Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Ти питаш сериозно, аз казвам сериозно :)

 

Unicorn

 

To see a unicorn in your dream, symbolizes high ideals, hope and insight in a current situation. It also symbolizes power, gentleness, and purity. Alternatively, it may represent your one-sided views.

 

Това само в случай, че искаш да слушаш астро-глупости. Всички знаем, че сънищата не идват от звездите, а от подсъзнанието и мозъка. Т.е. всеки психоаналитик ще ти каже, че еднорогът всъщност е едно подтиснато желание за сериозно оразмерени мъжки полови органи, евентуално дори доста грубичък секс с добре надарен мъж(е?). Вярвай ми, превел съм 3 учебника по психоанализа, празно няма :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти питаш сериозно, аз казвам сериозно :)

 

Unicorn

 

To see a unicorn in your dream, symbolizes high ideals, hope and insight in a current situation. It also symbolizes power, gentleness, and purity. Alternatively, it may represent your one-sided views.

 

Това само в случай, че искаш да слушаш астро-глупости. Всички знаем, че сънищата не идват от звездите, а от подсъзнанието и мозъка. Т.е. всеки психоаналитик ще ти каже, че еднорогът всъщност е едно подтиснато желание за сериозно оразмерени мъжки полови органи, евентуално дори доста грубичък секс с добре надарен мъж(е?). Вярвай ми, превел съм 3 учебника по психоанализа, празно няма :laughing:

оки благодарско :P

Link to comment
Share on other sites

има ли офис на про кредит банк до хотел България в софия?

на коя спирка да сляза и какво да хвана от централна гара?

Link to comment
Share on other sites

Едва ли някои ще има интерес към РII Slot1.

Затова ме интересува някаква фирма. Просто компа е десетина годишен и освен за някои офис да се ползва като пошешта машина едва ли ще става за друго.

 

Дари го... моите стари PII заминаха за един старчески дом... потърси някоя фондация и им го занеси, те ще го разпределят, ако на теб не ти се занимава да го носиш в някой дом... А да го продаваш... умряла работа... сто лева едва ли ще те направят богат... по-добре го дари, достоен край за една иначе здрава машина - на тях ще им свърши работа за един интернет и ще служи поне още три-пет години... то друго за какво да го използват.

Link to comment
Share on other sites

Дари го... моите стари PII заминаха за един старчески дом... потърси някоя фондация и им го занеси, те ще го разпределят, ако на теб не ти се занимава да го носиш в някой дом... А да го продаваш... умряла работа... сто лева едва ли ще те направят богат... по-добре го дари, достоен край за една иначе здрава машина - на тях ще им свърши работа за един интернет и ще служи поне още три-пет години... то друго за какво да го използват.

 

Мммм. Честно казано не се бях замислял за товеа нещо. А и едва ли ще мога и 50лв.да му взема които наистина няма да ме направят богат.

Просто онзи ден жена ми го намери в килера и ме помоли да го разкарам, че без друго стоял няколко години ето така.

Но блогодаря ти сега ще се поразровя из нета да видя каде мога да го даря, че да им върши работа.

Блогодаря ти за съвета отново.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.

 

Как мога да си изтрия историята на търсени ключови думи в интернет търсачки, използвани юзърнеймс по пощи и форуми, и т.н. ?

 

Изтрих кукитата, но не стана?!

 

А браузъра е?

 

Internet Explorer.

 

А, ясно.

 

Благодаря, ov3rm4n.

Edited by CMexyBka
Link to comment
Share on other sites

Какво изплзват зъболекарите за избелване на зъбите, и има ли начин да се закупи от аптека, а не да се ходи при тези "мъчители".

Link to comment
Share on other sites

има ли офис на про кредит банк до хотел България в софия?

на коя спирка да сляза и какво да хвана от централна гара?

ставало въпрос за х-л Б-я в бургас :laughing:

тааа...да не си изпържи някой случайно мозъка :D

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали в село,в което има нет и си близо до сървъра можеш да хванеш Wi-Fi?

