Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

С каква програма (може би) се прави така, че на мп3 плеъра ми на албумите да излиза и картинка (има е тази функция)...ама..трябва някак си да ги адна в "нещо си" песните и да им сложа обложка ли..кака се прави...разбрахте ли ме изобщо, защото аз не особено... ;)

 

Edit: Май намерих от winamp-a ..ще го видя..

 

На мен ми е от софтуера на плейъра.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да кажем пишеш разказ или поема и решаваш да видиш колко пъти си употребил тази дума да дадеш сърч

и да ти се оцвети в тъмен фон тази дума това искам из целия текс да се маркира само тази дума ? В коя програма има такава функция ?

Ами за оцветяване на всичко, което съвпада с търсеното най-бързо мога да ти предложа Firefox-a :)

Пробвай notepad++ - има някакви спомени за по-сложен диалог на търсенето - може и да ти свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли днес колко време ще им е стачката на градския траспорт. Чух само че ще е по обед...
Доколкото разбрах 15 минути.
Link to comment
Share on other sites

Bash v kartata se zapazvat, osven ako telefona nqma opciq da gi zapazva6 na nego.

стига деееееее :( мойте всичките си седят в телефона,освен ако не цъкна copy to sim и ги изкарва с икона за store in sim card :blink: после като преместя картата в другия телефон ми изкарва съобщенията които са си в този телефон,не тези от картата :unsure:

някой да ме успокои моляяяяяяяя :blink:

Link to comment
Share on other sites

Като изпращаш и получаваш смс-и те се запазват в телефона не в картата,нали? :unsure:

 

Баш в телефона си се запазват, освен ако не дадеш ти команда да се запише смс-а в сим-а. Сим-а ти побира общо 50 смс-а като архив, ако е от новите.

 

gadjeto me napusna,kakvo da pravia?

 

teenproblem.net за начало

Link to comment
Share on other sites

стига деееееее :( мойте всичките си седят в телефона,освен ако не цъкна copy to sim и ги изкарва с икона за store in sim card :blink: после като преместя картата в другия телефон ми изкарва съобщенията които са си в този телефон,не тези от картата :unsure:

някой да ме успокои моляяяяяяяя :blink:

 

Пази ти ги там където си му казала. Всеки телефон има различна дефолт настройка.

 

чЕкия?

 

Добро решение. Правиш една и забравяш приятелката докато пак не ти се прииска. После като ти се прииска, правиш още едно. Ако обаче ти се иска и след като си направил, значи не е само до секса и по-добре иди си я върни.

Link to comment
Share on other sites

Искам да пратя смс до Англия на български номер. Какво трябва да въведа преди номера?

Пример:

0044 896 444 444

+359 896 444 444

или ако двете не са верни кажете как е...

Спешно е.

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа +359 896 444 444. Щом е български номер и има роуминг, би трябвало да го получи. Ако в чуждестранен, тогава се въвежда кода на страната (0044 в случая). Но те чуждестранните са по-дълги номера. Успех, дано съм помогнала.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря. Преди това ми казаха, но грешката е както винаги в мене... Вместо накрая да сложа 4 съм сложил 1 и затова не е получавал...

Благодаря gal4enceto

Link to comment
Share on other sites

Сега в пакета с цаца излезе и едно морско конче, та на майка й щукна да го запазим в буркан с някаква течност, както едно време са имали в училищата така препарирани(?) животни. Въпросът е каква е тази течност и има ли нещо специално в приготовлението, или просто пълним буркана и цопваме кончето?

Link to comment
Share on other sites

Колко струва голямо Българско знаме :? И от къде мога да си го взема :?

 

В каталога на някой от големите хипермаркети (практикер, била, баумакс или алати)гледах, че го продават за няма и лев.

На Джумаята съм виждал и беше някъде към 20 лева.

:blink:

Link to comment
Share on other sites

...Въпросът е каква е тази течност и има ли нещо специално в приготовлението, или просто пълним буркана и цопваме кончето?

Мисля, че е формалин, но как точно се препарира...по-добре да питаш Aquila, убеден съм, че знае кое как се прави...

Link to comment
Share on other sites

Колко грама е една лажица (супена)?

Една супена лъжица какво ? Сол, захар, олио, оцет, олово.... Все различна плътност и следователно тегло.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...