Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Здравейте

 

купих си някаква мишка "HP" която се връзва към USB портовете, които са ми отзад на компютара, защото ми е по- стар. И от скоро имам следния проблем пускахм компютъра и след 30мин, мишката спира нещо пюлка и пише, че не разпознава нищо. Трябва да я включа и изключа и после става на всеки 10мин. Омръзна ми да се навеждъм и си включих другата мишка към оригиналното място за мишки, обаче другата мишка много зле и сега трябва да купувам трета майче?

АХАХАХАХАХАХАХАХА
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Харесал съм си този таблет PRIVILEG MID-7D / GPS има го на цена от 237лв. Трябва ми за браузване и някое клипче . HDMI и GPS са бонус ако ми потрябват . Доста се рових и за тази цена с тези глезотии друго не намерих . Мисля да ме изкара 1-2г и да го смена . Някой да има отзиви от този таблет конкретно ? Ако можете да предложите нещо по-добро за тези пари максимум 250лв. повече не ми се дават .

Link to comment
Share on other sites

Шукар тенкю. Сблъсках се с интересен проблем - на жената във фейсбук и зачезва тая хуйня отдясно с чата и онова отгоре, дето някой коментира или тагва, или харесва, като си направи мащаба на страницата на 100%. Като го направи на 90%р се появява, но пък е смалено и е гадно. Влязох с моя акаунт - нямаше проблем. Някой да се е сблъсквал с нещо такова?

Link to comment
Share on other sites

Само при мен ли вечер Замундата е достаааа лагава? Кога зарежда за 1-2 мин, кога изобщо не зарежда.

 

Само на мен ли ми отваря zamunda по 5 минути...

 

Ставаме 2-ма. :) Всяка вечер е така и даже не правя опити да влизам.

Link to comment
Share on other sites

Шукар тенкю. Сблъсках се с интересен проблем - на жената във фейсбук и зачезва тая хуйня отдясно с чата и онова отгоре, дето някой коментира или тагва, или харесва, като си направи мащаба на страницата на 100%. Като го направи на 90%р се появява, но пък е смалено и е гадно. Влязох с моя акаунт - нямаше проблем. Някой да се е сблъсквал с нещо такова?

 

Странно при мен винаги е над 120% даже и няма грижи. Това на монитор с каква разделителна способност?

Link to comment
Share on other sites

1366х768 - лаптоп. Win7 Ultimate, Chrome.

 

Интересното е, че при мен е на 110% процента и го няма това. Влязох в профила си на нейния компютър - нямах проблеми. Предполагам, е нещо от настройките на самия и профил, защото с други профили няма проблем.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив има закрити плувни басейни? Говоря за такива с коридори в които може да се плува нормално. Също така да са поне 25 метра дълги.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив има закрити плувни басейни? Говоря за такива с коридори в които може да се плува нормално. Също така да са поне 25 метра дълги.

 

My link

Link to comment
Share on other sites

От тук показаните 8 басейна: 4 не отговарят на изискванията, 1 не работи, 1 не става изобщо. Остават 2 за които се надявам някой да сподели как са: Новотел-а и Тримонциум. Четох, че в Джия Бийч и някъде близо до Новотела имало. Някой да ги е посещавал?

Link to comment
Share on other sites

На Младост :)

Точно него не го броя. Четох, че е адски натоварено и можело да се посещава само в определени часове. Като добавка нямало шкафчета за багаж. Така ли е или е стара информацията?

Link to comment
Share on other sites

Последно бях да плувам ,миналата пролет.Шкафчета няма да,понеже хлапетата от училището в близост населяват басейна, почти цял ден.Най-натоварен беше след - 5-6 вечерта.През деня става за плуване от 12 ~2, на обяд.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив има закрити плувни басейни? Говоря за такива с коридори в които може да се плува нормално. Също така да са поне 25 метра дълги.

 

Твоя басейн е в Новотела, стига да имаш излишни $ :)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Новотела само че искат над 100 кинта на месец. Иначе се включват още екстри. Освен това може да си хванеш и гадже разбрах - там стоели златотърсачките и дебнели на пусия :) Отиваш с мерцедес и ланец 2кг и моментално се образувала опашка от кандидатки :lol:

Link to comment
Share on other sites

Отиваш с мерцедес и ланец 2кг и моментално се образувала опашка от кандидатки :lol:

Още ли върви "модата" с тежките златни ланци, баси? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Още ли върви "модата" с тежките златни ланци, баси? :laughing1:

 

Не точно - може и скъп коняк да извадиш, но като не е споделен с приятели - КАЙСИИ... laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Чувствай се поканен :) От коняка съм изпил има-няма 25мл...

 

Още ли върви "модата" с тежките златни ланци, баси? :laughing1:

 

Идея си нямам, но така ми разправяше на един приятел мацката, че басейна на новотела бил "ловно място" на подобни

Link to comment
Share on other sites

в мазето на хотел Тримонциум има закрит басейн. дължината ако не е 25 поне до 20 го докарва. не е много натоварен. чист е, има съблекални и други шукарии. Води се СПА, тъй че цените миналата зима бяха къмто 10лв/посещение. имаше някакви месечни карти с доста по-смислени от новотелските цени.

Link to comment
Share on other sites

Обаче басейнът в Тримонциум е малък, ми каза една приятелка. Със сигурност няма 25 метра. Ако човек е решил да плува сериозно, може да му се завие свят от непрекъснато сменяне на посоката. :)

Link to comment
Share on other sites

Новотела само че искат над 100 кинта на месец. Иначе се включват още екстри. Освен това може да си хванеш и гадже разбрах - там стоели златотърсачките и дебнели на пусия :) Отиваш с мерцедес и ланец 2кг и моментално се образувала опашка от кандидатки :lol:

Е това е кофти. Значи като отида с Бентли-то и нямам шанс да си хвана :cry.

 

в мазето на хотел Тримонциум има закрит басейн. дължината ако не е 25 поне до 20 го докарва. не е много натоварен. чист е, има съблекални и други шукарии. Води се СПА, тъй че цените миналата зима бяха къмто 10лв/посещение. имаше някакви месечни карти с доста по-смислени от новотелските цени.

Обаче басейнът в Тримонциум е малък, ми каза една приятелка. Със сигурност няма 25 метра. Ако човек е решил да плува сериозно, може да му се завие свят от непрекъснато сменяне на посоката. :)

Ще ги проверя и двата как са. Този в Тримонциум ми е по - удобен понеже мога да ходя и пеша. Идеята ми е когато съм си в Бг да не си нарушавам ритъма и да има къде да ходя. Иначе в Сараево си използвам един хотел в който съм с месечна карта. Скоро ще напиша какви са впечатленията от тези басейни в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...