Link to comment
Share on other sites

Каква е ползата от Wi-Fi при ПСП :blink: Само за мултиплейър ли е или става за браузване на страници и т.н. Хич не ги знам... :wacko:

 

Едит :

Става и за браузване , може и скайп да си качиш ;)

 

Хмм , гледам , че си наясно , та да питам и още нещо - колко горе-долу излиза хакването на ПСП Фат версията( май така се наричаше първата , нали ) , и какви могат да бъдат отрицателните последици за конзолката ? Благодаря предварително :)

Edited by transporterpld
Link to comment
Share on other sites

Каква е ползата от Wi-Fi при ПСП :blink: Само за мултиплейър ли е или става за браузване на страници и т.н. Хич не ги знам... :wacko:

Става и за браузване , може и скайп да си качиш ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали в село,в което има нет и си близо до сървъра можеш да хванеш Wi-Fi?

Само ако има AP , което да излъчва сигнал. Остава въпроса с кодирането на връзката, филтрирането по МАК адреси, освен това дори да имаш паролата може самия трафик вътре да си е кодиран - ала бала.

Та има доста неща за преодоляване докато докопаш нета :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали в село,в което има нет и си близо до сървъра можеш да хванеш Wi-Fi?

 

Ако се опитваш да го направиш нелегално - не се сещам.

 

Иначе да - като има предавател на покрива на Читалището ( :P ) слагат ти една антенка и ти пускат нет и у вас - предстои ми да го направя в моето село скоро.

Link to comment
Share on other sites

къде мога да намеря желязо квадратен профил освен в "Маркита" и "Ангел Стоилов"?размерите които ме интересуват са 30/30 мм,35/35 мм или 40/40 мм.също така и каква му е цената?трябват ми около 30 метра за парапети на тераси

Link to comment
Share on other sites

къде мога да намеря желязо квадратен профил освен в "Маркита" и "Ангел Стоилов"?размерите които ме интересуват са 30/30 мм,35/35 мм или 40/40 мм.също така и каква му е цената?трябват ми около 30 метра за парапети на тераси

 

На 'Авксентий Велешки ' срещу МОСТ компютърс има малко складче за строителни материали , там има. Пада се като завиеш от Христо Ботев надясно на светофара на Плазма от Сточна гара посока Гарата , на около 100-на метра от дясната ти страна. Другия , за който се сещам мътно, се намира на Рогошко шосе , още в началото се пада вляво някъде. А има и отдясно друг склад , ако не се лъжа. Него няма как да го сбъркаш , защото има големи табели. Дано ти е полезно :)

Link to comment
Share on other sites

къде мога да намеря желязо квадратен профил освен в "Маркита" и "Ангел Стоилов"?размерите които ме интересуват са 30/30 мм,35/35 мм или 40/40 мм.също така и каква му е цената?трябват ми около 30 метра за парапети на тераси

 

Фирма ХЪС. Склада е в бившите "Сортови семена" - посока Пазарджик, пада се отдясно след като подминеш 4-ти километър (има табели). Цените им са най- добри. Има всичко.

 

Ако не държиш да спестяваш на гара Филипово има къде да си купиш този профил. Пада се от лявата страна като идваш откъм гарата срещу Балканика. Там могат и да ти го нарежат както си поискаш. За такова малко количество може би е най-добре да идеш там.

Link to comment
Share on other sites

благодаря на двама ви.при първа възможност ще пообиколя тези складове

Link to comment
Share on other sites

От къде може да се купи чантичка за кръста?Трябва ми за бачкане, не като аксесоарче, така че не ме вълнува много разцветки и т.н.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

От къде може да се купи чантичка за кръста?Трябва ми за бачкане, не като аксесоарче, така че не ме вълнува много разцветки и т.н.

Пробвай на сточна гара до светофара( имам предвид големия). Там има 2-3 магазина за чанти. Мисля, е в този който е по-навътре има по-голям шанс да си намериш това, което ти трябва.

Link to comment
Share on other sites

благодаря на двама ви.при първа възможност ще пообиколя тези складове

 

Пазарчето на "Младежка"... Има всякакви...

Link to comment
Share on other sites

Човек или агенция или фирма или даскал или каквото и да било, който може да решава задачи по механика......

Link to comment
Share on other sites

Човек или агенция или фирма или даскал или каквото и да било, който може да решава задачи по механика......

.....

Edit:

Личи си ,че е петък. Какви глупости бях написал.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...