Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

не помага това :( Пробвал съм ги тези програми с brute force атаките.На 2 пъти съм пробвал.1вият път ,на старото ми pc ,отне към седмица,за да изпише : 1 year remains ...2рият път пак подобно.

 

търся някакъв друг начин ,,, оптимист съм :D

 

четох нещо ,че за момента в който му цъкнеш - екстракт си прави темп директория с всички файлове,и от там може да се копират ...уж.

 

 

Зависи от сложността и дължината на паролата, както и с какъв компютър (по-скоро видео карта) разполагаш.

По принцип има доста неща, които могат да се пробват, но при никое няма гаранция за успех.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм направо убеден че е от него и ще го ритам много лошо. Вече ми нанася щети тоя проблем. Бетер токов удар е. angry1.gif

 

преди да риташ: дръпни тока от юпиеса и виж дали нормално бързо и най-вече без припуквания на машините ще си влезе в авариен режим. след това си провери дали те кара поне 10-15 минути на батерии (според зависи и каква мощност си му запасил де). ако си влиза в авариен режим нормално, но не ти държат батериите нормално време, значи са за смяна само те. ако припуква нещо при спиране на тока значи кондензаторите на изхода на юпиеса са престарели/изсъхнали и в най-общи линии са дали фира, евентуално и изправителя може да е попрегрял, но от гледна точка на обикновен потребител, който няма да седне да презапоява елементи, целия блок траф/изправител/зареждане/инвертор/управление е за смяна и значи може да си го риташ спокойно.

Link to comment
Share on other sites

Зависи от сложността и дължината на паролата, както и с какъв компютър (по-скоро видео карта) разполагаш.

По принцип има доста неща, които могат да се пробват, но при никое няма гаранция за успех.

 

ще трябва да събера доста cash,за да сглобя някоя здрава машина ,която да разбива с brute force-a. В случая намерих друг source на file-a kojто търсих.Той също беше заключен,но с друга парола - 12 символа :beer: която път беше написана :)

Link to comment
Share on other sites

Батериите се сменят на 2-3 години максимум

и тва кво им пречи преди този период да пробие клетка или да се окажат малко по-китайски от очакваното?

Link to comment
Share on other sites

Нямам време за тестове днес. Утре или вдругиден ще направя. Мобо, батериите са свършили най-вероятно, но едва ли са от китайските китайски на ЮПС за 1200 лева.

Link to comment
Share on other sites

Te всичките са китайски въпроса е дали са от евтините или скъпите.

 

ПС: Забелязвате ли, че де що техника има все е китайска. Един ден ако китайците покажат среден пръст на останалия свят и цялата цивилизация ще се срине :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Te всичките са китайски въпроса е дали са от евтините или скъпите.

 

ПС: Забелязвате ли, че де що техника има все е китайска. Един ден ако китайците покажат среден пръст на останалия свят и цялата цивилизация ще се срине :)

няма. само ще й стане по-скъпо да има нови играчки.

Link to comment
Share on other sites

няма. само ще й стане по-скъпо да има нови играчки.

И няколкото години, докато построят новите заводи и се заработи се връщаме в каменната епоха :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

Понеже не съм изобщо наясно какви марки и модели са качествени се обръщам към вас...

 

Трябва ми машина, която брои и сортира монети. Склонен съм да дам около 300лв. Разгледах няколко страници на които се предлагаха, но нито като марка ми говорят нещо нито като модел... За мен важното е да брои точно, да сортира и естествено да работи с всички видове български монети - 1,2,5,10,20,50,1лв. Ако има опция да се препрограмира евентуално да брои и евро( след време ако сменят парите ) още по-добре, ако не - в момента това не е приоритет. Важното е да се вместя горе/долу в 300лв.

 

Благодаря предварително. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Някой да се е качвал скоро към х. Здравец с кола?

Подозирам, че това съобщение:

ВАЖНО !!! - Пътят към "Еко хотел Здравец" през с.Браниполе, с.Белащица и с.Гълъбово е проходим при зимни условия !

Пътят през с.Марково е НЕПРОХОДИМ !

