Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Като гледам последното ти предложение и аз почвам да си мисля, че гледаме едни и същи филми ;)

 

Ами освен да ти дам линк към списъка с рейтингите ми в IMDB и каквото не си гледала... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Savages+2012+mediafire.jpg

Филма ме изкефи.И музиката също.

 

Savages

 

the_watch_1.jpg

 

The Watch

 

Сутринта го гледах,и не беше зле като за комедия.Малко на Мъже в Черно ми се стори ,на моменти.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Ако не се бъркам, девойката с 3-те цици я има и в старата версия. :laughing:

 

Добре де, защо разваляте кефа на хората? Аз нарочно не казах какво е. Естествено, че е к*§вата с трите цици! Целият свят знае за нея! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Добре де, защо разваляте кефа на хората? Аз нарочно не казах какво е. Естествено, че е к*§вата с трите цици! Целият свят знае за нея! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Нека да знаят, някой може само заради циците да го гледа. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Step Up 4. Готин беше, малко само съм разочарована от липсата на уникални танци, каквито според мен видяхме в 3-ката. Но иначе беше добро филмче. А най-много се изумих и зарадвах като чух "Притури се планината".

 

Link to comment
Share on other sites

Добре де, защо разваляте кефа на хората? Аз нарочно не казах какво е. Естествено, че е к*§вата с трите цици! Целият свят знае за нея! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Според мен в римейка имаше и по-добра заигравка с оригинала:

 

Например сцената при преминаването на секюрити контрола и фокусирането на камерата върху възрастната дебела жена, като всъщност изненадата беше на друго място :)

 

Link to comment
Share on other sites

 

the_watch_1.jpg

 

The Watch

 

Сутринта го гледах,и не беше зле като за комедия.Малко на Мъже в Черно ми се стори ,на моменти.

За The Watch не съм съгласен!По глупав и скучен филм скоро не бях гледал!Едвам го издържах до края!
Link to comment
Share on other sites

За The Watch не съм съгласен!По глупав и скучен филм скоро не бях гледал!Едвам го издържах до края!

 

Аз лично не успях да го изгледам biggrin1.gif

 

Иначе препоръчвам ""Total Recall" pirate.gif

Link to comment
Share on other sites

Има хора с коренно противоположни вкусове. Едно време във Видео Зона имаше един тип - специално го питах кой филм му харесва за да знам и НЕ ГО ВЗИМАХ. Нямаше филм на него да му хареса и да не е безумно тъп според мен и обратното.

Link to comment
Share on other sites

Step Up 4. Готин беше, малко само съм разочарована от липсата на уникални танци, каквито според мен видяхме в 3-ката. Но иначе беше добро филмче. А най-много се изумих и зарадвах като чух "Притури се планината".

Това е ремикса http://www.youtube.com/watch?v=WsKZd8Y5RvI

Link to comment
Share on other sites

MV5BMjE4Mjc2NjAyMl5BMl5BanBnXkFtZTcwNzA3MzE2OA@@._V1._SY317_.jpg

 

одеве гледахме Silent Hill 2.Аз като голям фен на играта (и предният филм) ,се чупих от кеф :blush:

Има и психарии,и трупове и мъгла :lol:

Единствено не ми харесаха пропуските ,на моменти,и лъхаше на ниско бюджетен филм,особено сред второстепенните роли.

 

като цяло : 75/100

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Step Up 4. Готин беше, малко само съм разочарована от липсата на уникални танци, каквито според мен видяхме в 3-ката. Но иначе беше добро филмче. А най-много се изумих и зарадвах като чух "Притури се планината".

 

 

+1 . Танците си бяха 6+ според мене :) Много добре съчетаваха нещата ( като на филм ) . Един ненатоварващ филм с някаква история , с който може приятно да си загубиш времето :)

Link to comment
Share on other sites

daniel-craig-new-skyfall-posters.jpg

 

Skyfall - до онзи ден имаше оценка в imdb 8.5, днес е 8.3, но аз повече от 6 не бих му дал. Не е това, което очаквах. Дори леко разочарова. Все пак си заслужава да се изгледа било то на кино или с добро качество вкъщи.

PS Quantum of Solace е 100 пъти по-добър.

 

този ми хареса повече, от предните със същият актьор.

Link to comment
Share on other sites

Ся. Нарочно си трайках и не исках да избухвам, докато не се уверя с очите си дали "Облакът Атлас" струва или не. И след като разбрах, че го бива (и то много), директно отговарям на тритриното мнение, което и ще копирам, за да се вижда какви ги е дробила.

 

Ъммм... смятам да напиша няколко думи за "Облакът Атлас" (Cloud Atlas).

"Смятам" написах, но вероятността да ми се получи е нищожна. Разбира се, не искам да ви измъчвам с вариации на неща които не мога да направя, но поне е честно да си призная, че рядко оставам без думи след филм. Тази вечер ми се случи не просто да остана без думи, а буквално да се заканя повече на кино да не ходя, преди да съм изчела ревютата на поне пет различни блогъри, за които съм сигурна, че не биха харесали посредствен филм.

Край!

Категорична съм!

Само ще отида на своя отговорност да гледам "Хобит" и влизам в предпазливия си кино период.

