Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли къде се намира заведение "Бамбини" или нещо такова, че утре трябва да ходя до там. Обясняваха ми някъде до полиграфията, ама оттам нищо не чатнах :wacko: Ето тук е полиграфията, ако може да ми отбележите на картата къде е заведението.

Абе аз съм останал с впечатление че тва е точно след Авеню, а Авеню трябва да го знаеш ако не го знаеш то е на Мария Луиза от дясната страна след света петка църквата.Тоест тука някъде но може и да се пада малко по наделу.

Edited by Harlem
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли къде се намира заведение "Бамбини" или нещо такова, че утре трябва да ходя до там. Обясняваха ми някъде до полиграфията, ама оттам нищо не чатнах :wacko: Ето тук е полиграфията, ако може да ми отбележите на картата къде е заведението.

 

20 метра след Авеню посока Папараци. Това всъщнос е бившия Dewars...

Link to comment
Share on other sites

във firefox всички текстове ми станаха курсив, някакви идеи как да ги оправя? :blink:

Опитай да влезеш в "Настройки" -> "Съдържание" и виж из шрифтовете да не стои някакъв "Arial black" например...

Link to comment
Share on other sites

Искам да си купя еФтини ролери, ей така да си джиткам на гребната... Къде мога да го направя туй нящо?

 

И аз! А ти що не ми подари за рождения ден? :woot

Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да ми обясни как се играеше домино ще съм му много благодарен със сичките правила там и глупости

мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Какви са етапите през , които се минава да се прехвърли жилище от едно име на друго какви са етапите ?

искаш да купиш жилище или някой роднина ще ти го прехвърля?при втория вариант е най-добре да се оформи като покупко-продажба,защото дарението може да бъде оспорено от някой недоволен наследник и да ти бъде отнето.

при купуване на имот първо го провери за тежести,дали няма ипотеки и дали не е на някой друг.при нотариуса,който ще ти оформи сделката ще поискаш и да ти го провери.

Link to comment
Share on other sites

Какви са етапите през , които се минава да се прехвърли жилище от едно име на друго какви са етапите ?

ако ще купуваш жилище, отивай при адвокат да ти оформи документите...и нотариуса може, ама ще ти вземе повече пари. то си има процедура за цялата работа - запазваш си час, молба до нотариуса, проект за нот. договор...пиши ми лс ако ще правиш сделка с някой...

 

продава ли се още "мляко за юнаци"? къде? :D

Link to comment
Share on other sites

как са имената на английски на филмите: "паството" и "жертва на спасението"?

Вторият е 'Gone Baby Gone', ама си има тема в Movies за подобни въпроси.

 

Какви са етапите през , които се минава да се прехвърли жилище от едно име на друго какви са етапите ?

Не може да нямаш някой познат, приятел или роднина юрист. По-добре според мен питай него, че въпросът ти изисква професионален отговор.

Link to comment
Share on other sites

Някакви идеи, колко ще струва банков превод в европейска страна(не е членка на ЕС)? Какъв процент от сумата е таксата или фиксирана такса от-до определена сума...

 

Става дума за Украйна.

Link to comment
Share on other sites

Някакви идеи, колко ще струва банков превод в европейска страна(не е членка на ЕС)? Какъв процент от сумата е таксата или фиксирана такса от-до определена сума...

 

Става дума за Украйна.

25-30 лева ще ти излезе.

Link to comment
Share on other sites

Мерси. Гледах Western Union и MoneyGram, че излиза 40 лева някъде.

 

А, дали ще искат да проверят какво има в колета(от Украйна, насам)?

Принципно, съм получавал колетни пратки(и не само аз) , от Англия, Чехия, Германия, със стоки, които не могат да се пращат с колет и досега никога съм нямал проблеми.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Чакай малко. Ти говореше за банкови преводи. Колета предполагам отделно искаш да го пратиш. Относително е дали ще го проверят.

Link to comment
Share on other sites

Някой бръсне ли си главата ?

Аз си я бръсна.

 

Какво общо има това с темата?

Ако имаш конкретен въпрос го задай.

 

И аз тва се чудя. Да видим кво ще попита.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз си я бръсна.

И аз тва се чудя. Да видим кво ще попита.. :rolleyes:

 

Ем нестандартни въпроси,по добре да питам тука отколкото да ми четат конско и да ми трият темите... искам да питам с машинка или с ножче аа ква машинка ако е с машинка де.. :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме светне , на това дъно , каква рам трябва да му се вземе , за да се достигне максимален капацитет (2 gb - както разбрах аз)

 

Аз последно разбрах че ще ми трябва

 

4 x SDRAM 133 mhz 512 mb

или

4 x ECC регистрирана рам 133 mhz 512

 

така ли е или не ... и ако някой може да обясни какво е DIMM рам , както и какво е ЕCC рам . Какви са предимствата и минусите - направо екстра :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ме светне , на това дъно , каква рам трябва да му се вземе , за да се достигне максимален капацитет (2 gb - както разбрах аз)

 

Аз последно разбрах че ще ми трябва

 

4 x SDRAM 133 mhz 512 mb

или

4 x ECC регистрирана рам 133 mhz 512

 

така ли е или не ... и ако някой може да обясни какво е DIMM рам , както и какво е ЕCC рам . Какви са предимствата и минусите - направо екстра :)

И 10гб да му сложиш, ефектът е нулев.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...