Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Подочух нещо за някаква промоция на МТел, където се плаща по 5 лева на месец и имаш 200 безплатни минути към 3 избрани от теб номера(също на МТел естествено). Има ли нещо такова и до кога важи, че не мога да намеря никаква информация в сайта им.

Link to comment
Share on other sites

МТЕЛ КОМФОРТ100.200.500

Има такава промоция към 3 номера 100 мин на 5лв такса 0.32 ст на мин 0.14 ст на смс.Към 5 номера по 200 мин на 10 лв такса 0.32 на мин в не натоварено време е 0.15ст ,смс 0.14ст.На 15 лв такса към 12 номера по 500 мин,0.32 ст на мин, 0.14 ст смс

След като свършат безплатните минути към номерата една минута се таксува 0.10 ст и към трите абонаментни плана.Промяна на номер в услугата семейство и приятели е 0.60 ст като първите въвеждания са безплатни.

Link to comment
Share on other sites

Подочух нещо за някаква промоция на МТел, където се плаща по 5 лева на месец и имаш 200 безплатни минути към 3 избрани от теб номера(също на МТел естествено). Има ли нещо такова и до кога важи, че не мога да намеря никаква информация в сайта им.

Вярно е "RELAX 100" с едногодишен договор получаваш шест месеца по 200 минути към три номера към Мобилтел,а с дву годишен договор - 12 месеца по 200 минути.

Edited by Bat Na4e
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча дънна платка, която ще издържа процесор над 2.2 Ghz и 4GB Ram.Съответно една за Intel и една за AMD процесори, защото съм много зле и нямам представа какво трябва да гледам в характеристиките, че да разбера дали ще стане.. (giggle)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча дънна платка, която ще издържа процесор над 2.2 Ghz и 4GB Ram.Съответно една за Intel и една за AMD процесори, защото съм много зле и нямам представа какво трябва да гледам в характеристиките, че да разбера дали ще стане.. (giggle)

 

За Интел:

 

http://comexgroup.com/mb/_intel/msi6547_sis645-p4.htm

 

За АМД:

 

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Mother...?ProductID=1595

 

Останали:

 

http://www.ardes.bg/components/motherboard...s=110&pg=12

Link to comment
Share on other sites

Може да прозвучи тъпичко въпроса, ама се чудя какъв телефон да си взема- NOKIA N95, NOKIA N82 или iPhone? Продавачката в "Да Да" ме убеждаваше, че N82 е върха, другото било "остаряла технология", ама нещо не можа да ме убеди... Та, ако някой има мнение по въпроса!?...

Link to comment
Share on other sites

Как мога в Word, да открия и заменя дадена дума, без да чета целия текст?

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея как мога да кирилизирам AutoCad 2005 ? Търсих из нета но не ми излиза нищо, а знам, че има начин.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея как мога да кирилизирам AutoCad 2005 ? Търсих из нета но не ми излиза нищо, а знам, че има начин.

 

Провери тук:

 

http://www.cadforum.cz/cadforum_en/tips.as...0SHX%20download

http://www.dummies.com/WileyCDA/DummiesTit...0764571389.html

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя Frappe Maker ? (или както се казва)

 

Ако искаш такъв по професионален като за заведение да речем питай във фирмите, които продават барово оборудване.

Иначе малки блендерчета има във почти всички магазини за битова техника. В Кауфланд също съм срещал.

Link to comment
Share on other sites

интересува ме цената на квадрат за труд за всяка една процедура по ремонта на покрив.претърсване,полагане на фолио/мушама,наковаване на летви,пренареждане на керемиди.също така и какви са цените на м2 на фолиото/мушамата,които се слагат под керемидите?

има течове на няколко места по покрива,някъде са счупени керемиди,някъде просто са разместени.дали да правя цялостен ремонт или само да се подменят и наместят и да се измаже около комините и капаците?покрива е с бетонови сиви керемиди,около 80 м2 и е само с две страни.колко би струвало цялостния му ремонт и колко само подмяна и измазване?колко би продължило един такъв ремонт?също така ако може да ми препоръчате човек,който е добър и се занимава основно с ремонт на покриви.става въпрос за района на пловдив и близките села

Link to comment
Share on other sites

Някой мяркал ли е usb охладители за бира като това да се продават в бг, или в онлайн магазин с доставка до бг?

Link to comment
Share on other sites

Някой мяркал ли е usb охладители за бира като това да се продават в бг, или в онлайн магазин с доставка до бг?

