Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой да ме насочи от къде да свалям PS3 игри? Арена и Замунда са лом. В Пиратския също няма точно каквото ми трябва (т.е. няма сийдъри). Конкретно ми трябва работеща версия на GT5. Бих я купил по принцип, но не работи блу-рей четеца... та?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да ме насочи от къде да свалям PS3 игри? Арена и Замунда са лом. В Пиратския също няма точно каквото ми трябва (т.е. няма сийдъри). Конкретно ми трябва работеща версия на GT5. Бих я купил по принцип, но не работи блу-рей четеца... та?!

 

Google пробва ли? Ама по-внимателно така..

 

Ето ти имена на релийси.

 

Gran Turismo 5 Academy Edition PS3-STRiKE

Gran Turismo 5 PATCHED EBOOT ONLY EUR READNFO JB PS3-PS3DOXNEW

Gran Turismo 5 EUR JB PS3-PEMA

Gran Turismo 5 PS3-DComics NEW!

Link to comment
Share on other sites

Вече съм пробвал тия ;) Всичките или нямат сийдъри, или се свалят с 250кб/с или остават на черен екран при стартитрането с логото на GT5.

Link to comment
Share on other sites

Вече съм пробвал тия ;) Всичките или нямат сийдъри, или се свалят с 250кб/с или остават на черен екран при стартитрането с логото на GT5.

 

Ами то ако самия релийс не работи, от където и да го свалиш - все тая. Не се пускат много релийси на едно заглавие по принцип. Особено ако са еднакви.

Успех в търсенето иначе. Играта изглежда много яка. Ако намериш от къде да я свалиш - да споделиш, че и аз смятам да взимам PS3 и това ще ми е едно от първите заглавия.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Не си взимай fat-конзола. В никакъв случай! Имат много дефекти на блу-рей модула. И на самата оптика също. Гледай да си вземеш слим и възможно с най-голям хард или помисли да си сложиш 1тб вътрешен.

Не е лошо ако е бая натоварвана машината да се отвори и смаже вентилатора и смени термопастата, че бая греят дебелите конзоли поне.

Ако имаш проблеми с хакване, настройване на FTP сървър може да ми пишеш - като цяло е доста лесно.

 

Като цяло е голям кеф машината, блу-рей плеър да я ползва дори само човек за филми пак е кеф.

Link to comment
Share on other sites

Не си взимай fat-конзола. В никакъв случай! Имат много дефекти на блу-рей модула. И на самата оптика също. Гледай да си вземеш слим и възможно с най-голям хард или помисли да си сложиш 1тб вътрешен.

Не е лошо ако е бая натоварвана машината да се отвори и смаже вентилатора и смени термопастата, че бая греят дебелите конзоли поне.

Ако имаш проблеми с хакване, настройване на FTP сървър може да ми пишеш - като цяло е доста лесно.

 

Като цяло е голям кеф машината, блу-рей плеър да я ползва дори само човек за филми пак е кеф.

 

Ами аз бях чел, че 80ГБ ФАТ били най-добре. Пък и ФАТ вървят по-евтино.. Аз реално blu-ray няма от къде да гледам. То една "видеотека" от която да си наема няма. Писачка за блу-рей нямам, нямам и намерение да си купувам с по 3-4лв за един празен диск...

Това за вътрешния е вариант, ако стигна чак до там, че да ми трябва толкова много място.

 

За хакването - смятам да взема хакната. Разбрах, че тия над версия 3.55 не могат да се хакват и трябва да се сваля версията на фирмуера, което пък струвало един камион пари. Ти сам ли си я хаквал?

 

Аз ще я ползвам главно за игра. За филмите смятам да си взема един мултимедиен плейър. DLNA връзка така или иначе си имам на телевизора.

 

Твоята за колко си я взел?

Link to comment
Share on other sites

Последно, че вече хептен се олях - (ако може да се прехвърлят мненията в "какво ви минава през главата" примерно, моите и на w00x)

 

Моята е общо взето "подарък" - фат 60гб. Сам я хакнах и подкарва игрите стига да ги качи правилно човек - рацепих се да цъкам NFS: Unleashed 2. ОБАЧЕ! Ако не работи Bluray-а някои игри не може да се цъкат защото искат диск в конзолата оригинален - може и да не е на същата игра, но се лъже конзолата, че има.

Иначе оферти гледам бая има около 350-400лв за слимове, та ако аз давах парите не бих взел фат ама както решиш. В момента моята конзола е с 3.55 firmware, Multiman 4 - има и вграден плеър за филми всякакви формати каквито ти дойде на ум + поддръжка на събтитри на кирилица.

Link to comment
Share on other sites

На някой да му се намира скенер? Трябва ми да се сканират 20-25 страници от един учебник за една дипломна работа.

Link to comment
Share on other sites

Да ми кажете къде в Пловдив има магазини за бяла техника втора ръка?

 

 

Тук http://www.bgmaps.com/link/98B0A59A219F5A6A2FC8EDC1CF8C3B0A и тук http://www.bgmaps.com/link/4D227C7173BB9B216458ED4F7F22BFED

Пазарувал съм и от двете места - доволен съм :)

Link to comment
Share on other sites

Накратко, имам една допълнителна заплата всеки месец, която ми се иска да вкарам в някакъв влог и парите да се събират там. Досега парите ми ги даваха на ръка, но от следващият месец ще трябва да си открия сметка, на която да ми ги превеждат. Възможно ли е да се направи някакъв спестовен влог, в който директно да се превеждат парите?

Link to comment
Share on other sites

Накратко, имам една допълнителна заплата всеки месец, която ми се иска да вкарам в някакъв влог и парите да се събират там. Досега парите ми ги даваха на ръка, но от следващият месец ще трябва да си открия сметка, на която да ми ги превеждат. Възможно ли е да се направи някакъв спестовен влог, в който директно да се превеждат парите?

Работодателя го вълнува единствено банката и номера на сметката където да ги превежда парите.

Link to comment
Share on other sites

Работодателя го вълнува единствено банката и номера на сметката където да ги превежда парите.

 

Това ми е пределно ясно. Притеснява ме, че обикновено парите се превеждат от 1-10 число на месеца и е вероятно да стане мазало с падежи и прочие глупости. В понеденик направо ще ходя до Райфайзен(там трябва да бъде открита сметката) да видя какво може да се измисли.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...