Jump to content
BulForum.com

Магически квадрат


simbata

Recommended Posts

логиката е такава 4е има около 15 възможни числа които може да се получат след като изпълниш указанията и на тях винаги има едни и същи знаци които пък се сменят всеки път като се зареди страницата забележи че всеки път ще се появява символа на 45

Link to comment
Share on other sites

логиката е такава 4е има около 15 възможни числа които може да се получат след като изпълниш указанията и на тях винаги има едни и същи знаци които пък се сменят всеки път като се зареди страницата забележи че всеки път ще се появява символа на 45

Така е. Ако си изберете едно число и заредите страницата няколко пъти, ще видите, че символът за него се сменя при всяко зареждане. :)

Link to comment
Share on other sites

3. Намерете символа съотвестващ на числото 45 в таблицата отдолу.
Голяма глупост. Не мога ли аз да си измисля буквата. Това се прави на няколко реда код за html страница. :)
Link to comment
Share on other sites

погледнете десния диагонал ;) на него са наредени едни и същи букви,като номерата под тях са всички възможни комбинации на разликата между произволно двуцифрено число и съставните му

Link to comment
Share on other sites

интересно - първите 2 минути

 

Единствените възможни числа са:

 

81; 72; 63; 54; 45; 36; 27; 18; 9; 0 и като разгледаш таблицата отдоло - тези числа винаги се показват с еднакакъв знак - който в последствие ти изкача като знака който те са "познали"

Link to comment
Share on other sites

интересно - първите 2 минути

 

Единствените възможни числа са:

 

81; 72; 63; 54; 45; 36; 27; 18; 9; 0 и като разгледаш таблицата отдоло - тези числа винаги се показват с еднакакъв знак - който в последствие ти изкача като знака който те са "познали"

Така е, но на тези фокусчета, точно това им е забавното. Карат те в първия момент да ахнеш, както каза Warez_Boy :)

Не мисля, че има някой, който не се е очудил поне малко в първия момент ;)

Link to comment
Share on other sites

Така е, но на тези фокусчета, точно това им е забавното. Карат те в първия момент да ахнеш, както каза Warez_Boy :)

Не мисля, че има някой, който не се е очудил поне малко в първия момент ;)

 

То и аз бая се опулих в началото :D

Link to comment
Share on other sites

Този квадрат е даден на още 6 места във форума!!! ЧЕТЕТЕ БЕ!!!

И не само този. Спомням си, че преди около година и половина брат ми попадна на едно подобно (на същия принцип, с друг интерфейс) и даже ме извика от другата стая да дойда да го видя :)

Link to comment
Share on other sites

Това немога да си го обясня.

Ако някой друг може нека обясни и на мен! :blink: :confused

Най-ненормалното е че веднъж цъкнах без да си намисля число и след това като си намислих се оказа същото :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Това немога да си го обясня.

Ако някой друг може нека обясни и на мен! :blink: :confused

Най-ненормалното е че веднъж цъкнах без да си намисля число и след това като си намислих се оказа същото :unsure:

Единствените възможни числа са:

 

81; 72; 63; 54; 45; 36; 27; 18; 9; 0 и като разгледаш таблицата отдоло - тези числа винаги се показват с еднакакъв знак - който в последствие ти изкача като знака който те са "познали"

Link to comment
Share on other sites

Хитро!!!Сега вече схванах как става.До сега си мислих,че винаги са си с един и същ знак,който не се променя при различните игри.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...