Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой не ти ли беше обещал да ти ги оправи? :rolleyes:

 

Има такъв момент. Ама той е тотално несериозен оня миндил :laughing:

 

едит: It is available in grit sizes up to 5000

 

С тая Наско може спокойно да си полира шпека (с високооборотна машина над 11000 оборота). За по-аеродинамично и безболезнено преминаване през каньони и тесняци :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много логика има в тая приказка... Пусто нямам хъб наоколо. Това обаче мисля ще да е причината... Въпреки че харда светва и завърта е възможно да прави тая врътка...
И аз мисля, че е дъното. Един от служебните компютри с интелско дъно буквално ме подлуди от парчета и не ще да познава включеното многофункционално устройство. Що-годе работи на един единствен USB порт и съм му го резервирал с маркер :ph34r: .
Link to comment
Share on other sites

И аз мисля, че е дъното. Един от служебните компютри с интелско дъно буквално ме подлуди от парчета и не ще да познава включеното многофункционално устройство. Що-годе работи на един единствен USB порт и съм му го резервирал с маркер :ph34r: .

 

Абе тая кучка съм я сглобявал преди поне 3 години и нищо не помня по нея. На прима виста виждам, че с Вирус ХР чак с третия кашон, AMD XP 2000+ и гига и половина рам. По принцип работи много прилично, но явно дъното е неква боза, както каза Овърман. Имал съм проблеми с такива портове, дет не могат захрани стоката :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На Nintendo WII може ли да се играят пиратски заглавия?

чипосана що да не?

 

Точно това ми беше въпроса. Дали може да се сложи чип или някакъв софтуер крак, че да работи с копирани игри.

има чипове - да.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

чипосана що да не?

 

Точно това ми беше въпроса. Дали може да се сложи чип или някакъв софтуер крак, че да работи с копирани игри.

Link to comment
Share on other sites

вчера за моя изненада разбрах, че руски е затворен. някои ако случайно знае до кога ще е в ремонт, нека ме осведоми, защото тези затворени пътища ми създават ядове.

Link to comment
Share on other sites

Още един нестандартен въпрос, дето питах преди 1000000000000 години, ама явно тука никой не знае - 2000 ли е най-малкият размер на зърното на шкурката?

 

Както ти е казал и bio, могат да се намерят шкурки Р5000 (а, ако не ме лъже паметта... май имаше и още по - финни)

 

П.п. Не, че ми е работа да питам, но какво мислиш да полираш... ? Защото ако са разни каменяци (с изключение на скъпоценни и повечето полу скъпоценни) спокойно можеш за финно полиране да използваш разни химически препарати които са предназначени за съответните породи....

Link to comment
Share on other sites

Ще полирам кост.

Кост се полира перфектно с кече и шлайфпаста за хром или хромирани повърхности.... Дори не ти трябва машинка. Лично съм пробвал този пиниз!

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае магазин, в който да има голям избор на модели и на номерация(по спеециално по- малки номера) мъжки сака ?

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

вчера за моя изненада разбрах, че руски е затворен. някои ако случайно знае до кога ще е в ремонт, нека ме осведоми, защото тези затворени пътища ми създават ядове.

 

 

Първоначално само за седмица, засега

 

 

Аз рабрах, че до Нова Година...

всички сте прави ... с две думи ... кръстовището 6-ти септември - Руски до края на седмицата, след това затварят моста :> повече инфо ТУК и ТУК !!!. густо майна, а ?!?

Link to comment
Share on other sites

Трябва ли да има запетайка пред някое от почернените "или"-тата? Ако да, защо?

 

...процедури, касаещи наше имущество или дела или някаква част от тях или касаещи нещо, свързано по някакъв начин с...

 

На мен ми се струва, че не трябва да има, тъй като това не е изброяване. "Имущество" и "дела" ги виждам като едно цяло, а "някаква част от тях" е втората част от пояснението - следователно пред второто "или" няма запетая. В такъв случай "наше имущество или дела или някаква част от тях" става едно цяло и пред третото "или" също не трябва да има.

 

В тотална заблуда ли съм? :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Къде по дяволите се намира църквата "Св. Неделя"? Някъде в стария град била, но така и не я намерих.

Link to comment
Share on other sites

ако на дадено място се срещат доста таралежи дали това непременно означава, че там има и влечуги, особено змии? или са просто народни приказки?

нещо не ми се вярва да е чак толкова еднообразно менюто на бодливите. или пък да са толкова пристрастени към източната кухня?!

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

ако на дадено място се срещат доста таралежи дали това непременно означава, че там има и влечуги, особено змии? или са просто народни приказки?

нещо не ми се вярва да е чак толкова еднообразно менюто на бодливите. или пък да са толкова пристрастени към източната кухня?!

 

Означава, че имат оптимални условия за живот - насекоми, влечуги, охлюви....

Link to comment
Share on other sites

Някой използвал ли е онлайн магазина на Техномаркет? Доставката безплатна ли е? Колко време отнема? Цената наистина ли е с 5% отстъпка от тази в сайта или има някаква врътка?

Link to comment
Share on other sites

Някой използвал ли е онлайн магазина на Техномаркет? Доставката безплатна ли е? Колко време отнема? Цената наистина ли е с 5% отстъпка от тази в сайта или има някаква врътка?

Трябва много да се внимава какво получаваш, че имат навика да дават най-гадното, пък ако мине. Май за монитор питаш... Голяма вероятност да има изгорели пиксели. Тъй че трябва добре да се огледа.

 

Доставката е 10 лв. Начисляват ти сумата директно с 5-те процента намаление. За времето вече не съм сигурен. Зависи и дали го имат в близките маркети. Все пак би трябвало до 2-3 дни максимум да пристигне..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...