Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Inception - изключително оригинален филм, поне аз досега не съм гледал филм, който толкова смело да навлиза в такива "забранени" територии

Кое точно е "забраненото", защото на мен ми убягна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кое точно е "забраненото", защото на мен ми убягна.

Не съм казал "забранено", а ""забранени" територии" - тук имам предвид човешкото подсъзнание

Edited by Michal
Link to comment
Share on other sites

За "Животът е хубав" мога да кажа, че ИЗОБЩО не ми хареса. Много ми беше скучен, заспах поне 3 пъти, не плаках, не ми беше тъжен, ама нищичко. Друго си е "Списъкът на Шиндлер" или "Пианистът"...

Link to comment
Share on other sites

Центурион.По-скоро е на границата, но ми хареса с това, че са наблегнали малко по-внимателно на детайлите при рязане на гърла и глави, също и оръжието са го докарали. Иначе е постен и се разминава с историята.

Link to comment
Share on other sites

и на мен ми хареса центурион задължително трябва да се гледа.и все пак с едно наум че е правен от британци

 

принца на иран пък е направо шедьовър.

Edited by paagrio
Link to comment
Share on other sites

CENTURION с флаг-фразата "между 300 и Гладиатор" е супер боза. Някой се е старал да създаде съспенс, но никакъв смисъл в крайна сметка. Язък за старанието. Евтината боза - пресечена при това - смърди още от началните минути, когато всеки средно интелигентен вече е разбрал края. Резил.

Link to comment
Share on other sites

В момента гледам Центурион. За сега всичко е ток и жица, само дето с тая кръв малко са се оляли. То не бяха отсечени глави, отсечени ръце, кръвта се лее с кофи... Евтин начин да се търси зрелище, но все пак филмът за момента им стабилно 8/10 за мен. Остават ми 15 мин до края.

Link to comment
Share on other sites

В момента гледам Центурион. За сега всичко е ток и жица, само дето с тая кръв малко са се оляли. То не бяха отсечени глави, отсечени ръце, кръвта се лее с кофи... Евтин начин да се търси зрелище, но все пак филмът за момента им стабилно 8/10 за мен. Остават ми 15 мин до края.

самия факт, че пишеш за филма, докато го гледаш, говори достатъчно за него - думите (поне за мен) са излишни.

Link to comment
Share on other sites

Tropa de Elite (Elite Squad)

 

http://www.imdb.com/title/tt0861739/

 

elitesquad.jpg

 

От сценариста на City of God. Който го е гледал и му харесва, няма начин и този филм да не му допадне. Просто по нищо не му отстъпва. Отново доста реалестистично пресъздаване на бруталната действителност в гетата на Рио де Женейро.

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

"Жребият" (1993г) - продукция на БНТ1 в 7 серии. Едно своеобразно показно, че БНТ може да прави невероятни сериали, дори към 1993-та година... един от последните големи проекти на БНТ.

Link to comment
Share on other sites

Кой кфото ще да ми разправя,но The Expendables си е супер добро филмче.

1-супер кеф е да гледам назобания Сталоун.Просто няма как да не се кефя на актьор,с чиито филми съм израснал

2-още по голям кеф е да гледаме най-добрите екшън актьори събрани в един филм

3-да не говоря за сцената където са Арнолд,Брус и Силвестър :D :D

 

Има и бъзици,има много стрелба,много екшън-абе филма е готин!

Link to comment
Share on other sites

Абе типичен филм стил Рамбо - 5ма човека опукват 500 и ходят като имунизирани срещу куршумите а "врага" пада дори да мине на 2 метра от него куршума (защото толкова точно никой не може да стреля). Но иначе и аз го изгледах че дори ми хареса (като изключим подобни нелепи моменти)...

 

A Арнолд и Брус Уилис можеше и да не ги слагат в списъка на актьорите защото ги имаше точно за 2 минути...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

гледах т'ва за острова ( Shutter Island ) с Леонардо ДиКаприо (не съм свикнал да помня българските преводи на оригиналните заглавия) и ми хареса филма, идеята и саундтрака - не коментирам актьорската игра, но мисля, че не трябва да сте толкова предобедени към ДиКаприо от това, че някак си изгря с малко гейска роля. Всъщност има доста сериозни филми. Но мисълта ми е за идеята - добра е, дори мисля в скоро да гледам нещо на същия сценарист.

shutter-island-poster.jpg

Link to comment
Share on other sites

The Expendables

 

Не знам защо в темата за "-" го плюят, но филма за мен не беше лош. Екшън е, трябва кръв, стрелба и бой. :)

Link to comment
Share on other sites

The Expendables

 

Не знам защо в темата за "-" го плюят, но филма за мен не беше лош. Екшън е, трябва кръв, стрелба и бой. :)

 

+1

Мда, готин екшън :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...