Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Не те разбирам - с асансьора проблеми няма, защото в такива блокове са поне два... На мен като домоуправител ми харесва идеята да има подобни регулации, защото не мога да ти опиша с какви кретени се разправям.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

ръгането на ключове и опъването на патрона/дръжката води до ... да го наречем съсипия.

 

за съжаление с чип пак се опъва вратата и - да, потвърждавам, че води до това. Въпросната врата вече е без дръжка, скоро ще остане и без други работи, които ежедневно се опъват, за да се отвори вратата......

Link to comment
Share on other sites

за съжаление с чип пак се опъва вратата и - да, потвърждавам, че води до това. Въпросната врата вече е без дръжка, скоро ще остане и без други работи, които ежедневно се опъват, за да се отвори вратата......

 

Тя се опъва, но с ключ в патрона ли опъваш?

Link to comment
Share on other sites

Мисълта му беше, че идиоти - бол. Напъват вратата ежедневно, нищо, че опитите им са обречени предварително, те ей тъй за спорта. От което дръжката на вратата си го отнася. Друго си е металната врата от винкели, с яко заварена арматура за дръжка като при майка ми - ей от 20 години не е мръднала :lol:

 

 

---------------

 

 

Въпрос от мен. Случвало ли ви се е да свършите толкова голяма простотия или издънка, че в момента в който се усетите буквално да изтръпнете (или да усетите ток да минава през тялото ви, и нямам предвид да сте хванали оголена жица)?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Въпрос от мен. Случвало ли ви се е да свършите толкова голяма простотия или издънка, че в момента в който се усетите буквално да изтръпнете (или да усетите ток да минава през тялото ви, и нямам предвид да сте хванали оголена жица)?

 

Като се усетя, че можеби съм изгубил нещо?

 

-----------------------------

 

Има ли някой, който е по-наясно с хакването на PS3, за да му задам няколко въпроса?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Мисълта му беше, че идиоти - бол. Напъват вратата ежедневно, нищо, че опитите им са обречени предварително, те ей тъй за спорта. От което дръжката на вратата си го отнася. Друго си е металната врата от винкели, с яко заварена арматура за дръжка като при майка ми - ей от 20 години не е мръднала :lol:

 

 

---------------

 

 

Въпрос от мен. Случвало ли ви се е да свършите толкова голяма простотия или издънка, че в момента в който се усетите буквално да изтръпнете (или да усетите ток да минава през тялото ви, и нямам предвид да сте хванали оголена жица)?

Като например да затриеш зялата база данни на фирмената CRM система? Дам, случвало се е.

Link to comment
Share on other sites

свършите толкова голяма простотия или издънка

 

Да. По чиста случайност се оттървах от 200м падане с препятствия....И смърт, съответно.

Link to comment
Share on other sites

Не ми е въпроса "правили ли сте простотии" - това е ясно. Мисълта ми е дали в момента в който сте се усетили през вас е минал ток. Един вид като ви е плеснала реалността през лицето дали сте имали и физическо усещане за шамара.

Link to comment
Share on other sites

О,да. Дедо, даже си помислих, че съм се осрал.

 

Говориш за съвсем различно нещо.

 

@djadomraz: Да. Облива ме студена пот в такъв момент и ми причернява.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Колегата ми разказва, че в оня момент като съм се усетил съм бил блокирал за 5-10 секунди :) :)

ПП. Без да мислиш, си отговорил с "Да" на "Мислиш ли, че съм дебела?" ? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Добра вечер, искам да попитам, знаете ли откъде в Пловдив или онлайн мога да купя сравнително добра и качествена електронна цигара с цена до ... да кажем до 150-160лв.?

Edited by kalitkoto
Link to comment
Share on other sites

Добра вечер, искам да попитам, знаете ли откъде в Пловдив или онлайн мога да купя сравнително добра и качествена електронна цигара с цена до ... да кажем до 150-160лв.?

 

Съфорумецът Runner има сайт и магазин за продажби на електронни цигари и течности...последно когато го разглеждах, EGO-вариантите бяха на цена около 100-те лева и ползват гаранция при проблем.

 

Едит: Ето всъщност линка към сайта.

 

А по повод поздрава ти, аз имам един незначителен въпрос към останалите - защо се е наложило в разговорния език да се поздравяваме с "Добър вечер", след като "Добра вечер" е по-правилно? :P

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Вече си едитна мнението и въпросът ми не е актуален :)

 

 

А за поздрава набързичко намерих само това: "Обяснението за формата на определението се крие във факта, че в миналото съществителното име вечер е било от мъжки род. Поради това и съгласуването с прилагателно име в мъжки род е било съвсем оправдано. Доколкото целият поздрав обаче, както и почти всички останали, наложили се в речта ни, се е запазил като своеобразно клише, което не подлежи на промяна, в този случай определението носи информация за историята на съществителното име, за която инак няма откъде да научим."

