Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колеги съфорумници-имам нужда от вашата информация :P .Някой знае ли къде в Пловдив мога да си купя дрехи на Lacoste?Също така особено много се интересувам и от марката Killer Loop :love .Ако някой знае къде имат магазин в Пловдив тези марки да казва-ще съм много благодарен :)

 

 

П.П.Интересуват ме оригинални дрехи естествено...знам че и на руския пазар има :lol:

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Как точно е "гоблен" на английски? Досега бях под заблудата, че е gobelin, но явно не е така... Трябва ми за обява, съответно е желателно максимално точно да го опиша :)

Link to comment
Share on other sites

Днес стана дума с едни приятели, че като малки си играехме с карти Хитър Петър. Какви бяха тези карти, имало ли ги е или са плод на моето въображение :unsure: Някой помни ли по-добе?

Link to comment
Share on other sites

Днес стана дума с едни приятели, че като малки си играехме с карти Хитър Петър. Какви бяха тези карти, имало ли ги е или са плод на моето въображение :unsure: Някой помни ли по-добе?

По-скоро Черен Петър ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Верно :D Значи ги е имало, защото никой друг не ги помнеше...

ооо имаше ги. ма как се играешеееееее.

черния петърчо беше с картинка на коминочистач и целта беше да го плякнеш пръв най-отгоре върху купчинката, ама имаше някви хиляди допълнителни условия за да го направиш.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос... По- скоро риторичен... Ама нека някой си даде мнението- Защо аджеба, не дават да си къпя кучето в гребната база- то е десетина килограмова булонка, не хапе, лае, цапа, и т.н. кученеприятни неща... Още повече, че днес в базата се къпеха състезатели по гребане, а за кучето се домъкнаха двама охлюви в един раздрънкан "Опел" (Общинска охрана) и взеха да ми обясняват че глобата е 200 !!! (двеста) лева!!! Кучето ми е ваксинирано, има една камара паспорти и поне аз не разбрах с какво гребците превъзхождат кучето... На табелата пише- "Забранено за кучета и хора"- явно- не е разрешено да се плува тук- от кучета и хора... Абе, или аз съм тъп, или...

Link to comment
Share on other sites

Въпрос... По- скоро риторичен... Ама нека някой си даде мнението- Защо аджеба, не дават да си къпя кучето в гребната база- то е десетина килограмова булонка, не хапе, лае, цапа, и т.н. кученеприятни неща... Още повече, че днес в базата се къпеха състезатели по гребане, а за кучето се домъкнаха двама охлюви в един раздрънкан "Опел" (Общинска охрана) и взеха да ми обясняват че глобата е 200 !!! (двеста) лева!!! Кучето ми е ваксинирано, има една камара паспорти и поне аз не разбрах с какво гребците превъзхождат кучето... На табелата пише- "Забранено за кучета и хора"- явно- не е разрешено да се плува тук- от кучета и хора... Абе, или аз съм тъп, или...

 

повечето гребци спадат към групата ТЕЛЕТА така че е разбираемо

 

аз имам друг въпрос всъщност са 2 , да кажем спира ме общинска охрана и иска да ми направи акт за нещо което съм направил (няма значение какво , да кажем нещо дребно , хулиганска проява или пък че си къпя кучето в гребната) и охранителя е дребен младеж които не са го взели никъде другаде на работа и шапката му стои смешно или пък е жена , та да кажем идва при мене "охранителя" и аз отказвам да си дам документите за проверка или пък изобщо да разговарям с него/нея и си продължавам спокойно по пътя , какво ще направят те ? ще повикат колеги на помощ или ще се опитат да ме спрат за да ми напишат акта ? наистина го задавам сериозно тоя въпрос понеже спорихме с един приятел. По принцип тая общинска охрана е пълен ..... така че аз съм на мнение че мога да се размина и без санкция ако извърша някаква тъпотия или греша ?

 

 

2ри въпрос

Абе що не ме направите един модератор да си модерирам из форума :lol:

иии по-точно "как да кандидатствам за МОДИЛАТОР ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

2ри въпрос

Абе що не ме направите един модератор да си модерирам из форума :lol:

иии по-точно "как да кандидатствам за МОДИЛАТОР ? :lol:

В момента, в който отворим нова секция за хората с 'нестандартна сексуална ориентация & всякакви малцинства', ти ще си първият назначен по подразбиране. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

повечето гребци спадат към групата ТЕЛЕТА така че е разбираемо

 

аз имам друг въпрос всъщност са 2 , да кажем спира ме общинска охрана и иска да ми направи акт за нещо което съм направил (няма значение какво , да кажем нещо дребно , хулиганска проява или пък че си къпя кучето в гребната) и охранителя е дребен младеж които не са го взели никъде другаде на работа и шапката му стои смешно или пък е жена , та да кажем идва при мене "охранителя" и аз отказвам да си дам документите за проверка или пък изобщо да разговарям с него/нея и си продължавам спокойно по пътя , какво ще направят те ? ще повикат колеги на помощ или ще се опитат да ме спрат за да ми напишат акта ? наистина го задавам сериозно тоя въпрос понеже спорихме с един приятел. По принцип тая общинска охрана е пълен ..... така че аз съм на мнение че мога да се размина и без санкция ако извърша някаква тъпотия или греша ?

