Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Дайте идея за магазин, от който да купя хубави чаши за бира.Но не халби, а от тези със столчето, като за вино.И да не е някаква цифромания,че бюджета е бая орязан.В момента се сещам само за Метро.Изключвам магазините от тип "1 лев".Предложения? :unsure:

 

В Била и Пикадили съм виждал хубави такива и са били около 10лв за 2 или 4 чаши.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как се маха онази функция при която като натиснете "space" пред символ и вместо да измести с празно място го изтрива?

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя пръстен сач?
За Метро не съм сигурен, но на Бачково със сигурност има. Друго, което се сещам е един грънчар на Хисар Капия. Мястото е в уличката отляво на тази снимка, а от друг ракурс се вижда на тази (използвам галерия на потребител, регистриран в snimka.bg като paros).

 

Как се маха онази функция при която като натиснете "space" пред символ и вместо да измести с празно място го изтрива?
Бутона Insert на клавиатурата ;) Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

В Била и Пикадили съм виждал хубави такива и са били около 10лв за 2 или 4 чаши.

Благодаря дедо, ама къснооо, къснооо.Преди час-два бях в Метро, и тъкмо харесах едни, и аха да ги взема и телефона звъни:

"Ало, мъжо, аз взех,не се тревожи,много са хубави бля,бля,бля..........."

Викам добре, кв'а пара са?

"Ами тоо, такова ,ъъъъъ двайсееее ..... и пет лв."

Като чух това,напрао ми падна ченето :wacko: .В Метро имаше доста хубави модели (6бр.) за 12-14лв с ДДС-то.

Даже още не съм ги видял, опаковани са(за подарък) и ако се окажат същите като тези в Метро, малиии.........

Link to comment
Share on other sites

За Метро не съм сигурен, но на Бачково със сигурност има. Друго, което се сещам е един грънчар на Хисар Капия. Мястото е в уличката отляво на тази снимка, а от друг ракурс се вижда на тази (използвам галерия на потребител, регистриран в snimka.bg като paros).

Благодаря, грънчаря го бях забравила :)

Много са ни се дояли селски катми и гюзлеми, пък на тефлон не е същото :)

Link to comment
Share on other sites

...

 

Карай бе ... нали ги е избрала с желание и ги е опаковала за подарък.

 

Иначе моите не са нищо особено, просто обикновени бирени чаши но със столче. Иначе имам подарък една халба с инкрустации и капак отгоре с един орел от магазина на Соло - ей това вече е маниашка чаша за бира :) Ей сега ще я снимам и ще покажа

 

Поправка - тази с орела съм я подарил на един приятел, при мен е останала само тази с Бременските музиканти, но и тя е маниашка:

 

1013317g.jpg 1013320b.jpg

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Като гледам чашата и си те представям облечен като някой тиролец,със зачервен нос и ухилен до уши,с халба в едната ръка и с подаръци за младите германски девойки в другата :lol:

Халбата е готина.И аз имах нещо подобно, останало ми като наследство, ама утрепи ме, не мога да се сетя къде са останали(бяха к-кт 4бр.).

Иначе чак довечера, ще разбера дали подаръка ще се хареса.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам чашата и си те представям облечен като някой тиролец,със зачервен нос и ухилен до уши,с халба в едната ръка и с подаръци за младите германски девойки в другата :lol:

Халбата е готина.И аз имах нещо подобно, останало ми като наследство, ама утрепи ме, не мога да се сетя къде са останали(бяха к-кт 4бр.).

Иначе чак довечера, ще разбера дали подаръка ще се хареса.

 

Довечера? То стана утре вече ...

Link to comment
Share on other sites

Вчера, докато спасявах мъжа с Каменица, взех, че спечелих чаша. От кой по-централен магазин мога да си я взема?

