Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Abraham Lincoln: Vampire Hunter

 

ми не беше зле :tongue

По-добре е от Здрач.

Няма филм, който да не е по-добре от Здрач

 

 

 

Филм за вампири, в който същите умират като мухи няма как да ми хареса.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Идеята на филма за Ейбрахам Линкълн ми се строи много детска, глупава и вече банална. Филма може и да ставаше за гледане и губене на време, но мисля, че е изключително безсмислен филм. Между другото днес видях, че е правен по книга, което още повече ме втрещи.

 

Който, препоръча "Мистър Бруукс" , да е жив и здрав :D Изключителен филм, много силен. Може би скоро не съм гледал толкова хубав филм . До последно ме държа интригата. Тоя филм ми става един от фаворитите.

 

П.П. Дори музиката накрая е наелектризираща.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Току-що изгледах 3D Blu-Ray версията на "Прометей", която ми пристигна вчера. Ридли Скот е наистина откачен шемет и с този филм дори надминава себе си. Самата триизмерна продукция е зашеметяваща! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Гледах Прометей 3 пъти, след което в последователност изгледах Alien-ите до последния. В един ден. Невероятно просто... Ридли скот е гений! Прометей бегло отговори на един въпрос и същевременно зададе 455743576 други!

Link to comment
Share on other sites

Гледах Прометей 3 пъти, след което в последователност изгледах Alien-ите до последния. В един ден. Невероятно просто... Ридли скот е гений! Прометей бегло отговори на един въпрос и същевременно зададе 455743576 други!

Видене, само да поясня, ако не си гледал 3D продукцията, много си изтървал - просто 2D версията губи може би 50% от въздействието на филма. Иначе това са гениите като Ридли Скот. На практика с "Прометей" той поставя началото на нова поредица, която спокойно може да се развие в 455743576 отделни филма. Аз много се накефих, че Амазон редовно ми пускат съобщения за тези заглавия, още месец преди да излязат официално. Завчера ми дойде "Прометей", а в понеделник очаквам официалната 3D версия на "Аватар" (разгеле!), която най-сетне излиза след като изтече договора на душманите от Панасоник.

Има заглавия, за които без колебание си поръчвам blu-ray дисковете, особено тези с 3D продукция! От триизмерните шедьоври засега имам следните:

* Resident Evil - Afterlife

* Harry Potter and the Deathly Hallows, Part1 & Part2

* Hugo

* The Avengers

* Prometheus

* Avatar

Link to comment
Share on other sites

Видене, само да поясня, ако не си гледал 3D продукцията, много си изтървал - просто 2D версията губи може би 50% от въздействието на филма. Иначе това са гениите като Ридли Скот. На практика с "Прометей" той поставя началото на нова поредица, която спокойно може да се развие в 455743576 отделни филма. Аз много се накефих, че Амазон редовно ми пускат съобщения за тези заглавия, още месец преди да излязат официално. Завчера ми дойде "Прометей", а в понеделник очаквам официалната 3D версия на "Аватар" (разгеле!), която най-сетне излиза след като изтече договора на душманите от Панасоник.

Има заглавия, за които без колебание си поръчвам blu-ray дисковете, особено тези с 3D продукция! От триизмерните шедьоври засега имам следните:

* Resident Evil - Afterlife

* Harry Potter and the Deathly Hallows, Part1 & Part2

* Hugo

* The Avengers

* Prometheus

* Avatar

 

Дразни, дразни ти laughing1.gif

 

Аз засега не съм на дневен ред за телевизор, но скоро мисля да скокна на минимум 55 инча... Малко ми е трудно да се ориентирам сред новите модели, но ще измисля нещо biggrin1.gif

 

Между другото се чудя защо още блеят и не продължат Хищник, без да го смесват с Пришълец. Втората част беше много добра, нищо не пречи да развият нещата

Link to comment
Share on other sites

The-Amazing-Spider-Man-2012-poster.jpg

В пъти по-добър от предишните опити, но все пак далеч от истината. Не мога да повярвам, че любимият ми комикс герой е толкова труден за филмиране.

Link to comment
Share on other sites

MV5BNzYwMDA0NTA3M15BMl5BanBnXkFtZTcwMDcwNDY3Mg@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

 

The Exorcist (1973)

Все се каня тотално да спра да гледам филми на подобна тематика... Така де, от снощи още ми се въртят разни сцени... Иначе филмчето си струва да се гледа, поне от хора, които харесват този жанр...

Edited by avelina
Link to comment
Share on other sites

Недей да гледаш такива филми, ама и ние нищо не виждаме от изображението.

 

Мисля, че преди време бяхме направили уговорката (хората, които пишем тук), че освен изображение, хубаво е и да има написано името на филма, за да може човек да се ориентира как да го търси, че да го изтегли или гледа на кино.

 

 

Seeking a Friend for the End of the World

Много муден ни се видя на нас.

Симпатичен беше на моменти, но според мен, доста никакъв. Нито комедия, нито кой знае каква сантименталност, не бяхме много очаровани.

Но ако трябва да го сложа в тази или другата тема, избирам тази. И играта на Кийра беше добре, някак и отиват такива роли. Като в "Усмиряване", една такава леко откачена. Много ме радва.

Link to comment
Share on other sites

Недей да гледаш такива филми, ама и ние нищо не виждаме от изображението.

 

Мисля, че преди време бяхме направили уговорката (хората, които пишем тук), че освен изображение, хубаво е и да има написано името на филма, за да може човек да се ориентира как да го търси, че да го изтегли или гледа на кино.

 

 

 

Много муден ни се видя на нас.

Симпатичен беше на моменти, но според мен, доста никакъв. Нито комедия, нито кой знае каква сантименталност, не бяхме много очаровани.

Но ако трябва да го сложа в тази или другата тема, избирам тази. И играта на Кийра беше добре, някак и отиват такива роли. Като в "Усмиряване", една такава леко откачена. Много ме радва.

 

Аз съм сравнително отскоро в този форум и не знаех за това, но все пак, извинявам се, още сега ще си поправя грешката... :)) И да, наистина няма смисъл да гледам страшни филми и после да тръпна и подскачам от всеки шум, оглеждайки с подозрителен поглед всеки сантиметър от стаята... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Добре де, филма с Кийра Найтли толкова ли е хубав, щот на мен от описанието и трейлъра ми се стори скучноват ?

 

Ами не е редно аз ти правя анализ, но вземи го гледай и тогава пак се изкажи.

 

Ще повторя смело и безотговорно - страхотен филм!

Link to comment
Share on other sites

Ами не е редно аз ти правя анализ, но вземи го гледай и тогава пак се изкажи.

 

Ще повторя смело и безотговорно - страхотен филм!

Е па чак страхотен не бих казала, но наистина като няма нищо за гледане този е на сравнително високо ниво. За мен по-скоро е от типа истории, които трябва да бъдат прочетени, а не гледани.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...