Достатъчно за моите "бъдещи творчески проекти", а отегчените смирено моля да ме извинят.

 

"Облакът Атлас" е облак!

Това изчерпва почти всичко, което мога да кажа за лентата в този момент. Облак, който не обещава примерно утре да имам друг поглед над нещата или изведнъж да прозра дълбокия му смисъл, да открия някакви завоалирани революционни послания, които се нуждаят от осмисляне. Няма също никаква опасност да го гледам втори път. Облакът ми скъса нервите. При това не само на мен. На средата на уморителната почти тричасова прожекция вече половината салон беше избрал по-приятно да си прекара оставащите час и половина очакване... на ... Гудо.

Но нека все пак започна отначало. Спойлери няма да слагам, защото няма никаква опасност да ви издам нещо, което да ви развали удоволствието от гледането на този филм. И все пак ако има трезвомислещи сред вас, които не се подготвят след филма да спорят с някой фанатик-муджихидин или поне теолог (както и последовател на било-то-кой философ, припадащ си по неведомата цикличност и упорито натякване на възможни неведоми влияния), спестете си билетчето за кино. Предполагам, че не ми вярвате, както и аз самата трудно си вярвам в точно в тази тема, но ви уверявам, че съм повече от обективна.

Филмът очаквах да е емблематичен, да е символизиращ, да е нарицателно-образуващ, да е сравнителна степен и дори такъв, че да натрие носовете на всички заплеснали се да правят малоумни филми. Това все пак са братята Уашовски. Или поне бяха до скоро. Освен това филмът се закани да бъде най-скъпата независима продукция на всички времена! Със сто милиона долара бюджет могат да се направят хубави филми, примерно "Кървав диамант" (2007г), "Звездни рейнджъри" (1997г), "Планетата на маймуните" (2001), дори онзи "Снежанка и ловецът" (без индийската тематика) има същият бюджет. С такива мисли се бях въоръжила последната седмица и си казвах: "Ухааа". (Дори пуканки не си купих, да не би нещо да ми прецакат вниманието :laughing:)

Облакът започна обещаващо, признавам. Прекрасен грим. Удивена съм от гримьорите, костюмите и всеки детайл. Също така играта на Том Ханкс - безупречна, мотивиран до дупка да изиграе ролята на живота си. Също така Хюго Уейвинг - агент Смит - даде всичко от себе си; и Джим Броудбенд беше както винаги на ниво.

С това свършвам положителните си впечатления. Отрицателните са далеч по-малко.

Във филма имах чувството, че всеки момент нещо ще се случи. А-ха, а-ха и ще завържат някакъв сюжет. Но така или иначе, случващото се на екрана си остана в сферата на философията, с характерния привкус на нежност... както на Лана й харесва да бъде представена. ;) И тук-там по някой хммм... "стряскащ момент", лишен от всякакво арт представяне. Може би естетите сред вас биха харесали едноминутния секс елемент, но аз не можах да го оценя добре, защото се случи зад мен да седят зевзеци, чиято реплика "И така беше зачената Северна Корея" (:laughing:) ме лиши от обективност.

 

И едно последно нещо искам да напиша, което за мене лично има значение. Всичките ефекти във филма можете да ги видите в трейлъра. Без изключение. Също така трейлърът резюмирано ви разказва целия филм, като така ви спестява парите и изгубените 3 часа време.

 

Ами това е.

Благодаря за вниманието.

 

Преди да започна с репликите, само ще уточня - Атласовият облак е страхотен филм, който си заслужава всеки лев и всяка минута.

И сега направо - "Облакът Атлас" е облак?!?!?!?!?!? Що за изказване е това? Какво точно не успя да разбереш от лентата? Всичко беше идеално поднесено и смляно на такова ниво, че дори и амеба да го възприеме. Преходите м/у историите бяха брилянтни. Единствено първите 15-20 минути бяха малко по-объркващи, докато представяха персонажите на зрителите. Всяка сцена носеше послание, а целият филм беше изпълнен със символи. Интересно - при мен нито един човек не излезна от залата за тези три часа, при теб - половината.

Част от ефектите наистина бяха в трелъра - в близо ШЕСТМИНУТНИЯ трелър, но това не прави филма изгубено време. В интерес на истината, аз дори не усетих кога са минали тия часове.

За играта на актьорите сме на едно мнение (разгеле).

За край - ГЛЕДАЙТЕ ГО НА КИНО. Облакът Атлас е страхотен филм с чудесни послания и невероятен край.

Със сигурност ще го изгледам поне още един път, като излезне с HD качество.

И, трити, поне вече знам, че ти си моя ориентир за филми - каквото го плюеш, със сигурност си заслужава. :)

 

cloud-atlas-poster-banner-zhou-xun3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Looper.200x200-75.jpg

Looper. Приятен филм с интересни хрумвания. Трудно ми беше да свикна с лицето на Дж. Г. Левит, а и ми се щеше Пол Дано да има по-голяма роля, но уви. Уилис на моменти изглеждаше твърде стар за тая работа, но и това се преживява. Като цяло филмите за пътуване във времето винаги имат някакви въпросителни и дупки, но съм решила да не им обръщам внимание и да гледам историята без да навлизам точно в тези подробности.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...