Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://zamunda.net/details.php?id=327898&hit=1

 

става филма

налазвайте че ще го махнат

 

"Младият французин Жерар е в командировка в България, когато съдбата неочаквано го среща с Магдалена - селско момиче с буен нрав и не особено изискани обноски."

 

Още първото изречение на резюмето ме отказа. От трейлъра направо ми се придрайфа. Селски тояги си имаме и на село, мерси. Поредния филм дето ще ми покаже колко проста е в момента по-голямата част от народа в нашата татковина. Все едно не знам... Като цяло българското кино за мене лично е една огромна загуба на средства и човешки усилия и няма да ми липсва изобщо ако се окаже , че не могат да се правят български филми повече.

Link to comment
Share on other sites

Не си прав и дори не ми се ще да почна да ти обяснявам колко голяма глупост си написал. Но в резюме - по-добре да се пускат турските сериали по телевизията вместо българските, нали това искаше да кажеш? Защото хубави или не чак толкова все пак са нещо и алтернативата е ясна.

Link to comment
Share on other sites

Не си прав и дори не ми се ще да почна да ти обяснявам колко голяма глупост си написал. Но в резюме - по-добре да се пускат турските сериали по телевизията вместо българските, нали това искаше да кажеш? Защото хубави или не чак толкова все пак са нещо и алтернативата е ясна.

 

Какви турски сериали бе Дедоооо. Аз не искам ни турски ни български сериали. Говорим за КИНО, какви сериали. Кога за последен път излезна български филм, дето да не е посредствен, а ? Глупост било. Пускай там тъпотии да се радват малоумниците и това е. Ебахти логиката. Трябва да се правят посредствени работи само и само щото са български ли ?

Link to comment
Share on other sites

Кога за последен път излезна български филм, дето да не е посредствен, а ?

Мисия Лондон, Стъпки в пясъка, Операция Шменти капели - все филми, които не са посредствени.

 

Последните години българското кино дръпна напред и то доста. Обаче трябва да има и "специалисти" като теб, които само да плюят и нищо да не може да ги удовлетвори и рийж ли по-добре да не се правели български филми...

Link to comment
Share on other sites

Какви турски сериали бе Дедоооо. Аз не искам ни турски ни български сериали. Говорим за КИНО, какви сериали. Кога за последен път излезна български филм, дето да не е посредствен, а ? Глупост било. Пускай там тъпотии да се радват малоумниците и това е. Ебахти логиката. Трябва да се правят посредствени работи само и само щото са български ли ?

 

Не можем да се конкурираме с Холивуд, нито имаме техните бюджети, но това не значи, че трябва тотално да се откажем. А сериалите също са кино все пак, не са театър. Различно е от пълнометражен филм, но има доста добри сериали напоследък. Определено е 1000% по-добре да се гледат български отколкото турски или латино.

 

А пък какви хубави класики имаме отпреди 20тина години... недей така със закриването...

Link to comment
Share on other sites

Мисия Лондон, Стъпки в пясъка, Операция Шменти капели - все филми, които не са посредствени.

 

Последните години българското кино дръпна напред и то доста. Обаче трябва да има и "специалисти" като теб, които само да плюят и нищо да не може да ги удовлетвори и рийж ли по-добре да не се правели български филми...

 

Що ли не се учудвам от подобен отговор. Няма такова дърпане напред като това на българското кино. Тя и чалгата така дръпна напред. Здраве да е, не ми се спори.

Link to comment
Share on other sites

daniel-craig-new-skyfall-posters.jpg

 

Skyfall - до онзи ден имаше оценка в imdb 8.5, днес е 8.3, но аз повече от 6 не бих му дал. Не е това, което очаквах. Дори леко разочарова. Все пак си заслужава да се изгледа било то на кино или с добро качество вкъщи.

PS Quantum of Solace е 100 пъти по-добър.

Link to comment
Share on other sites

ABRAHAM LINCOLN VAMPIRE HUNTER

 

Въпреки силното прекаляване на моменти, много много добре направен филм. Във всяко отношение. Абсолютно откачен, но забавен сценарий. Страхотни ефекти - гледах 11гб версия - както казват, размерът ИМА значение... laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Мисля, че преди време бяхме направили уговорката (хората, които пишем тук), че освен изображение, хубаво е и да има написано името на филма, за да може човек да се ориентира как да го търси, че да го изтегли или гледа на кино.

 

 

Аз много добре помня. Заяждах се за снимките известно време и накрая ме питаха "кво предлагаш" и така...

 

snejko, имам чувството, че едни и същи филми гледаме. И аз гледах Safety Not Guaranteed скоро. Много приятен филм.

 

Аз ще препоръчам:

 

We Need To Talk About Kevin

 

o-we-need-to-talk-about-kevin-poster.jpg

Link to comment
Share on other sites

snejko, имам чувството, че едни и същи филми гледаме. И аз гледах Safety Not Guaranteed скоро. Много приятен филм.

 

Аз ще препоръчам:

 

We Need To Talk About Kevin

 

o-we-need-to-talk-about-kevin-poster.jpg

Като гледам последното ти предложение и аз почвам да си мисля, че гледаме едни и същи филми ;)

Link to comment
Share on other sites

TOTAL RECALL 2012

 

Задължително трябва да се види, защото е много зрелищен и раздвижен филм. Отлични ефекти, много старание, нещата са пипнати в детайл. Много екшън дето се вика. И ... дотук. За мен лично сценарият е глупав, доста по зле от стария филм. Колин Фаръл няма никаква работа да играе тая роля (според мен). Има и още доста "грешки", но сега няма да ги казвам. Поздравления за авторите за сцената с най-добрата, класическа връзка със стария филм. Оставям да я видите сами.

Link to comment
Share on other sites

някой гледал ли е Silent Hill 2 ?

 

А тOя Зов за завръщане 2012,не беше зле,има яки ефекти.Обаче много муден,и накрая заспах (в киното ).

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

TOTAL RECALL 2012

 

...Поздравления за авторите за сцената с най-добрата, класическа връзка със стария филм. Оставям да я видите сами.

Дебелата "жена" на летището? :)

Имаше и още няколко препратки към филма от 90-те. И между другото този не беше лош, но сравнено с първия издиша.

 

...и накрая заспах (в киното ).

Добре, как е възможно това? Ти не можеш ли да се контролираш? Един единствен път съм заспивал пред телевизора вкъщи и то бях болен и уморен...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Добре, как е възможно това? Ти не можеш ли да се контролираш? Един единствен път съм заспивал пред телевизора вкъщи и то бях болен и уморен...

 

м беше късна прожекция.Пък и към края нямаше много интересни моменти,и съм се унесъл.Хубаво ,че бях с още 2ма,и ме събудиха на надписите.Иначе в нас си заспивам често :lol: ,най вече на не-страшни филми,и при такива без много екшън.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...