 

И да го има, не си заслужава ! Това е елемент на Пелтие, от маломощните при това. До колкото знам на USB може да се закача товар не по-голям от 500мА което прави на 12v точно 6Вт . А с такава мощност надали дори ще можеш да поддържаш охладено, нещо което си охладил предварително, камо ли да охлаждаш нещо. Номера може и да мине с елемент от големите 60 - 80Вт, но ще му трябва и сериозен вентилатор а и USBто няма да може да го понесе.

 

DJ Wonder Публикувано на Днес, 14:35

 

Провери тук:

 

http://www.cadforum.cz/cadforum_en/tips.as...0SHX%20download

http://www.dummies.com/WileyCDA/DummiesTit...0764571389.html

 

Благодаря, но аз искам да кирилизирам програмата а не текстовете които се пишат из нея.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Някой мяркал ли е usb охладители за бира като това да се продават в бг, или в онлайн магазин с доставка до бг?
В духа на горния пост ще добавя още нещо - ако ставаше дума за затопляне, може би щеше да свърши някаква работа. Но да изстудяваш съдържанието на съд, охлаждайки го отдолу е загубена кауза. И като се има предвид, че плочката се охлажда до 7.3 градуса, то съм 95% сигурен, че още на половината ниво на бутилката напитката ще е вече със стайна температура.
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли информация какъв е срокът за пререгистриране на фирмите? До тая година ли е, или до 2010, както рекламирали по Дарик?

 

П.С. Благодаря за инфото. И аз се колебаех дали ще е ефективно като охлажда само отдолу, значи няма да се занимавам :)

Link to comment
Share on other sites

Някой плаща ли си битовите сметки през epay.bg, аз се регистрирах, излезна ми справка за задължения, ама не ми е ясно как ще получа бележка за това, че съм платил. Ако има някой по навътре в нещата нека сподели :)

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли информация какъв е срокът за пререгистриране на фирмите? До тая година ли е, или до 2010, както рекламирали по Дарик?

 

П.С. Благодаря за инфото. И аз се колебаех дали ще е ефективно като охлажда само отдолу, значи няма да се занимавам :)

 

До 2010 е, но може би е по-добре по-рано да се свърши цялата работа. Който се захване с пререгистриране- да си подготви всички документи и бланки, за да не се наложи да се реди на една опашка няколко пъти.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже точния адрес на Дървото(за училището става въпрос) ;)

Link to comment
Share on other sites

Вижте както получих

UK INTERNATIONAL AWARD DRAWS <info@uk.com> добави в адреси

До:

Относно: ***2008 WINNING NOTICE***

Дата: Четвъртък, 2008, Юни 19 02:13:54 EEST

 

 

 

 

UK INTERNATIONAL DRAW QUARTER

LIVERPOOL.

(Ref No: UK/9420X2/68) ( Batch No: 074/05/ZY369 )

 

UK INTERNATIONAL AWARD DRAW OFFICE happily inform you the about

draw(#1198) of the Online International program held 15th June 2008.Your

e-mail address won you the sum of Ј1,500,000.00 (One Million Five Hundred

Thousand Great British Pounds).

 

This selection process was carried through random selection in our

computerized selection machine. Also be informed that subsequent donation

will not get to you again.

 

To Further Your Claim, you are to provide the following which are needed to

 

Head Of Claims Dept

Dr. Pang Xue Morgan

Official Email: mrmorgan88@yahoo.com.hk

 

1. NAME.............. 2. AGE/SEX..... .3. ADDRESS..........

4. OCCUPATION........ 5. PHONE NO........ 6. COUNTRY............

 

Regards

MIKE VILASMA

 

 

не сам му отговорил

обикновени ги места директно в спам, но видях подателя uk.com и се усъмних

това дали е спам ? или наистина сам спечелил ? Никъде не сам се регистрирал.

 

 

10x @DaToNik

Edited by po_taka
Link to comment
Share on other sites

Вижте както получих

не сам му отговорил

обикновени ги места директно в спам, но видях подателя uk.com и се усъмних

това дали е спам ? или наистина сам спечелил ? Никъде не сам се регистрирал.

 

Head Of Claims Dept

Dr. Pang Xue Morgan

Official Email: mrmorgan88@yahoo.com.hk

 

А това не го ли виждаш? Аз съм печелила и от Кока-кола така. Не отговаряй - ТРИЙ в спама!

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде се намира заведение "Бамбини" или нещо такова, че утре трябва да ходя до там. Обясняваха ми някъде до полиграфията, ама оттам нищо не чатнах :wacko: Ето тук е полиграфията, ако може да ми отбележите на картата къде е заведението.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...