2d98259b6d8a_div

 

Divergent

 

много добра идея, но някак си семпло изпълнение и реализация. тематиката може много по-добре да се разгърне, по начин който да направи филма наистина запомнящ се и въздействащ ... общо взето ако не беше цялостната концепция на филма, сигурно щях да постна в другата тема с минуса.

Link to comment
Share on other sites

тематиката може много по-добре да се разгърне...

Спокойно, темататика така ще я развият, че лошо ще ти стане. Доколкото видях от imdb, това ще е трилогия, като третата част ще е разделена на 2, тоест чакай още 3 филма развитие :moon:

Link to comment
Share on other sites

stoic.jpg

 

 

Stoic http://www.imdb.com/title/tt1236484

 

Филм на Уве Бол. Чувал съм, че екранизациите му по компютърни игри са слаби. Този обаче беше изненадващо добър.
Нискобюджетен, но с интересна идея и похват. Четирима затворници в една килия.

Link to comment
Share on other sites

Спокойно, темататика така ще я развият, че лошо ще ти стане. Доколкото видях от imdb, това ще е трилогия, като третата част ще е разделена на 2, тоест чакай още 3 филма развитие :moon:

Аз в такива случаи си прочитам книгата, а филма го гледам ей така междудругото... справка "Игрите на глада" :D

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Спокойно, темататика така ще я развият, че лошо ще ти стане. Доколкото видях от imdb, това ще е трилогия, като третата част ще е разделена на 2, тоест чакай още 3 филма развитие :moon:

 

значи тотален булшет ... директно в другата тема да отива :)

 

 

 

Аз в такива случаи си прочитам книгата, а филма го гледам ей така междудругото... справка "Игрите на глада" :D

 

... а книгата бива ли я?

 

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

... а книгата бива ли я?

Ако питаш за Игрите не е чак толкова зле общо-взето за 2-3 дена се прочита и то, без да се назорваш. Ако не ти се чакат още 2 филма (както на мен), за да разбереш какво става направо я прочитай. За "Дивергент" нямам представа до вчера не знаех, че има такава книга :lol:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

NOAH 

 

Много приличен филм, особено предвид абсурдната по принцип история... 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YE1Jz2NtzDU

 

Постарали са се хората и с ефекти и с всичко. Част от актьорския състав издиша, но големите актьори правят това по-малко забележимо. 

 

TRANSCENDENCE

 

Страхотен филм, наистина. 

 

THE AMAZING SPIDERMAN 1&2

 

Забавен комикс с весел хумор, особено втората част, където и ефектите са доста повече.

 

THE QUIET ONES

 

Леко протяжен филм, но става за гледане. 

Link to comment
Share on other sites

galchenceto все ме връща в спомените... :D

 

BLUE JASMINE ми хареса много, ако ще и само заради брилянтната игра на Кейт Уинслет.

Link to comment
Share on other sites

galchenceto все ме връща в спомените... :D

 

BLUE JASMINE ми хареса много, ако ще и само заради брилянтната игра на Кейт Уинслет.

 

И на нас "Син жасмин" много ни допадна, наистина Бланшет си изигра ролята перфектно.

А те връщам в спомените, защото повечето яки филми, които сме гледали, са до 2005 година...

 

Което ми напомня да прибавя в темата и The last castle.

Link to comment
Share on other sites

THE DIRTY HARRY COLLECTION

 

За кой ли пореден път се вижда, че старите филми са по-добри от новите...
 
Чудесни ЯкшАни с великия Клинт, като в последния се появиха и други познайници в млада възраст...
 
Единственото негативно нещо е музиката - отвратителна просто, но такъв е бил периода.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...