Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Кранист

:D :D :D :D

 

 

Можеш да почнеш във някоя фирма, като шофьор на.....нещо

и да се покачваш бавничко нагоре до мениджър на фирмата!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Малко глупав въпрос, но къде в града има къпинаци :confused

 

ПП Без Марица.

Зад "ТЕЦ - Север", от към старите им мазутни резервоари...., на "Лаута", но не са големи сещам се и за още 2-3 места...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Малко глупав въпрос, но къде в града има къпинаци :confused

 

ПП Без Марица.

ако не държиш да е в Пловдив,по пътя м/у Куклен и Руен има много

Link to comment
Share on other sites

о да...ще го проверя тези дни

други идеи?

 

Подлеза на Централна гара, срещу Лъки синема (пада се близо до големия магазин за детски играчки), срещу хотел България в търговския център, на пешеходния мост... Ако се сетя някой друг - ще пиша :)

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да намеря черна клавиатура за Aspire one от някъде :?:?:?:?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, смятам да си купувам колана за отслабване и стягане севън омимпотенс.Имам обаче един въпрос-има ли някакъв "риск" така да се каже ако го взема втора употреба на половин цена.Например зарази и бактерии или да се развали на втория ден.....благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Значи "подариха" ми един принтер: HP DeskJet 610C мастиленоструен.Явно от много време не е работил и ще му трябват консумативи.

Въпросите ми към Вас са:заслужава ли си да го връщам към живот; каква му е горе долу цената тъй като в интернет пише че е спрян от производство и какви пари бих могъл да му взема евентуално?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, смятам да си купувам колана за отслабване и стягане севън омимпотенс.Имам обаче един въпрос-има ли някакъв "риск" така да се каже ако го взема втора употреба на половин цена.Например зарази и бактерии или да се развали на втория ден.....благодаря предварително
Стига с тия тъпи отговори
Ами ти на тъп въпрос какви отговори искаш?! Не можеш ли да си отговориш сам на въпросите?!

Първо ако го дезинфекцираш хубаво със спирт цялото няма да има зарази и бактерии...

Второ никой не може да ти каже настоящото техническо състояние на тоя колан, без да го погледне лично, за да ти отговори кога ще се развали...

 

И трето тия колани са боклуци, по добре не си купувай!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Имам 2 въпроса:

- Каква е разликата на практика между 64-битова и 32-битова версия на Windows Vista при 2GB DDR2 RAM? Т.е. струва ли си да си инсталирам 64 битовата версия при 2Гб? А ако сложа още една плочка 2Гб?

- Коя версия на Nero да си дръпна и от къде, която да съм сигурен, че ще тръгне на Windows 98?

 

Първият въпрос от любопитство го задавам, а втория - понеже трябва да преинсталирам Win от 98 на XP, но проблемите са: Харда е 1 дял, има информация, която трябва да се запази(за щастие е само 150Мб), има записвачка, но няма програма, с която да пече, за флашки иска драйвър(който не знам от къде да търся) и няма интернет... :) Весело!

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Имам 2 въпроса:

- Каква е разликата на практика между 64-битова и 32-битова версия на Windows Vista при 2GB DDR2 RAM? Т.е. струва ли си да си инсталирам 64 битовата версия при 2Гб? А ако сложа още една плочка 2Гб?

Дали ще инсталираш 64 или 32 не е въпрос на лично предпочитание. Ако компютърът ти е 64 битов, то трябва да си му инсталираш 64 битова операционна система.

4 рам е оптимално за съвременна машина, но вторите два няма да окажат решаващо влияние върху работата на Вистата. Тя ще върви еднакво добре.

Link to comment
Share on other sites

Смятам сега на пролет да сваля някое килце и съм решил да правя малко джогинг.Та въпроса е къде да стане аджеба ?, в квартал Южен съм ,мислех да хода да бягам на бившия Работнически но гледам че сега е на някъв клуб и може и да не пускат,другия вариант е на гребната но ми идва далече ,така че ако някои знае подходящо място моля нека каже :(

Link to comment
Share on other sites

Смятам сега на пролет да сваля някое килце и съм решил да правя малко джогинг.Та въпроса е къде да стане аджеба ?, в квартал Южен съм ,мислех да хода да бягам на бившия Работнически но гледам че сега е на някъв клуб и може и да не пускат,другия вариант е на гребната но ми идва далече ,така че ако някои знае подходящо място моля нека каже :(

 

ами единия вариант е в Коматево на стадиона или в Лаута

Link to comment
Share on other sites

Maлко съм ядосана на разните фирми и правителствени служби за липсата на елементарна информация по сайтовете им, та:

Кой и къде в пловдивско извършва обстоен анализ на почви?

Link to comment
Share on other sites

Кой сервиз в пловдив ще ми препоръчате че си прецаках софтуера на телефона пише ми поставете сим карта а карта има пробвах с каква ли не ... препоръчайте някой сервиз в пловдив

Link to comment
Share on other sites

Maлко съм ядосана на разните фирми и правителствени служби за липсата на елементарна информация по сайтовете им, та:

Кой и къде в пловдивско извършва обстоен анализ на почви?

Ако ти трябва за официални цели, най-добре е съответната лаборатория да си вземе пробата, защото си има стандарт и за пробовземането. В Пловдив има поне 2 лаборатории, акредитирани за анализи на почва - към ИАОС (линкове с цени), и Лаборатория по екология към КЦМ (линк с цени). Лабораторията във ВСИ не съм сигурен дали имат акредитация. Ако не ти е за официални цели, аз мога да ти предложа анализ на почва за pH и някои тежки метали. Ще ти излезе по-тънко ;) . За подробности - на ЛС. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Нещо май съм изостанал ама защо е затворена темата за алкохолиците???? :blink:

Аз също видях това по-рано днес и ми стана странно, защото е станало докато ме е нямало 3-те дена в Пловдив, а вътре не виждам някакъв скандал или причина. Ще питам колегите и ако е било случайно пак ще я отворим.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...