Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Какво изплзват зъболекарите за избелване на зъбите, и има ли начин да се закупи от аптека, а не да се ходи при тези "мъчители".

Процентен разтвор на водороден прекис (перхидрол) около 39% мисля...едва ли ще се справиш сам в домашни условия.Има по-лесен начин,избелваща паста за зъби Рембранд,малко е скъпичка но...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Процентен разтвор на водороден прекис (перхидрол) около 39% мисля...едва ли ще се справиш сам в домашни условия.Има по-лесен начин,избелваща паста за зъби Рембранд,малко е скъпичка но...

Да не е една която е в леко триъгълна форма с широка капачка, на която седи цялата туничка? С едни сини микрогранули?

Link to comment
Share on other sites

Тъп въпрос, ама ме стяга шапката вече

В Мозила всичко написано на бг е с странни символи...какво да правя...

И 2ро как да ресайзна .gif

Оправи си енкодинга - View - Character Encoding...

 

И второ, кое да ресайзваш? Снимка или самия прозорец..?

Link to comment
Share on other sites

Оправи си енкодинга - View - Character Encoding...

 

И второ, кое да ресайзваш? Снимка или самия прозорец..?

Значи енкодинга ми е на Кирилик. А настройките на Уиндоуса в Regional Settings са ми на Bul. :huh:

Oправих го.

 

А за 2то - да не хабя думи :ghost

как да намаля резолюцията:

674650_orig.jpg

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Оффф, имам следния проблем - купих си нова видео карта - Asus EAH3650 TOP. Поставих я, инсталирах драйверите и се почнаха проблемите. Всяка игра, която пускам се нуждае от различни настройки в Каталист Контрол Центъра за максимална резолюция и Херци, както и след това в Дисплей Сетингс. Ако не направя за конкретната игра конкретните настройки, или се изключва монитора като пусна играта или се разваля адски картината и пише Warning! Out of Range и някакви параметри с мониторно меню. Някой знае ли на какво може да се дължи това и как да го оправя?

Link to comment
Share on other sites

Оффф, имам следния проблем - купих си нова видео карта - Asus EAH3650 TOP. Поставих я, инсталирах драйверите и се почнаха проблемите. Всяка игра, която пускам се нуждае от различни настройки в Каталист Контрол Центъра за максимална резолюция и Херци, както и след това в Дисплей Сетингс. Ако не направя за конкретната игра конкретните настройки, или се изключва монитора като пусна играта или се разваля адски картината и пише Warning! Out of Range и някакви параметри с мониторно меню. Някой знае ли на какво може да се дължи това и как да го оправя?

Питай в специализиран форум (хардуер бг) или от където си я купил

 

За какви пари горе долу може да се вземе Нокиа Н95 от Америка?

Link to comment
Share on other sites

От изветсно време съм хванал някъв шибан вирус който не мога да го изчистя напълно и все остават някви "остатъци" и един познат ми каза че от Сейф моуд може да се махнат сякви вируси на 100 %,та ресвам аз компютъра за да влезна в сейф моуда ма докато съм в тва "меню" нещо не ми бачкат стрелките на клавиатурата за да избера да влезна там и някой може ли да ми помгне и да ми каже за кво се получава така

Link to comment
Share on other sites

Оффф, имам следния проблем - купих си нова видео карта - Asus EAH3650 TOP. Поставих я, инсталирах драйверите и се почнаха проблемите. Всяка игра, която пускам се нуждае от различни настройки в Каталист Контрол Центъра за максимална резолюция и Херци, както и след това в Дисплей Сетингс. Ако не направя за конкретната игра конкретните настройки, или се изключва монитора като пусна играта или се разваля адски картината и пише Warning! Out of Range и някакви параметри с мониторно меню. Някой знае ли на какво може да се дължи това и как да го оправя?

Пробвай да инсталираш driver-а на монитора и ако има и някакъв сервизен софт. Предполагам е TFT?

 

От изветсно време съм хванал някъв шибан вирус който не мога да го изчистя напълно и все остават някви "остатъци" и един познат ми каза че от Сейф моуд може да се махнат сякви вируси на 100 %,та ресвам аз компютъра за да влезна в сейф моуда ма докато съм в тва "меню" нещо не ми бачкат стрелките на клавиатурата за да избера да влезна там и някой може ли да ми помгне и да ми каже за кво се получава така

С USB клавиатура ли си? Виж в биос дали е разрешено да се ползва USB Keyboard. Ако пак не стане сложи и едно преходниче за PS2 и си готов, ако нямаш ще трябва обикновенна kbd за PS2.

Edited by DELUXe
Link to comment
Share on other sites

Не е TFT за съжаление :) А и няма драйвери..май.. :) Сега и нов проблем(е не точно проблем де) се появи - като напиша нещо в гугъл да търся и като мизлязат резултатите и вместо думите, които съм написал да са с одебелено синьо, те са оранжеви :)

Link to comment
Share on other sites

Погледни фонтовете на firefox-a. Да не си сложил някакъв омазан windows? Или да се е омазал в последствие.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой се занимава с преводи от български на английски, ще може ли да ми преведе едно писъмце от 6 реда, защото предполагам, че има някакви специфични изрази при бизнес кореспонденция, а аз не съм много в час. Пишете на ЛС

Link to comment
Share on other sites

Как мога да си генерирам (още по-добре е ако се намери готова) картинката за избор на цветове?

Онзи квадрат където са изкарани всички цветове от палитрата.

Link to comment
Share on other sites

Под какво име (то сигурно я има под много имена) да търся следната игра: контролираш една основа на която пада топчето, а топчето разрушава разни блокове и падат награди и нива и ала бала... :)

Не ми трябва най-простата игра, която няма нищо в нея, а някоя по-интересна, нива, награди и там каквото има още! :)

Преди имах една "Block Breaker" ама сега дори и нея не мога да я намеря. Ако може някой да каже къде мога да видя за такива игри и имената и ... :) Мерси!

Link to comment
Share on other sites

Познавате ли някой, който изработва дъмбели? Искам да си взема, но цените в спортните магазини са отчайващи - 1х10 кг е 60 лв. Абсурд!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Под какво име (то сигурно я има под много имена) да търся следната игра: контролираш една основа на която пада топчето, а топчето разрушава разни блокове и падат награди и нива и ала бала... xmas.gif

Не ми трябва най-простата игра, която няма нищо в нея, а някоя по-интересна, нива, награди и там каквото има още! xmas.gif

Преди имах една "Block Breaker" ама сега дори и нея не мога да я намеря. Ако може някой да каже къде мога да видя за такива игри и имената и ... xmas.gif Мерси!

 

Arkanoid mu se vika na tova mai.

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Под какво име (то сигурно я има под много имена) да търся следната игра: контролираш една основа на която пада топчето, а топчето разрушава разни блокове и падат награди и нива и ала бала... :)

Не ми трябва най-простата игра, която няма нищо в нея, а някоя по-интересна, нива, награди и там каквото има още! :)

Преди имах една "Block Breaker" ама сега дори и нея не мога да я намеря. Ако може някой да каже къде мога да видя за такива игри и имената и ... :) Мерси!

DX-BALL, Arkanoid...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...