Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гледах го предният на 3d и не ми се стори кой знае какво ,като за 3d.

Прометей ми хареса повече .

 

и 2та филма съм ги гледал в цинема цити ,там само 2 от залите са готини :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

The Five-Year Engagement

MV5BMTk3MDE1NTA3M15BMl5BanBnXkFtZTcwNDcwNTMxNw@@._V1._SY317_.jpg

 

Бях скептично настроен, защото не харесвам Джейсън Сигъл, но филмът се оказа чудесен! Задължително трябва да се гледа с половинката, иначе няма да е толкова въздействащ :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Потърсих, но така и не открих някой да е споменал в тази тема The Magic of Belle Isle

 

51HMtw0lXpL._SX500_.jpg

 

Дано Ви хареса играта на Морган Фрийман, за мен тя е отново на висота, но то май този човек просто няма лош филм.

Link to comment
Share on other sites

ДОМОВОЙ

 

Отличен филм. Скоро не съм попадал на хубава руска продукция, тези е от елитните.

 

ASSASSIN'S BULLET

 

Изненадващо приличен филм, който смело можем да наречем български. Като за без пари хубаво са се справили.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, ама съм сигурен, че на 3D-то ше му се изкефя още по-мощно.

 

Изкефих се още повече. 3D-то не беше читаво(залата), но пък определено се израдвах. Сигурен съм, че на много хора няма да им хареса. Малко по-различно е от друг път. Но пак кърти мивки, скубе косми под мишниците и бие с черпака по путката. Още повече, че кака Мила показва цици...за малко.

Link to comment
Share on other sites

Абе, момци, тука само филмите от първа страница на Замунда и Руски продукции ли обсъждате? Тц тц тц.

 

Я да се натъжавате малко и да видите смисъла на живота:

 

Mar Adentro - 9/10 - Много тъжен филм. На който не му се насълзят очите, значи няма чувства. Мъжете със силно изразена мъжественост, да го гледат на саме, че да не се срамуват после.

Perfect Sense - 7/10 - Интересен замисъл, интересна реализация. На мен ми дойде малко бавничък, но това защото преди това бях гледал Never Let Me Go и този ми се стори безидеен.

Never Let Me Go - 8/10 - Интересна идея и много житейски уроци за това как хората не оценяват това, което имат.

One Day - 7/10 - Същото като горния, но в друг сценарий.

(Не случайно тук има празен ред)

Midnight In Paris - 9/10 - Страхотен филм. Не се усеща кога свършва изобщо. Типичен за Ууди Алън, но този път, вместо на Ню Йорк, се показва атмосферата на Париж.

 

Щях да препоръчам и Mr.Nobody, но видях, че напред е препоръчан.

 

Актьорската игра няма да я обсъждам за нито един от филмите. Няма какво лошо да се каже, а кастинга е подбран перфектно.

 

 

Ако очаквате Happy End от първите 4 филма, изобщо не ги пускайте.

 

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Тъй като вукса тука нещо ни подпука, че сме пускали филми от първите страници на замунда и руски (гримьора е виноват :D), ето ви нещо старо и качествено.

 

bound-french-movie-poster-1996.jpg

 

Вторият филм на братята брата и сестрата Уашовски :). И въпреки че няма нищо общо като сюжет с Матрицата, начинът на заснемане просто не може да се обърка - пак са оставили своя си почерк :).

7/10

Link to comment
Share on other sites

Looper

http://www.imdb.com/title/tt1276104/

 

l_1276104_1b8d2af7.jpg

 

Ако не най-добрия филм до момента за годината (дилемата ми е между него и Батман), то със сигурност най-оригиналния. Страхотна игра на Joseph Gordon-Levitt, страхотна имитация на типичните за Брус Уилис мимики. Изобщо все силни роли за този актьор в последно време.

Link to comment
Share on other sites

Never Let Me Go

Хубаво филмче, но трябва да се отърси човек от реалността, за да го погълне и почувства.

 

Само от любопитство, този от моят пост ли го видя или ми пропусна поста, директно над твоя? :)

 

Може да погледнеш и другите 3, ако не си ги гледала.

Link to comment
Share on other sites

Само от любопитство, този от моят пост ли го видя или ми пропусна поста, директно над твоя? :)

 

Може да погледнеш и другите 3, ако не си ги гледала.

Гледала съм ги, само този не бях и реших да му хвърля едно око ;)

 

Magic_Mike_4.jpg

За този се чудя какво да напиша и въобще в коя тема да го сложа. Но бидейки жена ще го разположа в тази тема, простете слабостта ми :blush: Много се смях, макар и да не е комедия. Просто мъжете по прашки са гледка, която много ме развеселява :laughing:

Link to comment
Share on other sites

mr_brooks.jpg

Mr. Brooks - 9/10

Много хубав филм. 2 часа е, но до последно не ми стана скучно, за да го спирам, да си гледам телефона или да има вероятност да заспя.

Прекрасна актьорска игра, много интересна идея. Ако Американски Психар и сериала Dexter ви харесват, този ще ви хареса също.

Дори бих казал, че въпреки, че Американски психар ми харесва повече, то този филм е по-достъпен за широката аудитория и много хора биха го харесали повече от Американски Психар.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

The-Barrens-Poster-2.jpg?9d7bd4

 

The Jersey Devil 2012.

 

През целият филм бях в напрежение.Много яка психария !

 

-

 

safety-not-guaranteed1.jpg

 

Safety Not Guaranteed

 

-

 

seeking%20a%20friend%20for%20the%20end%20of%20the%20world.jpg

 

Seeking a Friend for the End of the World

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

seeking-a-friend-to-the-end-of-the-world-2012-bangkok.jpg

Колкото и да не мога да понасям филми за края на света, този ми допадна, защото е мил и някак си интимен, без глобалните шитни, които обикновено преобладават в тези филми. Естествено няма нищо общо с Меланхолия, който ме разтресе из основи. И слава Богу.

Link to comment
Share on other sites

The Heineken Kidnapping

 

Филмът е по истински случай. През 1983 е отвлечен биреният магнат Фреди Хайнекен.

Филма ми хареса доста.

 

3e2ce09a13.jpg

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...