Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

И аз гледах Edge of Tomorrow снощи - останах много доволен. Концепцията за рестартиране на деня ми допада, даже понякога съм си фантазирал, че мога да го правя :) В реалния живот Том Круз може да е откачалка, но за сметка на това в момента не се сещам за филм с него, който не ми е харесал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

third-banner-4-16.jpg

 

Third Person - един доста WTF филм. Колкото повече го гледаш, толкова повече те обърква. Завършека беше много fucked up :)

7.5/10

Драма ли е или по-скоро е трилър. Щото в началото като видях актьорския състав реших да го гледам, но после като му гледах трейлъра ми се стори някаква сладникава драма и се отказах. 

Link to comment
Share on other sites

Аз Edge of tomorrow по-скоро в другата тема бих го зашил...

Има идея, но някъде към края сценария безобразно отслабва и направо ми идеше да хвърля дистанционното. Все едно на всички им писна да се стараят и претупаха целия филм накрая.

Жалко... имаше потенциал...

Link to comment
Share on other sites

Драма ли е или по-скоро е трилър. Щото в началото като видях актьорския състав реших да го гледам, но после като му гледах трейлъра ми се стори някаква сладникава драма и се отказах. 

По-скоро е драма, но има и малко фентъзи елементи. Ако го гледаш, ще разбереш защо :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вчера се осрах от гледане на филми, но и трите си заслужаваха:

 

Mr_Peabody_%26_Sherman_poster.jpg

 

Mr. Peabody and Sherman - изключително забавна анимация на Dreamworks.

 

crop-of-the-poster-for-horns-starring-da

Horns - доста странен филм с Хари Потър, който започна като трилър и после леко се трансформира във фентъзи с библейски мотиви о_О

 

deliver-us-from-evil-2014-poster.jpg

 

Deliver us from evil - отново готин трейлър с леки елементи на ужас и по-тежки елементи на екзорсизъм :)

Link to comment
Share on other sites

Последните филми,които гледах и ми харесаха:

Hot Fuzz

hot-fuzz-2007-poster_1280x960_21269.jpg

 

Shaun of the Dead  :laughing:

 

tumblr_inline_nd1oyfVEFB1qz65iu.gif

 

 

 

Death at a Funeral (2010)

death_at_a_funeral_poster-1.jpg

 

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

 

Jesse-James.jpg

 

Първите 3 се подразбира,че са КЛАСНИ комедии,последния не е за всеки-повече за тези,които не се дразнят от бавното и детайлно разкриване на типажите в повествованието,което пък не се отличава с особена динамика.Трудно се започва гледането,но си заслужава и да го повторя.Към финалната развръзка изпитах такова удовлетворение каквото съм получавал в някои филми с Робърт Де Ниро или пък НЕПРОСТИМО на Клинт Истууд.Прекрасно заснет,музиката на Ник Кейв,Брад Пит на обичайното си високо ниво,Кейси Афлек не по-лош в ролята си.Какво повече може да иска един КИНОМАН?

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Interstellar

Най-добрия филм,който съм гледал или поне в Топ 3 :)

INTERSTELLAR гледах го и аз снощи в мола, ами добър е ама чак в моите топ 3 или даже 10 не е :) Доста мудно тръгва в началото действието, както и има недоизпипани неща но става :)

Link to comment
Share on other sites

Я споделете - повече на драмата ли се набляга или има и доста сцени в космоса и на "новата Земя"? Аз другата седмица ще ходя да го гледам. Много съм "хайпнат", дано не ме разочарова!

Link to comment
Share on other sites

Ще е изключително "умно" някой сега да развали филма за всички останали!

 

Като си "хайпнат", "хайпнат" си. Отиваш и си го гледаш щом си решил. 

Link to comment
Share on other sites

INTERSTELLAR гледах го и аз снощи в мола, ами добър е ама чак в моите топ 3 или даже 10 не е :) Доста мудно тръгва в началото действието, както и има недоизпипани неща но става :)

Даа като адския дебилен робот,мен това ме издразни най-много.Ходеща кутия :D

Link to comment
Share on other sites

Ще е изключително "умно" някой сега да развали филма за всички останали!