Edited by kalitkoto
Link to comment
Share on other sites

От време на време започнах да получавам неприятни вратни болки, които при определено двжижение на главата слизат надолу в лявата част на гърба. Причината е във възглавницата ми и реших да я сменям с такава от мемори пяна. Някой да е ползвал такива и да може даде отзиви за марка и модел. Гледам, че Дормео имат доста добри, за сега съм се спрял на:Дормео

Link to comment
Share on other sites

еееее ба*и мамата ... 10 -20 рестарта и не мога да си пусна Pc-то и тва е... Единствено разместих ata кабела на хард диска (щото със всеки изминал ден се получават ultra ATA crc error грешки) :angry: Нито windows repair работи (забива) нито safe mode зацепва... Ще видя сега с hiren boot цд-то какво ще каже.

Някакви идеи ,преди да го занеса при онези нещастници от pic computers ??

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

еееее ба*и мамата ... 10 -20 рестарта и не мога да си пусна Pc-то и тва е... Единствено разместих ata кабела на хард диска (щото със всеки изминал ден се получават ultra ATA crc error грешки) :angry: Нито windows repair работи (забива) нито safe mode зацепва... Ще видя сега с hiren boot цд-то какво ще каже.

Някакви идеи ,преди да го занеса при онези нещастници от pic computers ??

 

През целия си живот не съм виждал човек с толкова много проблеми с компютъра, колкото теб.

Дисковете през BIOS-а виж дали се разпознават правилно и изкарай/вкарай кабелите на дисковете отново. И от дъното и от самия диск.

Link to comment
Share on other sites

изкарай/вкарай кабелите на дисковете

 

готово,тръгна като по чудо :confused Сега остава да ходя да си търся нов кабел/кабели.

 

През целия си живот не съм виждал човек с толкова много проблеми с компютъра, колкото теб.

 

 

На т'ва мога да ти отговоря по такъв начин :

мисля ,че проблема идва най-вече от евтините компоненти/компютри,които заливат пазара.Прав беше навремето, Дядо Мраз,като казваше - взимайте си хубави и по скъпи машини.

Друго си мисля - не може,всичко евтино да е боклук,и да се разваля толкова бързо.Проблема идва от продавача (който в случая, за мен се оказва Pic Computers),пробутвайки ми калпави компоненти,etc.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

 

На т'ва мога да ти отговоря по такъв начин :

мисля ,че проблема идва най-вече от евтините компоненти/компютри,които заливат пазара.

 

Проблема си САМО И ЕДИНСТВЕНО ТИ. Можеш да бъдеш сигурен в това.

Link to comment
Share on other sites

Видене, ти пък кога си купувал евтинджос компютри та да знаеш? :bgrin:

 

И TRIBALERO, вземи си един свестен АТА/САТА кабел, или ела да ти дам един и да спреш да се мъчиш :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Видене, ти пък кога си купувал евтинджос компютри та да знаеш? :bgrin:

 

И TRIBALERO, вземи си един свестен АТА/САТА кабел, или ела да ти дам един и да спреш да се мъчиш :)

 

При хард дисковете няма особено голям избор на евтино или скъпо. Единствения избор евтино/скъпо с еднакви параметри може да се направи при дънните платки и до някъде при захранванията. Всичко друго си идва и с преимущества ако е по-скъпо.

Link to comment
Share on other sites

Проблема си САМО И ЕДИНСТВЕНО ТИ. Можеш да бъдеш сигурен в това.

И това го казва човек за който Maxthon е върха при браузърите... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

При хард дисковете няма особено голям избор на евтино или скъпо. Единствения избор евтино/скъпо с еднакви параметри може да се направи при дънните платки и до някъде при захранванията. Всичко друго си идва и с преимущества ако е по-скъпо.

 

При хард дисковете няма какво??? WD Green, Blue, Black... разликата между зелените и черните обикновено е *2 в цената. ИМА ЗАЩО

 

Кабели има и кабели. Има кръгли АТА кабели. Има хубави САТА кабели (мислех че Декада имат но явно са спрели - помня че преди имаха и светещи разни, но бях взел някакви на Akasa с хубави щипки, г-образен конектор а не обикновените от дъната без щипка, които леко да ги бутнеш и падат)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...