Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Изкопах от някъде кутията ето какво пише на нея:

Kt600-A - VIA KT600 K7FSB400

Има и 8 квадрата с картинки вътре:

K7FSB400

DDR400

AGP 8x

SErealATA

ATA133

USB 2.0

6ch Audio

Over Clocking

Color Map.

 

Гледам, че има SATA и АТА. Значи мога да сложа едно SATA хардче на кошницата си.

Link to comment
Share on other sites

Изкопах от някъде кутията ето какво пише на нея:

Kt600-A - VIA KT600 K7FSB400

Има и 8 квадрата с картинки вътре:

K7FSB400

DDR400

AGP 8x

SErealATA

ATA133

USB 2.0

6ch Audio

Over Clocking

Color Map.

 

Гледам, че има SATA и АТА. Значи мога да сложа едно SATA хардче на кошницата си.

Слагай спокойно

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли някакви алтернативи на bgshare/дата.бг? Някъде където да може да си качваш някой друг гигабайт.

Link to comment
Share on other sites

Слагай спокойно

Добре значи да взимам САТА. А до колко GB мога да сложа на това дъно?

Я дай някакви марки и модели за хард диск ако може :) Нещо 120-160 GB :)

Някой знае ли някакви алтернативи на bgshare/дата.бг? Някъде където да може да си качваш някой друг гигабайт.

Ами виж тука www.rapidshare.com www.megaupload.com но мисля, че са ограничени до 100 mb файлове.

Edited by Ghetto_Freak
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли някакви алтернативи на bgshare/дата.бг? Някъде където да може да си качваш някой друг гигабайт.

http://4storing.com/

До 1,5Гигс.

 

www.megaupload

И каквото и да правиш, не се лъжи да ползваш този скапан сайт. Иска инсталация на туулбар, който сбъгясва и скапва Мозилата, казвам го от личен опит.

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Добре значи да взимам САТА. А до колко GB мога да сложа на това дъно?

Я дай някакви марки и модели за хард диск ако може :) Нещо 120-160 GB :)

 

Ами виж тука www.rapidshare.com www.megaupload.com но мисля, че са ограничени до 100 mb файлове.

 

Можеш да сложиш колкото си искаш, но ако си с Win XP по-ранен от SP1, няма да ти открие повече от 160.

Link to comment
Share on other sites

Как се маха боя от дънки? :bgrin:

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Здравейте.

 

Интересувам се дали някой знае или е чувал дали някаде в пловдив човек може да се запише да тренира бойни изкуства с катана (самурайски меч) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Дали ще се намери някой който да разбира от Photoshop и да има желание да ми свърши услуга?

 

Колко време отнема услугата :)

Link to comment
Share on other sites

Колко време отнема услугата :)

Ако призная че дори не съм пускал Photoshop през живота си ще ми повярваш ли :ph34r:? И идея си нямам колко. Предполагам 30 минути. Имам едно лого. Трябва да се сложи на един плакат най - отгоре и на доста места из самия плакат, но в по малък размер. Има и 2-3 реда текст. Това е всичкото. В А3 формат ще си го разпечатвам.

Link to comment
Share on other sites

Ако призная че дори не съм пускал Photoshop през живота си ще ми повярваш ли :ph34r:? И идея си нямам колко. Предполагам 30 минути. Имам едно лого. Трябва да се сложи на един плакат най - отгоре и на доста места из самия плакат, но в по малък размер. Има и 2-3 реда текст. Това е всичкото. В А3 формат ще си го разпечатвам.

 

Имаш ли готовия плакат? Пиши едно лично с обяснението и крайния срок. Не може ли в Илюстратор да се направи?

Link to comment
Share on other sites

В мача за титлата руснаците ще спорят с победителя от другия полуфинал - Канада – Швеция. Финалната среща ще се играе на 18 май в Квебек, от 22 часа българско време. Двубоят за трето място пък ще се състои след финала, от 02:00 часа българско време.

 

Източник : Darrik News

Link to comment
Share on other sites

Мерси за информацията, нямаше да си простя, ако бях изпуснал този мач!

Link to comment
Share on other sites

Иконката на записвачката ми изчезва от време на време... :( Някакви насоки какво трябва да се прави или е на път да мре и ще трябва нова?

Link to comment
Share on other sites

Иконката на записвачката ми изчезва от време на време... :( Някакви насоки какво трябва да се прави или е на път да мре и ще трябва нова?

Кабела или захранването.

Link to comment
Share on other sites

пичове,някой знае ли за ксерокс,дето ще бачка утре ( неделя)?

мерси предварително :)

около ПУ предполагам че ще работи някой от ксероксите

Edited by edeam
Link to comment
Share on other sites

някой има ли идея с какво се лепят рекламните плакати по улиците, че искам да разлепя едни обяви, а не знам с какво лепило.

 

 

мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...