Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

everybodys_fine.jpg

 

Още от самото начало този филм те бута в дълбока дупка и започва бавно, но сигурно да те засипва с пясък. В един момент започваш да губиш въздух, опитваш се да се измъкнеш, но напразно. Накрая се примиряваш и просто затваряш очи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

мен ме накефи сцената, в която малката влиза във фоайето и се прави на изгубило се невинно момиченце ... все едно е заснета от тарантино :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=_o1_68DK3h4

 

 

О, да!!! Кефи отвсякъде тая сцена :)

Link to comment
Share on other sites

The.Ghost.Writer.2010.DVDRip.XviD.AC3-KiNGS.jpg

лекичко филмче, не дразни особено, има малко конспирация, малко интрига - таман за неделен ден.

На тоя филм ако мъжът ми не повтаряше постоянно, че след Филип Морис вече не гледа по същия начин на Иън Макгрегър, може би щях да му се насладя. Уви... ;)

Link to comment
Share on other sites

Който е правил обложката на филма е имал странно чувство за хумор. Последното нещо, за което е филма са усмихнати щастливи хора.

Link to comment
Share on other sites

Grown ups

Много добра комедия, каквато от доста време не е се е появявала. Наистина достеон представител на жанра, която предлага достъчно смях без да е насила. Освен това и актжорския състав е силен и все са добри комици. Заслужава си

Link to comment
Share on other sites

After.Life-Poster.jpg

 

Много добър филм, но ако някой все пак успее да ми каже какво точно се случи, евала. След края бях малко WTF.

Link to comment
Share on other sites

6990388394c1fe3c679138.jpg

 

Руснаците пак избиха рибата на тема патриотизъм. Ние всичко на всичко си имаме 2 филма за 3-ти март и единия те ни го направиха. А хамериканците, колкото и да се пънат, не могат да го направят.

Link to comment
Share on other sites

ТУМАН

 

Руснаците пак избиха рибата на тема патриотизъм. Ние всичко на всичко си имаме 2 филма за 3-ти март и единия те ни го направиха. А хамериканците, колкото и да се пънат, не могат да го направят.

филмът не е лош, но е малко като Final Destination ... измират като риби ... това адски ме подразни в този филм. обожавам руското кино, но ... тук са леко злета ...

Edited by bio
Link to comment
Share on other sites

Еми, с оръжие за което няма патрони, без бойни навици, в чужда за тях обстановка - нормално да мрат.

Link to comment
Share on other sites

Grown Ups

 

Размазах се!! Все едно гледам от страни себе си и компанията след 10-тина години :D

Link to comment
Share on other sites

Inception /Генезис/

 

inceptionf.jpg

 

За първи път от доста дълго време мн.добър и оригинален комерсиален филм от Америка. Страхотен актьорски състав, а сценария е болна работа. Трудно ще се мине само с едно гледане. Като прилика се доближава леко до Матрицата.

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

Inception /Генезис/

 

inceptionf.jpg

 

За първи път от доста дълго време мн.добър и оригинален комерсиален филм от Америка. Страхотен актьорски състав, а сценария е болна работа. Трудно ще се мине само с едно гледане. Като прилика се доближава леко до Матрицата.

 

Подкрепям! Точно се връщам от киното. Имаше някои пропуски в сюжетната линия и може да не е "най-добрия филм правен някога", но определено е най-добрия американски филм, излизал през последните няколко години.

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да съм поредния човек, който прехвалва Inception, защото заради прекалените комплименти относно филма очакванията ми бяха твърде завишени, в следствие на което имаше лека доза разочарование. Ще кажа само, че е интересен и оригинален, има наистина добри моменти, които досега не съм виждала другаде, но които смятам, че можеха да бъдат още по-разгърнати. На мен ми дойде в повече личният момент в историята и определено исках повече "архитектура".

Иначе продължавам да съм фенка на режисьора, изгледала съм му всичко до момента и нямам търпение да видя и останалите му творения.

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да съм поредния човек, който прехвалва Inception, защото заради прекалените комплименти относно филма очакванията ми бяха твърде завишени, в следствие на което имаше лека доза разочарование. Ще кажа само, че е интересен и оригинален, има наистина добри моменти, които досега не съм виждала другаде, но които смятам, че можеха да бъдат още по-разгърнати. На мен ми дойде в повече личният момент в историята...

След като излезнахме от киното, казах почти същото, допълних, че "Матрицата" си остава по-голям филм и бях класифициран като ненормалник :D. И все пак "Inception" е много добър, гледайте го на големия екран!

Лична оценка 8/10

Link to comment
Share on other sites

Изцепшън наистина е рядко добър. Не вярвам да се превърне в култ като Матрицата (тъй като се правят сравнения), но определено има място в топ класациите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

From Paris with Love - Много готин филм, Джон Траволта кърти мивки, бях подведен от трейлъра и очакванията ми бяха за няква позьорска екшън боза, но бях приятно изненадан

Inception - изключително оригинален филм, поне аз досега не съм гледал филм, който толкова смело да навлиза в такива "забранени" територии

Salt - Анджелина Джоли е страхотна в този филм, екшън сцените са перфектни

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...