2ри въпрос

Абе що не ме направите един модератор да си модерирам из форума :lol:

иии по-точно "как да кандидатствам за МОДИЛАТОР ? :lol:

Нито общинска охрана, нито сотаджии или други плашипутаци могат да ти искат документите за самоличност. Само полицията има право на това.

Link to comment
Share on other sites

повечето гребци спадат към групата ТЕЛЕТА така че е разбираемо

 

аз имам друг въпрос всъщност са 2 , да кажем спира ме общинска охрана и иска да ми направи акт за нещо което съм направил (няма значение какво , да кажем нещо дребно , хулиганска проява или пък че си къпя кучето в гребната) и охранителя е дребен младеж които не са го взели никъде другаде на работа и шапката му стои смешно или пък е жена , та да кажем идва при мене "охранителя" и аз отказвам да си дам документите за проверка или пък изобщо да разговарям с него/нея и си продължавам спокойно по пътя , какво ще направят те ? ще повикат колеги на помощ или ще се опитат да ме спрат за да ми напишат акта ? наистина го задавам сериозно тоя въпрос понеже спорихме с един приятел. По принцип тая общинска охрана е пълен ..... така че аз съм на мнение че мога да се размина и без санкция ако извърша някаква тъпотия или греша ?

2ри въпрос

Абе що не ме направите един модератор да си модерирам из форума :lol:

иии по-точно "как да кандидатствам за МОДИЛАТОР ? :lol:

Ша викнат полицията и ще имаш 10-20-30 минути да се разкараш докато дебелите свине се дотътрят :lol: :bgrin:

 

Edit:Колко е входа за Акваленд Тракия???

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

е точно това имах предвид че за 20 минути мога без дори да бягам да си продължа по пътя и тва е , тоест общинската охрана се обезмисля напълно

Link to comment
Share on other sites

е точно това имах предвид че за 20 минути мога без дори да бягам да си продължа по пътя и тва е , тоест общинската охрана се обезмисля напълно

и все пак ако извършиш по-грубо нарушение като например обидиш държавен служител могат да извършат граждански арест и да те задържат до идването на полицията.

освен всичко друго не съм много сигурен дали с последните промени на закона за охранителната дейност не дадоха на частниците право да задържат престъпници, да ги обездвижват и да ги извозват до най-близкото РПУ.

Link to comment
Share on other sites

Ако може някой който играе warcraft да ми каже защо след последния пач ми иска пак CD и откъде мога да намеря крак ???

Link to comment
Share on other sites

и все пак ако извършиш по-грубо нарушение като например обидиш държавен служител могат да извършат граждански арест и да те задържат до идването на полицията.

освен всичко друго не съм много сигурен дали с последните промени на закона за охранителната дейност не дадоха на частниците право да задържат престъпници, да ги обездвижват и да ги извозват до най-близкото РПУ.

 

а значи има и вариант да ме повялят с кунг-фу ритник със завъртане :lol:

Link to comment
Share on other sites

а значи има и вариант да ме повялят с кунг-фу ритник със завъртане :lol:

 

Това е най- лошия за теб вариант, защото е твърде вероятно деденцето от "общинска охрана" да инфарктяса докато се завърта и тогава ще си имаш сериозни неприятности :D

Link to comment
Share on other sites

а значи има и вариант да ме повялят с кунг-фу ритник със завъртане :lol:

Тези охранители нямаха ли електрошоци или аз се бъркам?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Проблемът е такъв: когато набирам текст в Word - добре, но когато вмъквам дума или изречение във вече набрания текст при всяко въвеждане на символ курсурът изтрива символът зад него т.е. въвеждам нов символ, а маркерът изтрива символът зад него автоматично!!! Как може да се премахне това? Благодаря! :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Проблемът е такъв: когато набирам текст в Word - добре, но когато вмъквам дума или изречение във вече набрания текст при всяко въвеждане на символ курсурът изтрива символът зад него т.е. въвеждам нов символ, а маркерът изтрива символът зад него автоматично!!! Как може да се премахне това? Благодаря! :)

 

Натисни Insert веднъж и опитай пак!

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли в Пловдив да се дават под наем машини за лепене на полипропиленови тръби - от онези, дето от двете страни имат нагреватели за тръбите. За разните там къртачи. хитита и т.н знам,че има, но на мен ми трябва това за тръбите. Че за две тръби не ми се дават 70 лв да купувам нова машина, която после няма да изплзвам

Link to comment
Share on other sites

Благодаря! Оправи се просто с рестарт на компа! :P
Оправило се е, защото при рестарт не се помни положението на бутона "Insert" :P . Когато пак ти се получи така, не рестартирай компа, ами последвай съвета на DaToNik :D .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...