Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

алиса в страната на чудесата някой гледа ли го вече ?

заслужава ли си или да не си губя времето. Трейлъра определено не ме впечатли изобщо ......

 

Страхотен е. Днес ще ходя пак да го гледам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The Boys Are Back

 

2cXFkkn.jpeg

 

Един различен филм, лично на мен ми хареса. Различна игра от Clive Owen, не го бях виждал в такава роля до сега.

 

Трейлър:

 

http://www.youtube.com/watch?v=DdnTibGABAE

Link to comment
Share on other sites

С куршум в главата \ Micmacs à tire-larigot - свежа френска комедия на Жан-Пиер Жоне. Във филма участва и Дани Буун - онзи ненормалния пощальон от "Добре дошли при Ш'ти" (Bienvenue chez les Ch'tis). Ако не сте го гледали ви препоръчвам и него - гарантиран смях от сърце.

 

ПП. Само внимавайте с БГ титрите, че някои са много зле и ще се чудите кое му смешното!

Edited by Deftur
Link to comment
Share on other sites

Defendor много як филм .. забавен, драматичен ... любовен. Уди Харелсън много добър !!!

Link to comment
Share on other sites

филмът не струва, има много слаби и дразнещи моменти ...

ти си луд!

 

тъкмо го изгледах, отдавна се каня.

по-хубав филм скоро не бях гледал .. може би откакто гледах green street hooligans.

Link to comment
Share on other sites

brothers-movie-poster.jpg

 

не знам да го препоръчам ли или да ви предопредя - много тежък филм. Като че ли по-добре да го избягвате, толкова добре е направен ....

Link to comment
Share on other sites

Как да си дресираш дракон (How to Train Your Dragon)

Страхотен!

Добро филмче, и на мен ми хареса. :)

Link to comment
Share on other sites

Току що гледах Drag me to hell. БАХТИ БОЛНИЯ ФИЛМ. Със слушалки от 1;20 до 3;00 сутринта пред телевизора. На 6-7 пъти изтръпнах, а един път направо ми преобърна чарвата тоя филм. За да бъде ефекта на макс задължително трябва да се гледа след полунощ. И отново БАХТИ БОЛНИЯ ФИЛМ.

Link to comment
Share on other sites

Как да си дресираш дракон (How to Train Your Dragon)

 

HTTYD_Payoff_Rated1sht.jpg

 

Страхотен!

 

+1 Историята е поднесена по много хубав начин и съвсем не е толкова детинска.

 

Препоръчвам и Boogie, el acetioso - аржентински, нискобюджетен, прекрасен!

Link to comment
Share on other sites

Как да си дресираш дракон (How to Train Your Dragon)

 

HTTYD_Payoff_Rated1sht.jpg

 

Страхотен!

Наистина е страхотен, въобще не очаквах... браво на създателите!

Link to comment
Share on other sites

Stardust.jpg

 

Много готин филм. Догледах си го сам но с пълен кеф. Свалих го заради Робърт ДеНиро и въпреки че не участваше кой знае колко съм много доволен че го изгледах. Красива приказка и то добре направена. Отивам да заспя доволен :)

Link to comment
Share on other sites

El secreto de sus ojos /The Secret in Their Eyes/

http://www.imdb.com/title/tt1305806/

 

cartel-el-secreto-de-sus-ojos.jpg

 

Аржентина, 1999г. Бивш сътрудник в министерството на правосъдието пише роман, в който разказва за събития с 30-годишна давност - историята на жестокото убийство на млада жена, разследването на което е прекъснато от епохата на политическите репресии. Но да се напише книга не е достатъчно миналото да бъде забравено...

 

Носителя на Оскар за чуждоезичен филм за тази година, напълно заслужено според мен. До средата се развива малко мудно, но след това напрежението се покачва и следват няколко много силни сцени. Включително и най-яката от футболен стадион, която съм виждал в игрален филм.

Link to comment
Share on other sites

"Dear John" - хубав филм, който ми хареса и според мен на моменти не беше просто обикновен романтичен филлм. Мисля, че си заслужава гледането.

Link to comment
Share on other sites

celda-211-fin.jpg

 

CELL 211 --> испански, 2009

много ми хареса, мисля че с такава идея филм до сега не бях гледал

вярно, разбира се идеята на филм в първите 5 мин, но развитието е изпипано, чух че взел няколко награди.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

celda-211-fin.jpg

 

CELL 211 --> испански, 2009

много ми хареса, мисля че с такава идея филм до сега не бях гледал

вярно, разбира се идеята на филм в първите 5 мин, но развитието е изпипано, чух че взел няколко награди.

И от мен получава одобрение. Макар и леко невъзможен на моменти.. ако наистина ви се случи това, вие как бихте постъпили? Доста отговори на незададени въпроси дава тоя филм. Наистина добър.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...