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица има проблеми с акумулатора,но след като го заредих всичко се оправи.Вчера обаче пак отказа,заредих го отново,ама нищо.Та проблема е следния.Като врътна ключа,таблото си светва,чистачки,фарове,мигачи,всичко си работи.Обаче като се опитам да запаля,тока изчезва някъде и даже не успява да завърти стартера.От какво може да е,да не е окъсило някъде и как може да се провери дали става оттечка по кабелите?Някакви други идеи какво се случва?

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица има проблеми с акумулатора,но след като го заредих всичко се оправи.Вчера обаче пак отказа,заредих го отново,ама нищо.Та проблема е следния.Като врътна ключа,таблото си светва,чистачки,фарове,мигачи,всичко си работи.Обаче като се опитам да запаля,тока изчезва някъде и даже не успява да завърти стартера.От какво може да е,да не е окъсило някъде и как може да се провери дали става оттечка по кабелите?Някакви други идеи какво се случва?

Това, че светят разни лампи, работят чистачки и т.н. нищо не означава - необходимият ток за първоначалното завъртане е доста по-голям. Може и да ти окъсява някъде, но може и акумулаторът да е тръгнал вече...колко годишен е?

Link to comment
Share on other sites

Ами нямам идея на колко години е,така го взех с колата,ама досега палеше.Казва, че всичко свети и работи,защото миналата седмица,когато падна,светлинките само мъждукаха ,а всякакви механики изобщо не помръдваха.Та затова си мсиля,че сега има достатъчно ток.Ама много съм бос в тая сфера,затова и търся по-компетентно и опитно мнение

Link to comment
Share on other sites

къде е хем изгодно,хем хубаво да се отиде на море(чист плаж,квартири на приемливи цени)...Навих се да ходя на море,но се чудя къде.

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти препоръчам Поморие. На мен лично ми хареса. Ако търсиш изключително шумен нощен живот, не е точно това, но все пак си е яко. Ето идея за квартира.

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица има проблеми с акумулатора,но след като го заредих всичко се оправи.Вчера обаче пак отказа,заредих го отново,ама нищо.Та проблема е следния.Като врътна ключа,таблото си светва,чистачки,фарове,мигачи,всичко си работи.Обаче като се опитам да запаля,тока изчезва някъде и даже не успява да завърти стартера.От какво може да е,да не е окъсило някъде и как може да се провери дали става оттечка по кабелите?Някакви други идеи какво се случва?
Имам идея. На плюсовата клема освен дебелия кабел има още един по-тънък и обикновено червен кабел, захранващ електронния блок (компютъра). Понякога се разхлабва връзката или кородира кабела и в резултат на това като завъртиш контактния ключ се срива работата на компютъра и съответно всички токове, които той командва.

П.П. Гореописаното не е теория, а реални проблеми, с които съм се сблъсквал и съм решавал в полеви условия.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

къде е хем изгодно,хем хубаво да се отиде на море(чист плаж,квартири на приемливи цени)...Навих се да ходя на море,но се чудя къде.

 

По това, което съм чувал - Лозенец.

 

Ама е малко пенсионерско. Тамън за почивка. Ако искаш забавления и нощен живот, няма да намериш такова съчетание. В подобни курорти, морето е мръсно и плажа е пренаселен.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Това от край време ме е учудвало - хората ходят на море не да се припичат и да мързелуват а за да ходят по нощни заведения като че ли тук няма такива....

Link to comment
Share on other sites

Има ли сайт в който се води статистика за всички видове компютърни части !? По производителност , по продажба ... и т.н ...

Link to comment
Share on other sites

Има ли фото студио, което да рабити днес?

 

Фото Пинк - Др.Вълкович 2 уличката срещу Адидаса на центъра ,както и на малката главна преди подлеза срещу банката

Link to comment
Share on other sites

Има ли сайт в който се води статистика за всички видове компютърни части !? По производителност , по продажба ... и т.н ...

Няма такъв сайт. Ако нещо те интересува конкретно по-може да се намери.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...