Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

трябва да направя едно плащане през paypal , някой има ли идея това изобщо работи ли за българия и да ме светне за детайлите как да преведа парите в сайта и т.н. мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да знае дали на Кукленско шосе където е фабриката на Спринт ще продават велосипеди на частни лица?Тоест да ида аз там и да си закупя колело?

Имат си и магазинче там с цени и всичко както си трябва. Поне преди година и нещо нямаше проблем да се купи от склада им, ама за кво ти е? Шпори си с рендето :lol:

Link to comment
Share on other sites

трябва да направя едно плащане през paypal , някой има ли идея това изобщо работи ли за българия и да ме светне за детайлите как да преведа парите в сайта и т.н. мерси предварително

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=58902

Link to comment
Share on other sites

Защо всички реклами на водки са свързани със - секс, свалки и всякви такива? Целенасочено ли е, или просто така :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Защо всички реклами на водки са свързани със - секс, свалки и всякви такива? Целенасочено ли е, или просто така :bgrin:

Замисли се какво става като пиеш много водка :)

 

Да ви попитам: къде сега има магазин на ТСМ в града склад де !

Виж тука.

Link to comment
Share on other sites

Замисли се какво става като пиеш много водка :) ...
Минавам на бира. :) Идеята е, че като пиеш от въпросната водка и най-грозната жена ти се струва като мацката от рекламата... :) Шегувам се!
Link to comment
Share on other sites

Трябва да си купя магнити за комарниците в нас. Някой има ли идея къде се продават?

 

И търся къде надписват табелки с имена - имам предвид тези на които пише сем. Еди кой си, че ми дадоха 3 с входната врата и искам да си надпиша една и да си я сложа.

Табелката е метална и като ходих в Бриколаж ми казаха, че работели само с пластмасови.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си купя магнити за комарниците в нас. Някой има ли идея къде се продават?

 

И търся къде надписват табелки с имена - имам предвид тези на които пише сем. Еди кой си, че ми дадоха 3 с входната врата и искам да си надпиша една и да си я сложа.

Табелката е метална и като ходих в Бриколаж ми казаха, че работели само с пластмасови.

 

Рекламна агенция.

 

Но не отивай в DOG Visa (до Tарикати), защото ще ти одерат кожата. С очите си видях как взеха на един човек 14лв за 100 едноцветни визитки. За справка, в една рекламна агенция ще ги направят за около 4. Максимум 5.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Рекламна агенция.

 

Но не отивай в DOG Visa (до Tарикати), защото ще ти одерат кожата. С очите си видях как взеха на един човек 14лв за 100 едноцветни визитки. За справка, в една рекламна агенция ще ги направят за около 4. Максимум 5.

Аз имам метална табелка, на която няма нищо и искам да ми направят(издълбаят) името. Съмнявам се в рекламна агенция да дълбаят метални плочки.

Link to comment
Share on other sites

И търся къде надписват табелки с имена - имам предвид тези на които пише сем. Еди кой си, че ми дадоха 3 с входната врата и искам да си надпиша една и да си я сложа.

Табелката е метална и като ходих в Бриколаж ми казаха, че работели само с пластмасови.

Пробвай в копирния център до лъкито.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си купя магнити за комарниците в нас. Някой има ли идея къде се продават?

 

 

и аз искам и аз искам!! не се бях сещал за такъв монтаж! как става, има ли някакви пинизи или просто праскаш магнити и тва е?

Link to comment
Share on other sites

Не е нищо особено - хакваш с две малки видийки магнита за комарника, още две за другата част към дограмата (гледаш да не изпраскаш стъклопакета) и готово. При майка ми са така, но моите нямат и сега се чудя от къде да ги докопам.

Link to comment
Share on other sites

Имат си и магазинче там с цени и всичко както си трябва. Поне преди година и нещо нямаше проблем да се купи от склада им, ама за кво ти е? Шпори си с рендето :lol:

 

То не е хубаво само с кола.Искам да спортувам и да си купя колело примерно :) Мерси за инфото полезно ще е защото Голямо Конарско шосе ми е далече пък на Кукленско ще ида за бързо :)

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив има ли сервиз на Делонги / за кафемашина става въпрос/ ? Сервиза на Панаира го махнаха преди бая време

Link to comment
Share on other sites

Но не отивай в DOG Visa (до Tарикати), защото ще ти одерат кожата.

 

Пробвай в копирния център до лъкито.

 

Добре го упъти :)

 

Аз имам метална табелка, на която няма нищо и искам да ми направят(издълбаят) името. Съмнявам се в рекламна агенция да дълбаят метални плочки.

 

Аз не налучквам :) Аз ти го казвам. Рекламните агенции се занимават точно с това. Изпълняване поръчките на крайния клиент. Те няма да изкарат машините и да ти ги направят, но ще ги занесат при някой, който ще ти го направи.

Link to comment
Share on other sites

Самураите защо е било прието да си обръсват само горната част на скалпа, а косата отстрани да се вързва на плитка?Нещо свързану със статута ли е?

 

Редакция: Всъщност не само самураите ами и доста от хората в двора и на служба към императора...с това ли е свързано?Визирам Мейджи ерата и края й.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Под център "Гранд" има супермаркет в който продават каквито ти дойде на ума жилирани лиготийки.Аз там вече не ходя, че сума ти пари отиват :) ако отидеш там си вземи и кокоски от щанда с тортите и пастите.Страхотни са, буквално ти се разлива щастие из мозъка като си хапнеш една след тежък и уморителен ден.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има инфо относно новите скорости на ЕК? Т.е. това, което ме интересува е дали Достъпна този път ще намаже? И с колко?

Link to comment
Share on other sites

Някой да има инфо относно новите скорости на ЕК? Т.е. това, което ме интересува е дали Достъпна този път ще намаже? И с колко?

Вече няма достъпна.

http://ekk.bg/mod_newinfo_2_4_13.html

Ето линк към различните тарифи...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...