Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Трудно. Има пешеходен маршрут, но иначе е САМО с предварително уговорен транспорт.Разбирай - туристически агенции и прочие лешояди.Имаше някакви маршрутки по едно време, ама дали ги има сега - не знам. Най-добре да се пита в самото село. Пешеходният маршрут за кифли, тюфлеци и прочие градски и нетренирани люде трае около 3 часа. Иначе се взема за около час. Описание на маршрута да давам ли?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Халите магазина на Арт 90 или в Мола пак техния на 1вия етаж по средата.

 

Иначе има на още доста места - аз последно от някакво магазинче докато жена ми мереше някакви дрехи си взех един с повечко места за картите но вече не помня кой и къде беше този магазин.

 

 

Централни Хали, влизаш,после веднага вдясно и си в магазина.Има огромен избор.

 

Хах.Дедото ме изпревари.Пък уж дедо. :lol:

НИКОГА НЕ СИ КУПУВАЙ ОТ ТАМ! НИКОГА, НИКОГА, НИКОГА!!! Преди време подарихме колан на 1 приятел от там - разпадна се. След това ми подариха портфейл - разпадна се. Едни приятели подариха на брат ми чанта от там - разпадна се! Там продават най - ужасТната стока!

Link to comment
Share on other sites

НИКОГА НЕ СИ КУПУВАЙ ОТ ТАМ! НИКОГА, НИКОГА, НИКОГА!!! Преди време подарихме колан на 1 приятел от там - разпадна се. След това ми подариха портфейл - разпадна се. Едни приятели подариха на брат ми чанта от там - разпадна се! Там продават най - ужасТната стока!

 

Ми аз поне 3 съм имал оттам - държат се. Верно ако ги нося в задния джоб на дънките и сядам върху тях стават на дроп-сърма до 6 месеца но не виждам кое би издържало повече. Е има и с по-добро качество кожа и изработка но и тези не са лоши.

 

Някой друг да знае къде има по-хубави?

Link to comment
Share on other sites

Я някой който е ходил да сподели има ли вариант да се стигне от Триград до Ягодинската пещера (напълно изключваме собствен транспорт и автостоп).

Наско да каже дали това е маршута !!!

Link to comment
Share on other sites

Ми аз поне 3 съм имал оттам - държат се. Верно ако ги нося в задния джоб на дънките и сядам върху тях стават на дроп-сърма до 6 месеца но не виждам кое би издържало повече. Е има и с по-добро качество кожа и изработка но и тези не са лоши.

 

Някой друг да знае къде има по-хубави?

 

Интирнет.

 

Поне портфейла няма какво да му мериш. Избираш си го и го поръчваш.

Link to comment
Share on other sites

Пешеходният маршрут за кифли, тюфлеци и прочие градски и нетренирани люде трае около 3 часа.

 

Ми ти си 90 кила тюфлек бе, миндил! :laughing:

 

Между другото се сещам, че преди около 2 десетилетия бях в Ягодинската пещера... Уникални спомени...

 

Иве, и без това имаме да обсъждаме терарийно-аквариумски теми надълго и широко, дай да вземем групово да се разкараме в тази зона, па ако ще и 4 часа да го взимаме трасето в едната посока. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ми ти си 90 кила тюфлек бе, миндил! :laughing:

 

Да, ама не съм. Само 88 съм! И както съм казал - тоя тричасов път аз го вземам за 1 час. С още 30 кила багаж на гърба. Това ако ме прави тюфлек, то какво да кажем за градските пихтийки, дето до кенефа ходят с кола?

Link to comment
Share on other sites

Да, ама не съм. Само 88 съм! И както съм казал - тоя тричасов път аз го вземам за 1 час. С още 30 кила багаж на гърба. Това ако ме прави тюфлек, то какво да кажем за градските пихтийки, дето до кенефа ходят с кола?

 

Това не ти е марш на скок бе, тикво. Нали идеята е да се разходиш, да изкозееш малко така :laughing:

 

----------------------------

 

Тая барака тука не ми разпознава мобилния хард - unknown usb device вади след размисъл... Някакви съвети и идеи евентуално?

Link to comment
Share on other sites

Тая барака тука не ми разпознава мобилния хард - unknown usb device вади след размисъл... Някакви съвети и идеи евентуално?

Рестарт пробва ли? На мен първия път ми го изкара това, след рестарт си разпозна всичко.

Така изкарва ако ти е изгорял и usb входа. Пробвай с друг...

Link to comment
Share on other sites

Това не ти е марш на скок бе, тикво. Нали идеята е да се разходиш, да изкозееш малко така :laughing:

 

----------------------------

 

Тая барака тука не ми разпознава мобилния хард - unknown usb device вади след размисъл... Някакви съвети и идеи евентуално?

 

 

Ми не е - ходим си нормално.Снимаме.Почиваме, пушим. И пак е за един час. Относно мобилния хард - и аз имам такъв проблем, мислех, че е от мултиусб-то, ръгнах го директно в компа, пак не ще. Рестартирах - не ще. Съмнявам се да не е от кабела нещо, ама немам друг да пробвам.

