Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Ghost in the shell III. Не знаех, че има трета част, ама много ме зарадва. Филмът определено си заслужава името "Създател на "Матрицата".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bakjwi/Thirst - след Let the Right One In това е още един страхотен филм за вампири... След като през 2008

Tomas Alfredson им направи показно, през 2009 Chan-wook Park отново им направи показно на Холивуд как се прави изкуство.

 

ако сте ги пропуснали - гледайте ги непременно... ама непременно!

Link to comment
Share on other sites

A good Year (2006)...

:love :love :love :love :love :love :love

 

Aко някой не го е гледал, е изтървал уникално хубав филм. Добрата новина, е че винаги може да се навакса пропуска.

 

a_good_year-dvd.jpg

 

AMъБъДъ

 

Bakjwi/Thirst - след Let the Right One In това е още един страхотен филм за вампири... След като през 2008

Tomas Alfredson им направи показно, през 2009 Chan-wook Park отново им направи показно на Холивуд как се прави изкуство.

 

ако сте ги пропуснали - гледайте ги непременно... ама непременно!

 

Kорейския задължително ще го видя, имат кино на много високо ниво. Шведския обаче..., не ми допадат като цяло въобще.

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

Kорейския задължително ще го видя, имат кино на много високо ниво. Шведския обаче..., не ми допадат като цяло въобще.

 

Верно ли? Всичките им филми ли си гледал??? Много умно заключение. Аз пък мога да ти кажа, че филма е уникат и само може да хвалим авторите му. Естествено то си е твоя работа дали ще го гледаш.

 

За жалост тази вечер нямам сили да изгледам и Жажда- заспивам вече...

 

TELL-TALE

Не съм чел какво е написал По, но филма ми хареса.

 

THE FOURTH KIND

Един по-особен филм, който е по-скоро с информативна цел. История по загадъчен истински случай. Все още няма субтитри. На мен лично ми бе интересно да го гледам.

Link to comment
Share on other sites

Le Comte de Monte Cristo

Много добра екранизация на книгата на Дюма. Жерар Депардийо се справя прекрасно с ролята на графа.

 

comtemontecristo98.jpg

 

 

 

Верно ли? Всичките им филми ли си гледал??? Много умно заключение...

Ясно съм написал: "не ми допадат", а не "не стават", "лоши са" и т.н. Да се чуди човек кое е "умното" заключение тук. Или има проблем кое да ми допада и кое не ?!?

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

http://zamunda.net/details.php?id=205484&hit=1 - Убийството на училищният президент

 

Свалих го само заради Брус Уилис ,но се оказа филм с дълбок смисъл. Минимизиран вариант на реалността.

 

http://zamunda.net/details.php?id=204147&hit=1 - Мюнхен

 

Поредната силна роля на Даниел Крейг . За съжаление не е главна , но филма определено си струва ;) .

 

ПП. Сори за кофти поста , ама ни бутона за болд бачка , ни бутона за ликовете, пък ме мързи да го едитвам "ръчно".

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

и аз гледах Шерлок Холмс, прекрасен филм за мен .... ще има продължение (очаквам с нетърпение)!!!

Link to comment
Share on other sites

и аз гледах Шерлок Холмс, прекрасен филм за мен .... ще има продължение (очаквам с нетърпение)!!!

Филма е 15 от 10 точки :))) . Тъкмо го изгледах

Гледах Аватар. Препоръчвам го,страхотен е!

Ш съ сетите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ясно съм написал: "не ми допадат", а не "не стават", "лоши са" и т.н. Да се чуди човек кое е "умното" заключение тук. Или има проблем кое да ми допада и кое не ?!?

 

Проблем няма, със същия успех може да не ти допадат и негрите примерно. Това обаче далеч не означава, че всички са зле. Да кажем. Сещаш ли се?

 

Между другото гледах THIRST, определено е интересен филм с интересна идея, но е значително по-слаб от скандинавската продукция. Отделно, може би така случайно, шведският филм има номинации за 16 награди и 57 спечелени такива...

 

--------------------------------------

 

THE ROAD

Страхотен филм! Със съвсем друга нагласа тръгнах да го гледам като видях, че е от авторa на No Country For Old Men.

Все едно влязох във FALLOUT! Тематиката и естеството на филма обаче са крайно различни

 

 

SHERLOCK HOLMES

Много добре направен и зрелищен филм. Надмина очакванията ми. Браво на Гай Ричи.

 

Само на мен ли ми се струва, че взеха да остаряват нещо с Тарантино? Какви са тия сериозни и смислени филми от тях laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Човек, сериозен и смислен за Шерлок? Недей, моля ти се. Наистина. Дървото в главната роля спечели награда за най-добър комедиен актьор все пак - и да, с този филм - освен ако не се счита за мюзикъл. вЕрно филма е забавен ама толкоз. Даже си е лека подигравка по американски с автора на едноименния герой - акцентирали са върху всичките му частично упоменати черти в характера. Но нищо, да му се радва не четящата младеж...

Link to comment
Share on other sites

--------------> laughing.gif <--------------

 

Това какво ти говори?

да си посади икЕБАна в ушите ли е това !!!

не искам да навлизам в детайли за филма, нито да започваме безкрайни спорове.

1. Представата ми за Холмс и д-р Уотсън, доста се разминава с интерпретацията във филмът. Но пък е сполучлива, малко екшън да има :>

2. RaptoR според мен искаше да каже, че на фона на другите откачалски филми на Гай Ричи, "Шерлок Холмс" е доста по реален и земен филм. Определено филма не може да се нарече сериозен, защото е развлекателен.

3. Тези дни ще го дам на моите родители, да видим дали на старото поколение ще му допадне новият прочит.

успех на всички !!!

Link to comment
Share on other sites

ninja-assassin-one-sheet.jpg

 

На този филм дълго време му се точех. Беше излезнал в нета още преди близо 2 месеца, но нарочно не го гледах, защото исках да му се насладя на големия екран. Уви, за мен се оказа пълно разочарование. Може би, защото отидох с много големи очаквания, тъй като продуценти са братята Уашовски и очаквах нещо от рода на "Матрицата" или поне "V for Vendetta", но "Ninja Assassin" не се доближава и на 1/10 от изброените от мен два филма. Слагам го в тази, а не в другата тема само от уважение, заради старите ленти на Уашовчетата...

 

Лична оценка: 5/10

Link to comment
Share on other sites

+1 за Шерлок Холмс. Верно, много малко е общото с героя от книгите, но аз се забавлявах и мисля това е важното за един филм.

 

П.С. Абе Гай Ричи нали беше женен за Мадона ?? Или не беше той. Оставам с впечатлението, че е женен за циганка да го ева. Тоя човек няма филм дето да няма нещо мангалско в него.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...