Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искате нещо леко извратено? С някоя друга цица в кадър? Тогава това е вашият филм! :)

chloe-movie-poster-338x500.jpg

 

И само на мен ли така ми се струва или Клоито има несъразмерно големи спрямо лицето си очи?

Link to comment
Share on other sites

Хот тъба го слагам определено в -Гледах... дори количеството алкохол не успя да ми помогне да го харесам.

 

Затова пък харесах She is out of my league и го нареждам до Juno, Knocked up и още един, който не се сещам в момента.

 

Date night не беше нищо особено.

 

Unthinkable можеше да бъде доста по-добър, но щеше да навлезне в друг жанр. Бомбаджията беше изключителен.

 

I love you, Phillip Morris - не знам какво да кажа... Джим Кери си е добрия стар идиот, но Юън беше много добър, замалко да му повярвам, че е гей :)

 

Shutter Island - очаквах повече във всеки аспект на продукцията.

 

Valentine's day - не мога да повярвам, че съм го гледала и не си спомням абсолютно нищо от него... явно мозъка ми е придобил способността да забравя подобни неща.

 

When in Rome - Господи, колко мъка има по тоя свят..... не е лесно да гледаш толкова голяма некадърщина.

 

Remember me - оффф, дърта съм вече за такива филми...

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

напоследък не остава много време за филми .. вчера гледах Metropia. филмът заслужава да се види дори заради визия си ... както и да е ... приятно гледане !!!

Link to comment
Share on other sites

Хот тъба го слагам определено в -Гледах... дори количеството алкохол не успя да ми помогне да го харесам.

и на мен не ми хареса, гледах обаче Marmaduke и определено говорещото куче беше по-добро от тез застаряващи приятели, които се връщат назад във времето не през какво да е - а точно през джакузи. Очаквам МАТРИЦАТА 16 да влизат в бутилка ракия, като в ТуТуРуТкА

Link to comment
Share on other sites

1.jpg

 

 

Sunflower (този от 2006, а не от 2005)

 

хареса ми. не мога да определя точно с какво, но просто ... някак си ми влезна в кръвната група. от типа филми за които си казваш - "мамка му, от тоя живот в крайна сметка няма да излезнеш победител, но поне го направи по твоя си начин."

 

... и накрая имаше едно много хубаво и просто изречение - "докато помниш, любовта е жива."(от корейски на английски са го превели "if you remember, love doesn't change")

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...