Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз щях да го препоръчам този Hope springs.

Не че го смятам за адския сценарий, нито пък мисля, че образите са събирателни. Даже за мен това е едно определено семейство, особено жената. Навярно затова образите са толкова ярки и точни.

Както и да е, всеки с възгледите си, в крайна сметка.

 

Играта на актьорите е просто перфектна! Това само по себе си е причина да го гледате!

 

И докато препоръчваме, тъй като напоследък майка ми се включва в киното, та се мъча да подбирам по-драматични филми, вчера гледахме нещо, което навремето ми е убягнало, но пък определено остави в мен приятно чувство.

American+drama+August+Rush+8_.jpg

 

И още по-приятния, великолепен френски филм

Jeux+denfants+BO+Jeux+denfants.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hope springs.

И на мен ми хареса, но не бих го нарекъл "сладък и приятен". Филмът за мен си беше чиста драма и дори някои от смешните моменти бяха с горчив привкус.

 

А сега сядам да гледам новия Борн!

 

Доволен съм, добро продължение на поредицата!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Taken 2

 

Първоначално идеята за продължение на Taken ми се стори глупава. Втора част със същото съдържание (айде, има лека врътка) според мен е абсолютно ненужна, ама нали и Лиам трябва да яде :)

В крайна сметка филмът сам по себе си е много добър, даже отличен за жанра. Разбира се, има наредени и недомислени неща, но вече съм се примирил, че без тях не може.

Link to comment
Share on other sites

Alex Cross

 

Филмът е стандартен екшън. Специалното нещо е Матю Фокс - страхотен е! Ако трябва да използвам куул лафове - "изкефи ме максимално"! :)

 

787933-matthew-fox.jpg

 

PROBLEM, MOTHERFUCKER?

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

THE BOURNE LEGACY

 

Филмът не е лош - добър, динамичен екшън, но не е по-добър от предишните.

 

НOPE SPRINGS

 

С подобен актьорски заряд трудно може да се обърка филм. Невероятни Мерил Стрийп и Томи Лий. Без тях обаче този филм щеше да е боза.

 

TRAIN

 

Българска хорър продукция, която става за губене на време. Изненадващо не толкова глупава, колкото очаквах, но плоска и посредствена. Главните "роли", ако може да ги наречем така, са поверени на шайка американски неизвестници. И в тоя момент осъзнаваме нашите "звезди" колко са "големи". Или поне на какъв хал са били 2008-а. Интересно е, че сериозна група присъства в тая продукция - Койна Русева (LOVE.NET, сравнително прилична роля), Валентин Ганев, Велислав Павлов (главният герой от Отплата), Николай Мутафчиев, а най-дълга роля, но без реплики има Жоро бияча от 7 часа разлика. Така и не откривам името на актьора. За секунди се появиха "великите" Захари Бахаров и Диляна Попова (която показа чифт цици под душа!). Виолета Марковска (Столичани в повече) и Андрей Слабаков си признавам, че дори не ги видях...

Link to comment
Share on other sites

Alex Cross

 

Филмът е стандартен екшън. Специалното нещо е Матю Фокс - страхотен е! Ако трябва да използвам куул лафове - "изкефи ме максимално"! :)

 

787933-matthew-fox.jpg

 

PROBLEM, MOTHERFUCKER?

 

Филма си е запомнящ ама с почти нищото хубаво в него.Адски изтъркан сценарии и посредствена актьорска игра.

Виж, вече Матю Фокс си е друга бира.Няма да сбъркате, ако превъртате и гледаде само сцените с неговото участие.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

От доста време не ме е грабвала така някаква драма

Краят толкова ме разочарова, че всичките емоции по филма до този момент избледняха. И при Mass Effect 3 беше така - получаваш прекрасно опакован подарък, внимателно го разопаковаш, вътре намираш кутийка с изящна дърворезба и рисунки, отваряш я и...чорапи. Fuck my life...

Link to comment
Share on other sites

Perks of Being a WallFlower

 

На моменти имах чувството, че е поредната тийн романтично-комедийна драмичка. В други моменти имах чувството, че абсолютно нищо не се случва. Като цяло обаче историята ми хареса, изпълнението е на ниво (мисля, че Ема Уотсън е талантлива актриса и определено няма да бъде запомнена само с Хармаяни), а краят определено е най-добрата и емоционална част. Препоръчвам да се гледа с половинка :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Да, за края си прав. И аз останах малко незадоволен.

А аз смятам, че точно този край беше перфектен. Всичко друго щеше да е изтъркано, дежа вю на някой друг филм, на друг край. А така останаха много въпроси, на които всеки може да даде собствен отговор и да интерпретира.

Link to comment
Share on other sites

Perks of Being a WallFlower

 

На моменти имах чувството, че е поредната тийн романтично-комедийна драмичка. В други моменти имах чувството, че абсолютно нищо не се случва. Като цяло обаче историята ми хареса, изпълнението е на ниво (мисля, че Ема Уотсън е талантлива актриса и определено няма да бъде запомнена само с Хармаяни), а краят определено е най-добрата и емоционална част. Препоръчвам да се гледа с половинка :)

 

И на мен ми хареса. В началото беше доста скучен и диалозите стояха нагласени по американски, но с развитието си сюжетът ме грабна и дори "напудрените" американски хлапета ми станаха симпатични.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...