Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

SNOW WHITE AND THE HUNTSMAN

Филмът определено е за тази тема, но точно както и горният не оправда очакванията ми. Верно е, че за приказка си говорим, но на места доста беше сбозясана работата дори и като за приказка. Цялостната ми оценка обаче е положителна. Щеше да е още по-висока ако не бяха ми тряснали пиклата от Здрач срещу Чарлийз Терон - просто не може и дума да става за сравнение...

Вчера си го издърпах след мнооооооооого чудене и едва го изгледах до средата. Все пак Снежанка би трябвало да е в пъти по-красива от другата, за да е мотивирано поведението на лошата героиня. Да не говорим и за лицето на здрачлата, което е тотално изчистено откъм емоции. Надали ще се преодолея да изгледам и втората половина от филма.

 

И понеже е темата за хвалби все пак: Гледах режисьорската версия на "Амадеус" и се заплених още повече от така и така любимия ми филм. В този вариант музиката е много повече отколкото в другия, което за филм, свързан с Моцарт си е само и единствено плюс.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вчера си го издърпах след мнооооооооого чудене и едва го изгледах до средата. Все пак Снежанка би трябвало да е в пъти по-красива от другата, за да е мотивирано поведението на лошата героиня. Да не говорим и за лицето на здрачлата, което е тотално изчистено откъм емоции. Надали ще се преодолея да изгледам и втората половина от филма.

 

Какво изчистено от емоции - те тотално липсват. Чак като я коронясваха лееекинко мръдна с устни в някакъв зачатък на усмивка. Тази ако не се е парализирала с ботокс значи е ебаси мутанта и никакви гримаси не може да прави.

Link to comment
Share on other sites

Според мен филмът е арт. Кристен Стюарт не е за Снежанка, така е. Но не беше само тя, аз поне спрях да я виждам след 15-а минута от филма. Но пък имаше други неща, които ми приковаха вниманието.

Едно - чудесни костюми и декор. Две - изпипани детайли и филтри на камерите, както и фокус на определени сцени. Три - Крис Хемсуорт. :woot

В Тор не беше лош също, но тук, по едно време ми идваше да кажа на режисьорите: "Пичове, в сцената с копанята, не можеше ли да е гол поне до кръста, ам?! А и да я удължите така едно 30-40 минути?!" :inqn

 

Та сравнявайки го с индийската Снежанка, този е не просто арт, той до момента е най-артистично заснетият филм на Холивуд, разбира се след "Игра на тронове" и "Прометей".

 

5219611I.jpg

5219612y.jpg

5219614H.jpg

 

И

 

The-Huntsman.jpg

 

5219602l.jpg

 

Искам да кажа, че: 0.jpg

Edited by Triti
Link to comment
Share on other sites

успокоих се. значи здрачката дразни не само мен. освен дето кара Кал Лайтман да си къса докторската дисертация на ситни парченца като микроекспресиите дет уж ги виждал.

похвално е че коментарите по филма се засилиха след като излезе добро пиратско копие - значи приходите за продуцентите ще са по-малко, т.е. току виж за другия път отделили стотинки за актриса, а не да разчитат на жълтите страници.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, аз съм Боб и не съм гледал "Пепеляшка и седемте принца" на кино!

(всички - "здравей боб")

И то не съм го гледал, защото не обичам да давам пари за боклуци. Дори толкова ми беше през долуподписания за тоя филм, че го прегледах на ТСХВИДШИТ на 15-инчовия си лаптоп и съм горд с това си мое действие! :blush:

 

Иначе гледайте Starship Troopers: Invasion. Ставаща 3д анимация.

Link to comment
Share on other sites

Кристен Стюарт не е за Снежанка, така е.

 

Тя трябваше да бъде по-красива от мащехата си а беше точно обратното. Трябваше поне да може да се усмихва да и го нач**ам, тя и това не може. Ебаси снежанката. Индийската снежанка беше по-хубава... като цяло филма дори не го догледах (индийския) и не знам що, нещо взе да ме дразни, 5 пъти го спрях за да стана да свърша нещо накрая го зарязах. Този поне го изгледах.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Щом Кристин Стюърт не била за Снежанка що въобще пишете в тая тема ... :laughing1:

 

На мен пък ми хареса ,визуално.Но като игра беше слабо (доста при това).И като цяло филма не беше толкова зле .Хареса ми единствено защото имаше една LOTR атмосфера през цялото време (музика,пейзажи).

