Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе тука на една "приятелка" :lol: цял ден се опитвам да й фиксна РС-то по телефона( не ме крайте да обесявам ).Накрая успях да й обесня как да направи фреш инстал в нов партитишън на харда на XP, само дето сега не може да форматне C:?!?!Идеи защо става така?По принцип не дава да го форматираш като ти е там бозата ама тоя път е на другия, що не става?

 

–––––––––––––––––––––––

 

Май ми е много конкретен въпроса ще го преместя ей сегинка в раздела за Софт.

 

Нема да го трия, а по темата ...

 

Какво стана с Фарел?!Дека се изгуби това момиче?Едно време много готини постове правеше тука.

 

Надявам се си й обяснил да пусне от биоса 1-st boot device CD.

 

--------------------------------------

 

Иво, адреса е Васил Априлов 158 ако ти е мерак да ходиш сам. Само да поясня, че аз ползвам разни отстъпки, които ако не държиш да имаш документ за себе си т.е. да се пише на мен може да получиш и ти.

Link to comment
Share on other sites

кой ще дойде до нас да ми донесе 1 кутия цигари и 1 нат.сок праскова ?

Имам ги и двете наличност, но ако ти кажа да дойдеш да си ги вземеш сам...просто няма да има смисъл, понеже сам ще си прескочиш до магазина... ;)

Link to comment
Share on other sites

тоа па луд ли си сок с уиски си е светотатство уискито или с мин.вода или със сода , само женчовците го пият с кола...... :)

пък и филе елена е за по други питиета уискито - шоколадче , ядки и в краен случай резанчета морков потопени в лимонов сок и щипка сол.....

 

 

Имам ги и двете наличност, но ако ти кажа да дойдеш да си ги вземеш сам...просто няма да има смисъл, понеже сам ще си прескочиш до магазина... ;)

 

 

е то ако не ме мързеше щях да слезна да си искарам колата и да отида до магазина......

предпочитам да пратите някоя гола какичка да ми ги донесе до вратата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нищо не са длъжни да доказват, само като те видят, че ги вътриш и отказват да те обслужат на общо основание.Всяка частна фирма може да ти откаже обслужавне.Можеш да влизаш вътре ама не й да играеш :D

Големи са гадове :)

Link to comment
Share on other sites

избумтя ми адаптора на Асус Ееепц-то... звънях по Мост, Жар, Плесио - нямат... на Мост щели да им докарат до две седмици... ама я им докарат я не, пък и мога ли да ги чакам две седмици?!...

 

идеи?

 

адаптора е

 

Input: 100-240V 50/60Hz

Output: 9.5V 2.5A

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Гаранция нямаш ли уе мен ?

Btw как точно е гръмнал шото аз моя адаптер почти не го вадя от тока

(на аспире уан) прави някъв странен шум кат се зареди на макс батерията

Edited by waren
Link to comment
Share on other sites

Ми както си се зареждаше, изведнъж гледам батерията вместо да се е понапълнила се е поразредила още повече... замерих го и те ти на - няма ток.

 

Гаранцията не покрива адаптора ти.

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n

Утре след даскало ще мина през Мултирама да попитам там, и ако продават ще ти кажа :)

Link to comment
Share on other sites

В кючук париж - Кобра.

Това е до една кръчма Майстор Манол се казваше..

Като се качваш от бетонния мост по павираната улица 50 метра преди кръстовището с бул. никола вапцаров в дясно... ще ги видиш.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив сменят най-евтино предни стъкла за автомобили става дума за рено лагуна 97г. ?

Мустанг(до Мототехника). Много са точни.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...