Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

THE BAY

 

Много силен филм. Ако не беше сниман така щеше да е по-добър за гледане. Чудя се дали наистина е по истински случай...

 

 

VHS

 

Интересна компилация, но и тук заснемането просто съсипва зрителя...

 

Във върза с горните два филма за пореден път ще кажа, че трябва да се забрани заснемането с камера в ръката!!! Това е убийствен тормоз просто. Така ме боля главата, че не е истина... То не е търчане, друсане, въртяне, трептене... Ужас просто...

 

COCKNEYS & ZOMBIES

 

Много забавен филм, посмях се добре.... Със съжаление обаче мога да кажа, че де що има на теба зомбита е все по-зле от предишното. Тук поне на майтап са го обърнали, та се търпи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Във върза с горните два филма за пореден път ще кажа, че трябва да се забрани заснемането с камера в ръката!!! Това е убийствен тормоз просто. Така ме боля главата, че не е истина... То не е търчане, друсане, въртяне, трептене... Ужас просто...

А ти защо гледаш такива релийзи снимани с камера в кино?

Link to comment
Share on other sites

THE BAY

 

Обичам ужаси, ама това беше... УАУ... Много силен и супер страшен. На косъм бяхме да се изпонасерем от страх, вълнение и адреналин.

 

Link to comment
Share on other sites

Малко са прекалили с някои от сцените, че да ми се вижда напълно достоверно. Но пък в други изглежда доста истинско. Само мога да се надявам да не е по действителен случай.

 

Link to comment
Share on other sites

Ние нищо не виждаме от изображението.

 

Мисля, че преди време бяхме направили уговорката (хората, които пишем тук), че освен изображение, хубаво е и да има написано името на филма, за да може човек да се ориентира как да го търси, че да го изтегли или гледа на кино.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

LAWLESS

 

Солиден, много приятен филм. Отлична актьорска игра. Препоръчвам го.

 

RESPIRE

 

Интересен филм, направи ми добро впечатление.

Link to comment
Share on other sites

THE DARK KNIGHT RISES

 

Един пореден добър Ватман, но според мен по-слаб от предишния. Разбира се е задължително да се види.

 

HALO 4 FORWARD UNTO DAWN

 

Поредна отлична продукция от поредицата.

Link to comment
Share on other sites

LOOPER

 

Интересен филм. Не е нещо кой знае какво, но е приятно прекарано време. Струва си да се гледа.

 

THE TRACKER

 

Много добър филм! Сурови, корави мъже, невероятна, уникална природа. Рей Уинстън е просто класик!

Link to comment
Share on other sites

117302151580854.jpg

 

The thirteenth floor - много приятна смеска между Матрицата и Инсепшън. Краят беше малко предвидим, но всичко останало беше на ниво.

Link to comment
Share on other sites

The Bourne Legacy-то е як филм.Не бях гледал як екшън,lately.

 

The-Bourne-Legacy.jpg

 

Съгласен. Има и там какво да се каже, но като цяло филма беше окей. Което хич не е малко в днешно време. Чакаме продължение :)

Link to comment
Share on other sites

Съгласен. Има и там какво да се каже, но като цяло филма беше окей. Което хич не е малко в днешно време. Чакаме продължение :)

Как е в сравнение с другите от поредицата? Аз отказах да го гледам без Деймън и Грийнграс.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен. Има и там какво да се каже, но като цяло филма беше окей. Което хич не е малко в днешно време. Чакаме продължение :)

 

Аз пък не мога да се съглася. Вчера на 2 пъти се опитвах да го изгледам, но след 30мин го спирах. Много слабо сравнение с първите частиpirate.gif

Link to comment
Share on other sites

Как е в сравнение с другите от поредицата? Аз отказах да го гледам без Деймън и Грийнграс.

 

Мене ако питаш, няма голяма разлика. Уточнявам, че филма е окей ако има и други части. Ако няма други части, слаба работа откъм сценарий. Малко се пооляха накрая с тия мотори, но като цяло окей.

Link to comment
Share on other sites

На мен много ми приличаше като един от предишните... надолу ,може да прозвучи като spoiler.

...

 

като цяло нищо ново (поне така ми се стори).Само където е друг герой,който го разкриват почти по същият начин ,като Борн,и започват да го преследват.Може и т'ва да е слабата работа откъм сценарии.

Link to comment
Share on other sites

The Bourne Legacy-то е як филм.Не бях гледал як екшън,lately.

 

The-Bourne-Legacy.jpg

 

The Bourne Legacy

 

добър е колкото предходните. липсата на мат деймън не е нито плюс, нито минус.

този "новият" много добре влиза в роля. беше ми направил силно впечатление още в "градът", ама така и не му запомних името, а след това го мернах и в още няколко "хитови" филма. явно ще се снима и занапред "ударно" и ще почне да се разпознава за масовия зрител.

рейчъл уайз винаги ми е била слабост, независимо как и какво играе :laughing:

 

заслужава си 2-ата часа.

Link to comment
Share on other sites

"хитови"

 

Не знам защо хитови е в кавички, но ако Avengers не е хитов филм не знам кое ще е... А и артиста си играе много добре според мен. Дори го предпочитам пред Мат Деймън

Link to comment
Share on other sites

Пуснали са Tango and Cash на блу-рей. Един от любимите ми филми като малък - гледал съм го над 50 пъти. Сериозно, не преувеличавам - имаше един период, в който го гледах всеки ден след училище. :)

 

Сядам да си припомня доброто старо време!

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли?! Яко, ще си го намеря laughing1.gif

 

Румба, гледай На берегах Халхин-Гола и Халхин-Гол. Неизвестная война. ;)

П.С. Не са за финската, но съм сигурен, че ще са ти интересни.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...