Link to comment
Share on other sites

Рестарт пробва ли? На мен първия път ми го изкара това, след рестарт си разпозна всичко.

Така изкарва ако ти е изгорял и usb входа. Пробвай с друг...

 

Всичко това е пробвано

 

Ми не е - ходим си нормално.Снимаме.Почиваме, пушим. И пак е за един час. Относно мобилния хард - и аз имам такъв проблем, мислех, че е от мултиусб-то, ръгнах го директно в компа, пак не ще. Рестартирах - не ще. Съмнявам се да не е от кабела нещо, ама немам друг да пробвам.

 

Ни мои дъ е кабил! Вкъщи работи перфектно. Нещо е от бараката тука ма самняя. Познава камери, телефони - харда ми не ще!

Link to comment
Share on other sites

Всичко това е пробвано

 

 

 

Ни мои дъ е кабил! Вкъщи работи перфектно. Нещо е от бараката тука ма самняя. Познава камери, телефони - харда ми не ще!

Амм явно са й казали да не говори с непознати. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Амм явно са й казали да не говори с непознати. :lol:

 

Не говорим за ТАЗИ ситуация, а пък и остроумия не ми помагат особено.

 

Я кажи марка, модел и ОС.

 

TO-SHI-BA 160GB model HDDR 160E03X

 

made in China :laughing:

 

Бараката тука си е с Вирус ХР, сравнително ъпдейтван...

Link to comment
Share on other sites

Кофти дъно. Дъното ти не подава достатъчно ток към usb порта за да захрани харда, който е USB Powered...

 

Можеш да пробваш да го финтираш с един външен usb хъб, но от тези със собствено захранване (разбирай адаптор който се муши в контакт и в usb хъба). Така хъба ще даде достатъчно ток на харда, че да запали, без да разчита на тока от дъното.

Link to comment
Share on other sites

Интирнет.

 

Поне портфейла няма какво да му мериш. Избираш си го и го поръчваш.

 

Всъщност има и не бих го взел преди да го видя колко е обемист и дали случайно не са решили че стотинките са ми изключително важни да си ги прибира в него (а аз много мразя такова отделение защото адски надува и не мога да си го нося в задния джоб). За мен един портфейл е важно да е по-плосък... всеки луд с номерата си :)

Link to comment
Share on other sites

Кофти дъно. Дъното ти не подава достатъчно ток към usb порта за да захрани харда, който е USB Powered...

 

Можеш да пробваш да го финтираш с един външен usb хъб, но от тези със собствено захранване (разбирай адаптор който се муши в контакт и в usb хъба). Така хъба ще даде достатъчно ток на харда, че да запали, без да разчита на тока от дъното.

 

Много логика има в тая приказка... Пусто нямам хъб наоколо. Това обаче мисля ще да е причината... Въпреки че харда светва и завърта е възможно да прави тая врътка...

 

"USB Device malfunctioned"

 

Това ли получаваш като съобщение?

 

Не ма! Not recognized!

Link to comment
Share on other sites

Още един нестандартен въпрос, дето питах преди 1000000000000 години, ама явно тука никой не знае - 2000 ли е най-малкият размер на зърното на шкурката?

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае добър електронен сервиз в Тракия? И по възможност да е близо до 16бл. Трябва ми, за да погледнат един 25 годишен усилвател, на който му се губят каналите от време на време и заглъхват.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае добър електронен сервиз в Тракия? И по възможност да е близо до 16бл. Трябва ми, за да погледнат един 25 годишен усилвател, на който му се губят каналите от време на време и заглъхват.

 

Ако намериш въобще някой да се занимава с подобна техника ми го посочи. Имам два 30 годишни дека, които искам да вкарам в пътя. Плащам солидно на човек, готов да се занимае. Досега така и не намирам.

Link to comment
Share on other sites

Ако намериш въобще някой да се занимава с подобна техника ми го посочи. Имам два 30 годишни дека, които искам да вкарам в пътя. Плащам солидно на човек, готов да се занимае. Досега така и не намирам.

Някой не ти ли беше обещал да ти ги оправи? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако намериш въобще някой да се занимава с подобна техника ми го посочи. Имам два 30 годишни дека, които искам да вкарам в пътя. Плащам солидно на човек, готов да се занимае. Досега така и не намирам.

Е, при тебе явно ще трябват и нови части. При моя усилвател сигурно ще е едно почистване само. Но мога да ти кажа, къде ми оправиха един касетофон Sharp дето беше на 20+ години - Йоникс сервиз се казва, сега е до Скобелева майка бл.278 в някаква кооперация. Може там да пробваш.

Link to comment
Share on other sites

Още един нестандартен въпрос, дето питах преди 1000000000000 години, ама явно тука никой не знае - 2000 ли е най-малкият размер на зърното на шкурката?

значи понеже тук ми се подмяташе един лист ... проверих за един производител Smirdex има Р3000. трябва да провериш ... конкретно по каталог.

едит: It is available in grit sizes up to 5000

Edited by bio
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...