 

---

 

+ за apartment_143.png :ninja:

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

И аз го изгледах все пак и то само заради Торчо. Ох, защо не му бяха намерили хубава Снежанка на горкия та толкова се мъчи. И защо го нямаше гол до кръста - протестирам! :laughing1: Като цяло не е лошо филмчето, но некадърноста на здрачлата толкова бие на очи, че след края остава едно усещане в устата, все едно си ял студен таратор посред лято и ти се е паднала горчива краставица.

Link to comment
Share on other sites

Izviniavam se za shliokavicata! I shte sym blagodarna na vseki s prava da mi editne tozi post. Namiram se nejde v Ispania, a dori niamam idea kyde tochno, okolo Barcelona e i ne mi davat kirilica. Po filma iskam da napisha oshte neshto. - >> Ideiata mu e takava,Diadomraze, - edna seksi mashteha,edna poker face Snejanka,edni lyjedjudjeta,edin lovec testosteronov i ostanaloto efekti. Taka kato go pogledne chovek,si kazva «Pfff»,ama ako ne beshe i art, Pfff-to shteshe da prilicha poveche na «pryc».Snejko, Torcho dokato ne go snimat gol, pone do krysta,ne byrzam da go podskyrcvam sys zybi. (namig)

 

 

Ред. Извинявам се за шльоковицата! И ще съм благодарна на всеки с права да ми редактира поста. Намирам се нейде в Испания, а дори нямам идея къде точно, около Барселона е и не ми дават Кирилица. По филма искам да напиша още нещо. - >> Идеята ми е такава, djadomraz-е, - една секси мащеха, една pocker face Снежанка, едни лъжеджуджета, един ловец тестостеронов и останалото ефекти. Така като го погледне човек, си казва "Пффф", ама ако не беше и арт, Пффф-то щеше да прилича повече на "Пръц". snejko, Торчо докато не го снимат гол, поне до кръста, не бързам да го подскърцвам със зъби ;)

Link to comment
Share on other sites

толкова като искахте Хемсуърт гол до кръста пуснете си Cabin in the woods, хем филма е и препоръчан в тая тема. Там ще намерите каквото искате :D

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Е, тва ти е ясно ,че е бъзик нали :D. Което не променя факта, че тя не може да играе де

 

Не е бъзик. За целия филм тази един път само успя леееко да се усмихне. През останалото време имаше едно изражение на лицето и това е. Наблъскала се е с ботокс ли какво, не знам...

Link to comment
Share on other sites

Е, Ема Стоун е къде, къде... :D

 

Иначе, дядо, значи викаш, че ония колаж е взет директно със играта й от конкретния филм, така ли ? Щото аз съм гледал филма, обаче толкова не съм обръщал внимание на всяка нейна гримаса. Rегистрирах само единично факта, че е слаба и до там :D

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Иначе, дядо, значи викаш, че ония колаж е взет директно със играта й от конкретния филм, така ли ? Щото аз съм гледал филма, обаче толкова не съм обръщал внимание на всяка нейна гримаса. Rегистрирах само единично факта, че е слаба и до там :D

 

Естествено че не е от филма и вероятно е една и съща снимка, но понеже бях виждал десетки такива а не бях гледал Здрач и си мислех - абе не може да е толкова зле колкото я бъзикат. И чаках да видя някакви изражения и т.н. но не би. В един момент чак почнах да се дразня - тая толкова да не може да изкара една емоция... единствената която забелязах беше когато я коронясаха леееко се усмихна с крайчица на устата си.

Link to comment
Share on other sites

добре де. изяснихме се че според 95% от мъжовете и даже некои жени, тая докарва единствено визията на труженичка с вековен стаж и километраж кат за няколко тира, на която и триметров фуй да й набиваш, па не мойш да я впечатлиш.

 

та кви други филми гледахте?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...