Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

MIRROR, MIRROR

 

Не мога да повярвам, че този филм е останал незабелязан в директорията ми месеци наред...

 

Препоръчвам го на всички - страшно забавен и развлекателен! Чудесно забавление!

 

http://www.youtube.com/watch?v=E8-bMgDANEk

 

 

Веждите ще ги коментираме в друга тема! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам, че този филм е останал незабелязан в директорията ми месеци наред...

 

Ти след рецензията на Трити се реши да го гледаш? То бяха плюнки то беше пяна...

Link to comment
Share on other sites

The Hobbit ми хареса. 48 кадъра 3D -не. Няма толкова противно нещо като 3D-то. Единственият филм, който ме изкефи на 3Д беше Аватар. Нямам търпение да излезнат 3те филма по Хобит, разширените версии и да си спретна един хубав маратон цял ден :)

Link to comment
Share on other sites

Ти след рецензията на Трити се реши да го гледаш? То бяха плюнки то беше пяна...

 

Ти нещо май си се объркал с рецензиите за Снежанка. laughing1.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ти нещо май си се объркал с рецензиите за Снежанка. laughing1.gif

 

Дали?

 

Май ти си проспал рецензията ѝ

 

МОД ЕДИТ: Махам цитата да не гледат хората една и съща глупост 2 пъти

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Дали?

 

Май ти си проспал рецензията ѝ:

 

Как пък си я запомнил тая тирада от глупости. laughing1.gif

 

Аз не се затормозявам да чета подобни нейни "неща" отдавна. А както виждаме вече няколко пъти (специално що се отнася до филми), това е едно доста полезно решение за всеки. beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Как пък си я запомнил тая тирада от глупости. laughing1.gif

 

Аз не се затормозявам да чета подобни нейни "неща" отдавна. А както виждаме вече няколко пъти (специално що се отнася до филми), това е едно доста полезно решение за всеки. beer.gif

 

Ами имах спомени, че го беше описала много цветно и че го беше оплюла солидно. Веждите й пречеха, индийска продукция с танци под дърветата била (или нещо такова) и т.н.

 

То и аз престанах да я чета откакто я засекох един път (при това беше на шега) и тя след това ми обясняваше що за човек съм следващите 5 страници...

 

Между другото има още 1-2 човека от форума, чиито мнения за филми ги третирам точно наобратно. Няма да назовавам имена, че и те са тънкообидни леко

Link to comment
Share on other sites

Между другото има още 1-2 човека от форума, чиито мнения за филми ги третирам точно наобратно. Няма да назовавам имена, че и те са тънкообидни леко

ЗАЩО, ДЕДО? ЗАЩООООООО? С КАКВО ЗАСЛУЖИХ ТАКОВА ОТНОШЕНИЕ? :cry :P

 

Наскоро гледах една много странна комедия. Seven Psychopaths. Га го пуснат из тракерите, може да му Фърлите едно очо.

 

MV5BMTgwMzUxMjc0M15BMl5BanBnXkFtZTcwMzQ2MjYyOA@@._V1._SY317_.jpg

Link to comment
Share on other sites

ЗАЩО, ДЕДО? ЗАЩООООООО? С КАКВО ЗАСЛУЖИХ ТАКОВА ОТНОШЕНИЕ? :cry :P

 

Не си ти бе. Кога съм се карал с теб пък? С теб по-скоро може да пием някое питие някой ден...

 

 

ПС: Само че ти трябва да имаш малко повече ентусиазъм от Виден, щото с него същото се каним да сторим вече 6та година :lol:

Link to comment
Share on other sites

THE MAN WITH THE IRON FISTS

 

Този филм спокойно може и да е в другата тема, но заради името Тарантино го слагам тук. Какво по дяволите става с Куентин и какви наркотици потребява? Циганин рапър ще пише и режисира филм на тема азиатски боеве, кланове и кунг-фу? confused.gif

 

Верно пълно е с Якшан и емоции, но така и не разбирам Ръсел Кроу как се е навил... За Луси не е толкова чудно.

 

Филмът не е лош, става за гледане, но да си кажа - негрите от гетото да си гледат рапа и да не ми се правят на актьори, още по-малко пък на сценаристи и режисьори!

Link to comment
Share on other sites

А аз смятам, че точно този край беше перфектен. Всичко друго щеше да е изтъркано, дежа вю на някой друг филм, на друг край. А така останаха много въпроси, на които всеки може да даде собствен отговор и да интерпретира.

 

Чудесен филм с както каза колежката "перфектен край".

Размърдайте го малко това въображение де... :)

Link to comment
Share on other sites

Когато четеш книга, спираш ли умишлено 20 страници преди края, за да може да си размърдаш въображението? :)

-----

 

Frankenweenie

 

Tim Burton strikes again! Този човек е болен в главата :woot

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Flight - за какво ми трябваше "само да го пусна за малко", защото играе Д. Уошингтън и да се уверя за n-ти път, че човекът няма слабо. Да... няма. :) А ми се спеше дори. Филмът е трепач, отделно че накрая на титрите видях и името на Робърт Земекис и всичко си дойде на мястото.

 

П

Р

Е

П

О

Р

Ъ

Ч

В

А

М

Link to comment
Share on other sites

"Хобитът" е едно много добро преживяване на кино. Питър Джаксън пак го е изпипал до най-малките детайли. Поклон. Очаквам с нетърпение следващите части:)

Link to comment
Share on other sites

Flight

Много добър филм.

 

Обаче ако е истина това, което той прави преди полет, ще ме е страх да се кача на самолет. Ще ми се да бъда блажена в неведението си за такива неща. Но уви, гледала съм и много "Самолетни катастрофи" по NatGeo.

 

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Flight

Много добър филм.

 

Обаче ако е истина това, което той прави преди полет, ще ме е страх да се кача на самолет. Ще ми се да бъда блажена в неведението си за такива неща. Но уви, гледала съм и много "Самолетни катастрофи" по NatGeo.

 

+2.

Link to comment
Share on other sites

 

Преди да започна с репликите, само ще уточня - Атласовият облак е страхотен филм, който си заслужава всеки лев и всяка минута.

И сега направо - "Облакът Атлас" е облак?!?!?!?!?!? Що за изказване е това? Какво точно не успя да разбереш от лентата? Всичко беше идеално поднесено и смляно на такова ниво, че дори и амеба да го възприеме. Преходите м/у историите бяха брилянтни. Единствено първите 15-20 минути бяха малко по-объркващи, докато представяха персонажите на зрителите. Всяка сцена носеше послание, а целият филм беше изпълнен със символи. Интересно - при мен нито един човек не излезна от залата за тези три часа, при теб - половината.

Част от ефектите наистина бяха в трелъра - в близо ШЕСТМИНУТНИЯ трелър, но това не прави филма изгубено време. В интерес на истината, аз дори не усетих кога са минали тия часове.

За играта на актьорите сме на едно мнение (разгеле).

За край - ГЛЕДАЙТЕ ГО НА КИНО. Облакът Атлас е страхотен филм с чудесни послания и невероятен край.

Със сигурност ще го изгледам поне още един път, като излезне с HD качество.

 

cloud-atlas-poster-banner-zhou-xun3.jpg

 

Aбсолютно споделям твоето мнение. Много ми хареса във всяко отношение. Един от най-добрите филми на годината според мен. Другото Sothbiss го е казал.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...