Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Добре - минима визирах. :)

Както се вижда, не намазва :bgrin: Остава си 1Мбит. За това по-добре на Минима+, за 5лв. разлика взимаш 8Мбита...или сменяш доставчика... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи сега съм с Хард Диск на АТА. Мога ли да сложа САТА или ПАТА. Каква е разликата между тези букви? И ако мога да сложа САТА или пАТА какво трябва да направя? Как да разваля партишъните на един хард диск? От С и F искам да има само един партишън с цялото количество свободно място.

Link to comment
Share on other sites

Значи сега съм с Хард Диск на АТА. Мога ли да сложа САТА или ПАТА. Каква е разликата между тези букви? И ако мога да сложа САТА или пАТА какво трябва да направя? Как да разваля партишъните на един хард диск? От С и F искам да има само един партишън с цялото количество свободно място.

Можеш,ама ще стане боза.

Link to comment
Share on other sites

Значи викаш каквото е било такова да бъде. :)

Трябва ми АТА за конзолата, а сега съм с 80 на компа и мислех да си взема нещо около 120 за компа и 80-цата да е сложа в конзолата.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Ако вземещ 2 ЕДНАКВИ ще върви добре например 2 Сата или 2 АТА.Но ако са например едно Сата и едно АТА ще стане мазало.

Link to comment
Share on other sites

За да сложиш САТА трябва дъното да ти го поддържа!

 

/едит: Аз направо открих топлата вода! :D

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Къде се намираше "Веселото село"?

На второто колело на панаира. Точно до синята сграда. На самото колело се вижда...

 

 

А Пата ще стане ли поне за компа ми ?

Link to comment
Share on other sites

Би трябвало. Не вярвам да нямаш поне два U-ATA133 порта на дъното. Не го връзвай на този за оптичното устройство щото скоростта ще падне на ata33 или 66.

Link to comment
Share on other sites

За Глобул има ли услуга, аналогична на Music Call? Тоест като ти звънят да чуват избрана от теб мелодия и как стоят нещата с нея?

Link to comment
Share on other sites

На второто колело на панаира. Точно до синята сграда. На самото колело се вижда...

А Пата ще стане ли поне за компа ми ?

 

Ами то са 2 вида: Serial ATA (SATA) и Parallel ATA (PATA). Ако имаш АТА, значи си е баш РАТА. ;) Ако дъното ти поддържа SATA по-добре си продай стария хард и си вземи нов SATA с по-голяма памет. Не за друго, ами вече станаха по-евтини. :) Иначе си взимай РАТА, не е нещо по-различно, освен в кабелите отзад.

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

За Глобул има ли услуга, аналогична на Music Call? Тоест като ти звънят да чуват избрана от теб мелодия и как стоят нещата с нея?

 

Fun Call www.fun.globul.bg

 

Моята е на Емил Димитров - Моя страна.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте телефон с отлична батерия. Няма нужда от камери и всякакви други екстри, важното е да може да се говори с часове.

Link to comment
Share on other sites

Или както казва баща ми "Блу-трут".

 

Поговорката "Казана дума - хвърлен камък" как я интерпретирате? Ония ден спорих с майка ми. Тя твърди, че значело, че казаната дума може да рани другия човек като хвърлен камък. Аз, мисля естествено, твърдя, че казаната дума, както и хвърления камък, не можеш да я върнеш обратно, поел си ангажимент, дал си обещание и т.н. и не може/трябва да се отмяташ от него. Т.е. въпроса не е за нараняване, а за необратимост на нещо станало.

Edited by Curunir
Link to comment
Share on other sites

Поговорката "Казана дума - хвърлен камък" как я интерпретирате? Ония ден спорих с майка ми. Тя твърди, че значело, че казаната дума може да рани другия човек като хвърлен камък. Аз, мисля естествено, твърдя, че казаната дума, както и хвърления камък, не можеш да я върнеш обратно, поел си ангажимент, дал си обещание и т.н. и не може/трябва да се отмяташ от него. Т.е. въпроса не е за нараняване, а за необратимост на нещо станало.
Ти си правият ;)
Link to comment
Share on other sites

Или както казва баща ми "Блу-трут".

 

Поговорката "Казана дума - хвърлен камък" как я интерпретирате? Ония ден спорих с майка ми. Тя твърди, че значело, че казаната дума може да рани другия човек като хвърлен камък. Аз, мисля естествено, твърдя, че казаната дума, както и хвърления камък, не можеш да я върнеш обратно, поел си ангажимент, дал си обещание и т.н. и не може/трябва да се отмяташ от него. Т.е. въпроса не е за нараняване, а за необратимост на нещо станало.

точно така е.казаната дума е като хвърления камък,няма връщане назад

Link to comment
Share on other sites

Ами то са 2 вида: Serial ATA (SATA) и Parallel ATA (PATA). Ако имаш АТА, значи си е баш РАТА. ;) Ако дъното ти поддържа SATA по-добре си продай стария хард и си вземи нов SATA с по-голяма памет. Не за друго, ами вече станаха по-евтини. :) Иначе си взимай РАТА, не е нещо по-различно, освен в кабелите отзад.

А как да разбера дали дъното ми поддържа САТА? То е вече на 3-4 години.

Link to comment
Share on other sites

Направи една снимка на дъното и я качи тук или виж в книжката :)

 

Някой да знае какво е belalim на турски? :P

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте телефон с отлична батерия. Няма нужда от камери и всякакви други екстри, важното е да може да се говори с часове.

 

Sony Ericsson J110i.Определено няма да съжеляваш от батерията на това животно.

Link to comment
Share on other sites

Направи една снимка на дъното и я качи тук или виж в книжката :)

 

Някой да знае какво е belalim на турски? :P

 

Личност, която прави мн пакости; в преносен смисъл може да се употреби и за любимата/любимия ти...

Зависи как и къде се използва... Дано съм помогнал.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...