Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Познавате ли някой, който изработва дъмбели? Искам да си взема, но цените в спортните магазини са отчайващи - 1х10 кг е 60 лв. Абсурд!!!!!!

Всеки железар-заварчик ще ти направи някъкви.Една тръба,по един лагер от страни и за 4-5 лева ако не си претенциозен си готов :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Съществува ли още склада на спринт, до бившия TCM? И има ли файда да се разхода до там?

Те направиха нова сграда на Голямо конарско шосе( пътя за съединение покрай ТХВП-то) Май и производството и шоу рума им е там. Малко преди сградата на керамик център ТЕД.

Link to comment
Share on other sites

Познавате ли някой, който изработва дъмбели? Искам да си взема, но цените в спортните магазини са отчайващи - 1х10 кг е 60 лв. Абсурд!!!!!!
Всеки железар-заварчик ще ти направи някъкви.Една тръба,по един лагер от страни и за 4-5 лева ако не си претенциозен си готов :P

 

PSYCHOSIS май се интересува и откъде може да вземе и по-евтини тежести,не само ръкохватката

Link to comment
Share on other sites

Стаята ми е нападната от някакви мънички насекоми. Приличат на тези малките който се свиват на кълбо и стават топченца като видят заплаха( не мога да се сетя как се казваха). Малки са такива и поне на ден изтрепвам около 10-20 такива същества. Прозорчето на терасата ми е винаги отворено, но няма близко дърво до терасата за да се качат през него. Мисля, че не могат да летят. Ще се помъча да ги снимам и да Ви ги покажа за да ми помогнете с елиминирането им възможно най скоро, че започва да ми писва от тях...

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS май се интересува и откъде може да вземе и по-евтини тежести,не само ръкохватката

Добре бе човек.Пита къде му изработят дъмбели.Аз му казвам къде могат да му изработят дъмбели по-евтино.Естествено няма да изглеждат като тези в метро от 60 лева ма нали са дъмбели

Link to comment
Share on other sites

Стаята ми е нападната от някакви мънички насекоми. Приличат на тези малките който се свиват на кълбо и стават топченца като видят заплаха( не мога да се сетя как се казваха). Малки са такива и поне на ден изтрепвам около 10-20 такива същества. Прозорчето на терасата ми е винаги отворено, но няма близко дърво до терасата за да се качат през него. Мисля, че не могат да летят. Ще се помъча да ги снимам и да Ви ги покажа за да ми помогнете с елиминирането им възможно най скоро, че започва да ми писва от тях...
На Трамвайчета(тези, които се свиват на топченца) ли приличат? :laughing: Сигурно са едни такива сивички с 2 антенки отпред и около 6-8 крачета. Ако са те - те обичат влагата и ако е влажно помещението, в което се пръкват, трябва да вземеш мерки.
Link to comment
Share on other sites

Най-добре се събужда човек ако е спал врме кратно на час и половина. Беше нещо със фазите на съня и икак се повтаряли на този интервал. Та в края на всеки час и половина ако се събудиш мозъка по-бързо влиза във "форма". Иначе ако те събудят да речем когато си в дълбок сън тогава докато се усвестиш минава вреем и си като утрепан.

Link to comment
Share on other sites

Стаята ми е нападната от някакви мънички насекоми. Приличат на тези малките който се свиват на кълбо и стават топченца като видят заплаха( не мога да се сетя как се казваха). Малки са такива и поне на ден изтрепвам около 10-20 такива същества. Прозорчето на терасата ми е винаги отворено, но няма близко дърво до терасата за да се качат през него. Мисля, че не могат да летят. Ще се помъча да ги снимам и да Ви ги покажа за да ми помогнете с елиминирането им възможно най скоро, че започва да ми писва от тях...

 

И у нас ги има. Не само в моята стая, а и в кухнята. Tова лято явно са те на дневен ред. По-добре са от изминалите 4-5 години, когато модерни бяха миризливките.

 

Мразя лятото.

Link to comment
Share on other sites

Абе колко часа е сън който се смята за оптимален и би трябвало да си се наспал

От 7 до 9 часа сумарно време, но е доста индивидуално. Повечето хора се наспиват и след 4-5 часа, но след даден период (обикновенно около 4-6 денонощия) тялото си взема недоспиването наведнъж. За 72 часа можеш да минеш само с 2 заспивания по 1.5 -2 часа, но след това продължителния сън е задължителен.

