Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Хмм , то аз взех 2 стека и сега се чудя къде да ги дяна :blink: Засега и 20-те кутии са в куфара разхвърляни , та си мислех да прехвърля малко в ръчния(раницата) :wacko:

 

Еми да прехвърли едно 5 кутии в ръчния и това е.

 

бтв - къде отиваш ??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

имам към 50тина килограма алуминий някой има ли идея къде да го занеса да ми го изкупят и каква е цената или да го продам на някой мангал като мине с каруцата

Link to comment
Share on other sites

имам към 50тина килограма алуминий някой има ли идея къде да го занеса да ми го изкупят и каква е цената или да го продам на някой мангал като мине с каруцата

 

Мангалите ще ти дадат малко пари, което е нормално. По- добре отиди директно в "Белканто".

Link to comment
Share on other sites

Някой ходел ли е на "Снежанка" и има ли някакъв транспорт от Пещера до самата пещера, или от Пловдив до самата пещера, защото мислим да ходим с влак/рейс :)

Link to comment
Share on other sites

до самата пещера няма превоз,пада се малко извън града.може да помолиш ако минавате с рейс оттам да ви спре и да походите.може да се качите с кола почти до горе,но пак остават 500-600 метра стръмно ходене.иначе пещерата си заслужава,дано като се качите да не чакате дълго време да влезете,защото се влиза в определени часове.табелките по пътя до горе също са много свежарски :punk

Link to comment
Share on other sites

imam mnogo stranen problem s laptopa zna4i polzvam go s internet na netgrup v ofisa mi , svarzal sam mu bezji4en internet i dokato fa6ta interneta na netgrup vsi4ko e 6 , v4era si go vzeh kam plovdiv i sednax na 1 kafe da probvam dali 6te moga da si cakam iz internet ama ne mojax da se svarja , posle probvax na o6te 3-4 mesta s bezji4en internet i nikude ne iska da se svarje , pi6e mi doly na 2te komputar4eta "svarzan samo lokalno" a predi s laptopa na tezi me6ta sam si pucal iz internet vazmojno li e da sam razbarkal nqkvi nastoriki i zaradi tova da ne moga da se conektna kakto trqbva , eto sega pak idvam tuk i na netgrupskiq internet nqma problemi vednaga si me konektna avtomati4no

Link to comment
Share on other sites

Кат цъкниш с десен бутон на Ви-Фи-то му даваш - Diagnose and repair. После ша ти искочи някъв джам и му дай - Automatic acquire new IP.

 

ne stava to v momenta mi e taka , avtomati4no mu e zadadeno da iziskva ip ot mrejata :wacko: :sick

Link to comment
Share on other sites

Кат цъкниш с десен бутон на Ви-Фи-то му даваш - Diagnose and repair. После ша ти искочи някъв джам и му дай - Automatic acquire new IP.

 

вистата ми е на бълграски , как се превеждат теа врътки на бг да пробвам после ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

имам към 50тина килограма алуминий някой има ли идея къде да го занеса да ми го изкупят и каква е цената или да го продам на някой мангал като мине с каруцата

Най-добрата цена, която някой може да ти даде е във фирма "Суперсплав", намира се в бившето помещение на Пишещи машини пловдив. Срещу задният вход на Профи-линк. Това е в Тракия, от пожарната посока завод Устрем, на Изот Сервиз-а в ляво, там си има табелки пък и който и да питаш, всички ще те упътят. ;)

Link to comment
Share on other sites

Далията в Кичук Париж някой може ли да ми обясни къде точно се намира или да ми покаже чрез бгмапс, че нещо се обърках.

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам максимално точно да задам въпроса: С firefox съм старата версия мога ли след като съм разглеждал в даден сайт някаква снимка да я видя само нея в папките на програмата кеш меш и т.н ?

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам максимално точно да задам въпроса: С firefox съм старата версия мога ли след като съм разглеждал в даден сайт някаква снимка да я видя само нея в папките на програмата кеш меш и т.н ?

 

Не

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам максимално точно да задам въпроса: С firefox съм старата версия мога ли след като съм разглеждал в даден сайт някаква снимка да я видя само нея в папките на програмата кеш меш и т.н ?

Да. Temporary Internet Files...

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам максимално точно да задам въпроса: С firefox съм старата версия мога ли след като съм разглеждал в даден сайт някаква снимка да я видя само нея в папките на програмата кеш меш и т.н ?

Според мен зависи от дадения сайт. Ако в метатаговете е забранено да се кешира не би трябвало да можеш да я видиш :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да. Temporary Internet Files...

 

 

Според мен зависи от дадения сайт. Ако в метатаговете е забранено да се кешира не би трябвало да можеш да я видиш :bgrin:

 

 

Мерси и на двамата. Ще проверя дано я намеря ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам странен проблем - при всяко рестартиране/спиране на компютъра интернетът спира. Обаждам се на съпорта, казвам им IP-то, за да се идентифицирам, и интернетът тръгва. Ъъъъ? Каква може да е причината? Мегаланците не могат да ми дадат обяснение.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Ако тръгва след обаждане при тях, значи те правят нещо. След като те правят нещо нормално е да знаят какво правят и защо. Според мен трябва да ги поръчкаш малко повече за да ти дадат обяснение.

Възможно ли е да си задал твърди ИП, а те да опитват да ти дадат динамично и като рестартираш ИП-то да е заминало за някой друг и за теб да е някакво ново. Изи-лан правеха тоя номер - на всеки рестарт или пускане даваха ново ИП.

Link to comment
Share on other sites

Казват, че нищо не правят. Просто въвеждат IP-то, за да видят кой съм. И тук всичко се оправя. Пък де да знам, може да има нещо гнило. Ако наистина има динамично IP, как ме намират, когато им дам това, което си знам?

Link to comment
Share on other sites

Може нещо по МАС адреса - проверяват кой е МАС адреса на ИП-то дето казваш и като видят, че е клиентско и го пускат. Според мен щом тръгва, когато те пипат нещо значи знаят и какво го причинява. Може би за да се реши проблема трябва или да се сменя нещо или да се прави допълнително, но ги мързи и го оправят ръчно като изревеш, и се скатават.

Link to comment
Share on other sites

Какво имаш предвид? Настройките са си същите, каквито ги направиха в началото. Този проблем го има от 2 дни. Ще взема да викна техен техник, пък да видим какво ще каже.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...