седи на техният сайт целогодишно и за това питам.

Edited by dRiNKiN_pARk
Link to comment
Share on other sites

Така е, зимата от Марково нагоре не пипат нищо по пътя. Има ентусиасти, които се пробват с вериги, но колко е успешно не мога да ти кажа. :) Другия път го чистят.

Link to comment
Share on other sites

днес без зимни гуми по пътя за Белащица ще има ли проблем да се кача. Не разбирам защо са написали, че пътят е проходим при зимни условия като времето още не е "зимно" а това не е чак толкова високо, че да има целогодишно сняг там

Link to comment
Share on other sites

Това е само когато има сняг и трябва да се чисти и поддържа пътя. Сега можеш и през Марково да се качиш, и през Белащица-Гълъбово. До колкото знам, все още сняг не е валяло. :D

Link to comment
Share on other sites

А Мтелската джаджа трябва да е заключена само за карти на МТел.

Погледни тук:

http://www.modemunlock.com/unlock-idea-zte-mf190-and-firmware-download.html

 

Линка, който е в статията вече е невалиден, но това което ти трябва може да си свалиш от тук:

http://www.ziddu.com/download/17432050/dccrap.exe.html

 

Успех!

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми услужи за 1-2 дни с Dualshock 3? Трябва ми да се побазикам с PS3-ката ни, че заби. Важното е да си е с работещ "home" бутон. Ако някой има да драсне 2 реда да се разберем.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Преди време ме беше ударила съчмата да колекционирам вина.Събрал съм около 300 бутилки бели и червени вина, дори ги бях забравил в избата и скоро като я разчиствах ги намерих.Чудих се ако има по вещи от мен по въпроса за вината да ме светнат дали това нещо може да се продаде и на каква цена евентуално.Идея си нямам колко може да струва 8-10 годишна бутилка вино.

Link to comment
Share on other sites

Преди време ме беше ударила съчмата да колекционирам вина.Събрал съм около 300 бутилки бели и червени вина, дори ги бях забравил в избата и скоро като я разчиствах ги намерих.Чудих се ако има по вещи от мен по въпроса за вината да ме светнат дали това нещо може да се продаде и на каква цена евентуално.Идея си нямам колко може да струва 8-10 годишна бутилка вино.

 

Вино стояло 8 години в бутилката не е отлежало 8 годишно вино. Това е няколко-месечно вино отпреди 8 години. Продължава да си е няколко-месечно вино, просто не е реколтата отпреди 8 години.

 

Отлежаването става с бъчви. Технолозите да обяснят, какво се случва с едно вино стояло повече месеци и как се променя.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Преди време ме беше ударила съчмата да колекционирам вина.Събрал съм около 300 бутилки бели и червени вина, дори ги бях забравил в избата и скоро като я разчиствах ги намерих.Чудих се ако има по вещи от мен по въпроса за вината да ме светнат дали това нещо може да се продаде и на каква цена евентуално.Идея си нямам колко може да струва 8-10 годишна бутилка вино.

 

Няма еднозначен отговор на този въпрос. Бялото вино по принцип не бива да стои повече от две години, така че възрастта му в случая е по-скоро негатив.

 

Червените вина след такъв престой са наистина ценни, но все пак има голямо значение и сериозни разлики между различните видове и марки. Ако не си съхранявал бутилките правилно (виното леко да олива тапата), то е силно вероятно да имаш доста оцет в избата. Поеме ли въздух, виното се окислява и се вкисва, голяма мъка е да отвориш 10 годишна бутилка и да я излееш в мивката.

 

Според мен лично всяка една бутилка следа да има различна цена в зависимост от вида на виното, марката (защото боклука и след 10 години пак е боклук) и съответно възрастта.

 

Ники, не говори глупости и въобще за пиене не се обаждай, моля те. laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да врътна avi /видео/ в mp3, че да може да го чете USB-то в колата. Без клипа, разбира се. Става дума за един лайф, който много ми харесва и искам да си го слушам в колата, но там USB не е съгласно нещо :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...