Link to comment
Share on other sites

От 7 до 9 часа сумарно време, но е доста индивидуално. Повечето хора се наспиват и след 4-5 часа, но след даден период (обикновенно около 4-6 денонощия) тялото си взема недоспиването наведнъж. За 72 часа можеш да минеш само с 2 заспивания по 1.5 -2 часа, но след това продължителния сън е задължителен.

Няма такова нещо....От както се помня спя по около 5 часа на денонощие и никога тялото ми не си е "вземало недоспиването", на другия ден пак 5 часа на по др. пак и така....Спа повече само ако съм пил предния ден. ; ) Незнам защо така.

Link to comment
Share on other sites

На Трамвайчета(тези, които се свиват на топченца) ли приличат? :laughing: Сигурно са едни такива сивички с 2 антенки отпред и около 6-8 крачета. Ако са те - те обичат влагата и ако е влажно помещението, в което се пръкват, трябва да вземеш мерки.

Да! Трамвайчета бяха гадинките. Ами стаята ми не е влажна... :lol: Иначе мисля да сложа мрежа и да видя дали ще ги има вече( така ще знам, че идват от вънка поне което е добре всмисъл не се размножават в стаята ми :angry1 ) и дано да се премахнат...

Ако има полза от това или ако намеря начин ще пита тук и лично на w00x да се отървеш и ти от тях.

И у нас ги има. Не само в моята стая, а и в кухнята. Tова лято явно са те на дневен ред. По-добре са от изминалите 4-5 години, когато модерни бяха миризливките.

Мразя лятото.

Ами те и миналото лято малко ме тормозиха. Само края му. Иначе да прав си че са по добре от мирезливките. Сега и като комарите се прихнат и ще стане лошо...

Link to comment
Share on other sites

Познавате ли някой, който изработва дъмбели? Искам да си взема, но цените в спортните магазини са отчайващи - 1х10 кг е 60 лв. Абсурд!!!!!!

 

отиди на стругар да ти направи едни нормални дъмбели и си свиркаш.

ако искаш мога да пусна една снимка горе-долу как би трябвало да изглеждат

Link to comment
Share on other sites

Да! Трамвайчета бяха гадинките. Ами стаята ми не е влажна... :lol: Иначе мисля да сложа мрежа и да видя дали ще ги има вече( така ще знам, че идват от вънка поне което е добре всмисъл не се размножават в стаята ми :angry1 ) и дано да се премахнат...

Ако има полза от това или ако намеря начин ще пита тук и лично на w00x да се отървеш и ти от тях.

 

Ами те и миналото лято малко ме тормозиха. Само края му. Иначе да прав си че са по добре от мирезливките. Сега и като комарите се прихнат и ще стане лошо...

 

Аз имам мрежа. Верно, че нямам толкова много гадини колкото теб. Мрежата я пускам от скоро, защото не може да влиза достатъчно въздух и става задушно. Даже и сега като я пускам, отдолу има малка (2 пръста) дупка през която могат спокойно да препълзят, но ги няма само около прозореца, което е интересно. Има ги и в коридора (2 пъти ги видях там).

Link to comment
Share on other sites

отиди на стругар да ти направи едни нормални дъмбели и си свиркаш.

ако искаш мога да пусна една снимка горе-долу как би трябвало да изглеждат

Ще съм благодарен!

Link to comment
Share on other sites

Ще съм благодарен!

 

А ти погледна ли в Sport Depot? В офиса имаме техен каталог и по бегли спомени мисля, че цените не бяха толкова високи, колкото си споменал.

Link to comment
Share on other sites

Стругари! Аз имам завещани от баща ми две по 10, много custom build, железен прът със заварени 2 консервени кутии, пълни с олово в двата края.

Link to comment
Share on other sites

А ти погледна ли в Sport Depot? В офиса имаме техен каталог и по бегли спомени мисля, че цените не бяха толкова високи, колкото си споменал.

Разглеждал съм сайта им и най-евтиният вариант, който видях, е 45 лв за 10 кг - еми много си е като за желязо :)

Link to comment
Share on other sites

1. Има ли начин да си инсталирам Виста от небуутващо CD?

2. Къде продават ароматизатори, които пръскат на определено време?

Link to comment
Share on other sites

Кажете някой добър зъболекар. И ако знаете колко пари са процедурите: Вадене на зъб, пломба и упойка. И да е внимателен, че мноо ме е шубе от такива работи.

Edited by DELUXe
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...