Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може да се пръсне сърцето, но доколкото знам това се предотвратява като изпадаш в безсъзнание при прекалено силна болка.Това е защитен механизъм на тялото.Но съм и убеден, че можеше да се пръсне и сърцето при прекалено натоварване физическо/болка и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, имам една видеокасета, която искам да я прехвърля на диск.Наскоро в пощата получих рекламно листче (сигурно из целия Пловдив са пуснали такова) с подобна услуга....филм за 2 часа беше 6 лева за качване на диск, а 3 часов филм-8 лева.Това само си спомням от рекламата, но нищо повече.Моля дайте ми информация за това, защото в събота мисля да го посетя-благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се умре от болката, причинена при схващане на мускул?

Наи-много да се дигне температура. :)

 

Здравейте, имам една видеокасета, която искам да я прехвърля на диск.Наскоро в пощата получих рекламно листче (сигурно из целия Пловдив са пуснали такова) с подобна услуга....филм за 2 часа беше 6 лева за качване на диск, а 3 часов филм-8 лева.Това само си спомням от рекламата, но нищо повече.Моля дайте ми информация за това, защото в събота мисля да го посетя-благодаря предварително
Не е точно 3, но пак бива.

http://plovdiv.dalavera.net/product/view/i...eokameri-na-dvd

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се умре от болката, причинена при схващане на мускул?

 

Може да се пръсне сърцето, но доколкото знам това се предотвратява като изпадаш в безсъзнание при прекалено силна болка.Това е защитен механизъм на тялото.Но съм и убеден, че можеше да се пръсне и сърцето при прекалено натоварване физическо/болка и т.н.

 

Абе момчета, дръжете се сериозно - схващане на мускул е това - признак за недостиг на магнезий в организма. Не че не боли но чак пък на умиране или припадане да го караш - айде моля моля.

 

Между другото много лесно лечение ако мускула е на крака - просто ставаш и стъпваш на него като се опитваш да го натовариш умишлено мускула, така вместо силното неконтролируемо съкращение се отпуска - примерно като ми се схване прасеца и стъпвам и се опитвам да се изправя леко на пръсти и се оправя - абе пак си боли ама не чак толкова и минава за 10тина мин.

 

Иначе е гадно като се схване при прозяване под брадичката - причернявало ми е чак и не мога да се сетя какво да направя за да ме отпусне по-бързо :(

Link to comment
Share on other sites

Дедо тоя ъпът се изказваш не особено подготвен.Мускулен спазъм може да има изключително силен.Освен това болките причинени от мускули са едни много неприятни неща ;)

Link to comment
Share on other sites

Дедо тоя ъпът се изказваш не особено подготвен.Мускулен спазъм може да има изключително силен.Освен това болките причинени от мускули са едни много неприятни неща ;)

 

А това има ли нещо общо с крампите в крайниците, за които говори явно и Дядо ви?

 

ЕДИТ: Явно ДА

Моята майка наскоро припадна от болката посред нощ и за 2 санта се размина с фаталния удар в главата.

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Дали ще инсталираш 64 или 32 не е въпрос на лично предпочитание. Ако компютърът ти е 64 битов, то трябва да си му инсталираш 64 битова операционна система.

 

Такива глупости не бях чел скоро :angry1

Всички процесори от 2-3 години насам, включително и тоя в подписа ти са 64 БИТОВИ!!!!!

Това естествено не значи, че не работи 16 битов дос на тях.

Link to comment
Share on other sites

Такива глупости не бях чел скоро :angry1

Всички процесори от 2-3 години насам, включително и тоя в подписа ти са 64 БИТОВИ!!!!!

Това естествено не значи, че не работи 16 битов дос на тях.

Айде сега прошепни на непросветените - как ще подкараш 64битово приложение ако ОС не ти е такава ?

И по пътят на твоята логика... има ли изобщо смисъл от 64битови системи... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Има ли такива usb external кутий за

5.25 инчови обикновенни cd/dvd от комп ?

Edited by waren
Link to comment
Share on other sites

Интересува ме ако запиша няколко филма на 1 двд и всеки филм е в различна папка, после мога ли да си ги пусна на Плейстейшън 2 и ще вървят ли читаво(със субтитри,звук и прочие)? Моля обаче да ми дадете категоричен отговор, защото става въпрос за по 10-12 двд-та. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

не.

 

плейстешън няма програма плейър като на компютъра ти, на която да й кажеш отвори ми тоя филм от тая папка...

 

но можеш да опиташ да направиш от няколко филма един ДВД, като всеки филм е чаптър от дивидито... но това ми се струва прекалено голяма играчка при цена на диск левче... по-добре си опечи на дивиди по един филм и гледай...

 

естествено възможно е и да бъркам, но ще ме поправят ако е така...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да занеса една купчина тениски , една купчина фанели и една купчина панталони да ми ги изперат , изсушат и евентуално изгладят , и да си ги взема след 1-2-3-4 дена , че не ми се занимава сам в нас ... :pirate

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа, тук могат да ти помогнат, Жоре :

АЛЕКСАНДЪР

Пловдив, ул. "Перущица" 25

телефон : 032 / 647 779

 

 

МАРИЯ ЕТ

Пловдив, кв. Кършияка, ул. "Иван Драсов" 10

GSM : 0897 219 852

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Мерси Галче , да си жива и здрава ... :)

 

Утре ще проверя каква е хавата с цената и ако излиза далаверно , забравям за пералнята . :)

Link to comment
Share on other sites

кой е писал музиката,която "свири" краси радков на китара в началото???

http://vbox7.com/play:e71bb8a0

До колкото знам, композиторът не е известен. Иначе произведението се казва Испански Романс.
Link to comment
Share on other sites

Пътя за хижа Здравец в какво състояние е ?

 

От Гълабово нагоре е изчистено доколкото разбрах ама надолу май никой не се е потрудил.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Пътя за хижа Здравец в какво състояние е ?

Не минавай през с. Марково. Винаги зимата не чистят пътя след селото. Най - добре си мини през кариерите.

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам, композиторът не е известен. Иначе произведението се казва Испански Романс.

 

Евалата бате :bowdown: Ся ако дадеш и линк към някой торент с такава музика - печелиш една бира от мен, като се видим някой хубав ден ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...