 

Като си "хайпнат", "хайпнат" си. Отиваш и си го гледаш щом си решил. 

Ангилеее ходи си гледай трейлъра и са хайпвай още повече :D

 

Лигльовци. Скочиха ми на веждите, защото съм питал дали има повече драма или фантастика... Много щяха да развалят филма, ако бяха казали.

 

Нищо, така или иначе след два дена ще го гледам, та ще си отговоря сам!

Link to comment
Share on other sites

Лигльовци. Скочиха ми на веждите, защото съм питал дали има повече драма или фантастика... Много щяха да развалят филма, ако бяха казали.

 

Нищо, така или иначе след два дена ще го гледам, та ще си отговоря сам!

Доста повече драма има :) То си личи и от трейлъра

Link to comment
Share on other sites

TRANSFORMERS AGE OF EXTINCTION

 

Прочитайки разните коментари за този филм, отново забелязах как никой не обръща внимание на факта, че започва с логото на HASBRO. Лично за мен това си е поредната добра част от поредицата, която едва ли скоро ще приключи. Имам само две забележки - вкарана е твърде много драма в този епизод и девойката е пълен кудуп. Не само е на светлинни години от богиня като Меган Фокс, но си е направо шкарто. Предвид факта, че няма как да не може да се намери по-хубава остава подозрението, че нечия роднина и е набутана там шуробаджанашката...  

А вкарването на тези трансформъри-динозаври в схемата ще донесе нови стотици милиони на HASBRO от продадени играчки... Въобще силно печеливша схема.

 

MALEFICENT

 

Никак не лош филм според мен. Един по-различен поглед върху приказката. 

 

THE MORTAL INSTRUMENTS CITY OF BONES

 

Този филм е добра идея и може да стане интересна поредица, но нещата са на кантар, предвид колко усукан и объркан може да бъде и ползването на доста клишета. Нататък всичко зависи от авторите. 

 

HOW TO TRAIN YOUR DRAGON 2

 

Чудесно сладурски, точно както и първия филм. Забавен и приятен. 

 

THE DALLAS BUYERS CLUB

 

Страхотен филм, заслужаващ всички награди, които получи. 

Link to comment
Share on other sites

Това е защото си лигльо  :laughing:

 

DAWN OF THE PLANET OF THE APES

 

Много добре направен филм, лично аз останах с добри впечатления. Струва си да се види.

 

DRACULA UNTOLD

 

Като цяло не е нещо особено, но не е лошо да се гледа. Един по-раличен поглед върху нещата. На моменти обаче има такива глупости, че дето вика Наско, да си беше останал неразказан... 

 

DELIVER US FROM EVIL

 

Интересно направен филм. На мен лично ми допадна.

Link to comment
Share on other sites

SIN CITY A DAME TO KILL FOR

 

Добре е да се гледат двата филма един след друг. Отлично продължение, като този път присъства и липсващото от първата част - уникални цици! И то не кои да е цици, а циците на Ева Грийн... 

 

AUTOMATA

 

Малко муден, но приятен за гледане филм. Очаквах повече екшън и динамика.

 

HERCULES

 

Филма на кантар - от една страна си струва да се види като зрелище, от друга е кух отвсякъде...

 

GUARDIANS OF THE GALAXY

 

Очаквах нещо съвсем различно, но комиксът хич не е лош. Има всичко типично за филм на Марвел. 

 

LUCY

 

Чудесен филм! Класически Люк Бесон. 

 

LEFT BEHIND 

 

Още един филм, който е по-скоро за другата тема. Гледах го заради Никълъс Кейдж. Може да го погледнете, но не очаквайте нищо особено.

Link to comment
Share on other sites

 

Ти си машина за гледане на филми  :laughing:

PLASTIC - не е лош става за убиване на времето

Излязъл е с Вини Джоунс някой отзиви за него? Мисля да отида да го гледам този уикенд

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...