Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Antikiller и Antikiller 2 за пореден път се убедих,че Руското кино е за предпочитане пред Хамериконските бози. Незнам дали защото са по-близо до нашата действителност но ...

Препоръчвам ги на всички Ценители на качественото кино и екшън.

и аз ги изгледах в обратен ред започвайки от Antikiller D.K (2009). харесаха ми, макар да не е с кой знае какви ефекти и алабала.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Книжлето на Eli...

Гениален!!!

Първият от който го чувам/виждам. Общото впечатление е, че e провал. Всеки ме отказваше да го гледам :)

Link to comment
Share on other sites

Първият от който го чувам/виждам. Общото впечатление е, че e провал. Всеки ме отказваше да го гледам xmas.gif

 

Общото впечатление? Къде това? Тук из Форума ли?

 

-----------------------------------------

 

PUBLIC ENEMIES

Изключително добър филм! Отлично направен, без излишни простотии. Много познати лица, чудесна игра. Припомни ми атмосферата на великата игра Мафия в един момент...

 

Чёрная Молния

 

Сладурски, развлекателен филм в добрия стар руски стил. Идеален за разпускане.

 

TRIANGLE

 

Интересен филм с интересна идея. За нощни птици.

 

FORGET ME NOT

Сполучлив хорър за късните часове.

Link to comment
Share on other sites

Първият от който го чувам/виждам. Общото впечатление е, че e провал. Всеки ме отказваше да го гледам :)

Трябва да си подбираш по-добре кинокритиците. Аватар може само пасти да яде пред тоя филм.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си подбираш по-добре кинокритиците. Аватар може само пасти да яде пред тоя филм.

В случая те са просто любители, общо взето бяха недоволни, че началото започвало без никаква предистория, филма бил муден, без почти никакво действие и края просто ги довършил :) То повече ако ми разкажат, ще изгуби смисъл. Въпросът беше, че от 4 човека, никой не ми каза хубава дума за него, камо ли гениален...

Изобщо не е ставало дума за сравнение с Аватар. Като сценарий може да е по-смислен, но не оставя добри впечатления.

 

Сега попрочетох и темата тук, ами не е като да го харесват масово, даже точно обратното. На мен трудно не ми харесва филм, така че ще го гледам със сигурност, тогава ще да дам по-(не)компетентно мнение :)

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Triangle (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1187064/

 

3251533479.jpg

 

Докато се приготвя за круиз с приятели, Джес, не може да се оттърве от чуството, че нещо не е както трябва. Тя се оказва права, когато яхтата им се сблъсква с ужасяваща буря и групата е принудена да се прехвърли на запустял кораб, който изневиделица се оказва близо до тях. Но Джес е сигурна, че е била на този кораб и преди. От този момент нататък, всеки един от младежите е подложен на ужасяващи преживявания, а Джес държи ключа към цялата мистерия.

 

Добре направена мистерия. Един от този тип филми, които няма как да минат само с едно гледане. Кара те да мислиш през цялото време, а и след края му. Би трябвало да се хареса на феновете на Мементо и на Линч. Не очаквайте много ужаси или екшън. Добра кинематография, хубав саунд и чудесна игра на главната актриса.

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

Negotiator - 1998

o91el2.jpg

6.6/10

 

Нищо ново, но на добро ниво като цяло. Това 6.6 е просто заради сценария, а ако трябва за игра да говорим може би 7.4/10.

Link to comment
Share on other sites

Triangle (2009)....Мементо

надявам се, че споменаваш Святото име НЕ напразно...

%28%202001%20%29%20K-PAX.jpg

за втори или трети път го гледам, но като че ли този път не останах толкова очарован от самия филм, а повече от актьорската игра на Кевин Спейси ...

Edited by dRiNKiN_pARk
Link to comment
Share on other sites

new-york-i-love-you-poster.jpg

 

Много интересен и задълбочен филм, но нещо не усетих връзката между историите, а някои истории просто нямаха смисъл.

Май филма целеше да представи Ню Йорк като град на всевъзможни характерии и куп необичайни истории, а не нещо друго.

 

7/10

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

synecdoche-new-york-poster.jpg

Типично в стила на Чарли Кауфман. От един момент нататък филма става доста труден за разбиране и трябва буквално да си внимавал много добре в картинката, за да схванеш какво се случва.

Link to comment
Share on other sites

947829894b708b4c759f8.jpg

Страхотен филм,препоръчвам го на всички.

The.Cove

 

"The Blind Side" това за мен е Най-добрият филм за тази година.Едвали ще излезе нещо по- смислено до края на годината.

Антикилър 3 също е добро продължение на поредицата,браво на братушките,заяли са се с конкуренцията .

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

brothers_poster_m.jpg

 

 

Страхотна роля на Тоби Макгуаър и един филм, който ме държеше под напрежение до последната минута, макар и началото да бе предвидимо. Оригиналният филм е датски, между другото.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

It's all gone pete tong

 

Филма като цяло ми хареса различен от това което гледах последно време...знам че филма е стар обаче го препоръчвам ако имате някакво отношение към музиката или просто искате да разпуснете с нещо различно!

 

Knowing / Пророчеството

 

Много много хубав филм!Без никакви проблеми ми скочи в топ 10 филма...Много силен филм на Никълъс Кейдж с наистина много завладяваща история ииии просто го гледайте горещо го препоръчвам!

 

Daybreakers

 

Историята с вампирите във филма е много интересно представена наистина различен подход са избрали сценаристите и филма е хубав но има нещо което му липсва незнам как да го кажа просто си личи че нещо е отбягнало като цяло но немога точно да разбера какво...все пак е интересн филм и ако сте фен на такъв тип филми трябва да го гледате!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...