Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой разбиращ може ли да ми разясни това заграденото какво значи.

D = Currently downloading (interested and not choked)

d = Your client wants to download, but peer doesn't want to send (interested and choked)

U = Currently uploading (interested and not choked)

u = Peer wants your client to upload, but your client doesn't want to (interested and choked)

O = Optimistic unchoke

S = Peer is snubbed

I = Peer is an incoming connection

K = Peer is unchoking your client, but your client is not interested

? = Your client unchoked the peer but the peer is not interested

X = Peer was included in peerlists obtained through Peer Exchange (PEX)

H = Peer was obtained through DHT.

E = Peer is using Protocol Encryption (all traffic)

e = Peer is using Protocol Encryption (handshake)

L = Peer is local (discovered through network broadcast, or in reserved local IP ranges)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да даде идея откъде да взема китарка за Guitar Hero III в България, особено пък ако е и на поносима цена :) За тия, които не са наясно за какво говоря, това е пример за такава китара.

 

P.S. Ще я ползвам за PC, знам че всички/повечето са конзолни, но много хора си играят на РС с конзолните, така че поне някои, ако не всички, стават и за РС, евентуално с някакъв преходник (ако има по-просветени - да обяснят по-подробно).

Link to comment
Share on other sites

Искам да Ви попитам дали няко знае дали има превоз от Пловдив до Цигов Чарк и колко е превоза от Пловдив до там .

Link to comment
Share on other sites

Понеже в момента никой не гледа Софт-а, може ли някой да ми каже:

Как да си направя папките на виста да изглеждат 3Д? :) Такива... Кат са подреждат и да са настрани, вместо да са успоредни една на друга, както е на ХП-то?

Link to comment
Share on other sites

Абе то си е до иконка бре. Пробвай да сложиш темата на windows xp може и да стане. Ако ти се занимава можеш да си свалиш просто нови иконки и да ги смениш.

Link to comment
Share on other sites

Понеже в момента никой не гледа Софт-а, може ли някой да ми каже:

Как да си направя папките на виста да изглеждат 3Д? :) Такива... Кат са подреждат и да са настрани, вместо да са успоредни една на друга, както е на ХП-то?

Мисля, че трябва да избереш тема Aero.
Link to comment
Share on other sites

Кажете някой магазин за говорители, освен Викиват и Кузмов Електроникс. Трябват ми среди за тонколони Jamo, но в тея двата магазина нямаше същият размер.

Link to comment
Share on other sites

Кажете някой магазин за говорители, освен Викиват и Кузмов Електроникс. Трябват ми среди за тонколони Jamo, но в тея двата магазина нямаше същият размер.

Конрад(С/у хотел скт. Петербург), а може и още някъде да има, де да знам. ; )

Link to comment
Share on other sites

Какво означава "Fenomeno" нагръцки :?

 

За тази дума ли говорим : φαινόμενο ? Означава си точно "феномен" , но в случая е среден род (на бг е нещо като "феноменче" мисля) .

Link to comment
Share on other sites

Искам да Ви попитам дали няко знае дали има превоз от Пловдив до Цигов Чарк и колко е превоза от Пловдив до там .

До Цигов Чарк едва ли ще има директен превоз. Поинтересувай се за автобус до Батак. От там хващаш автобусите за Ракитово и Велинград, минават точно през курорта.

 

Тук има информация и разписание http://www.batak-bg.com/AVTOBUSNO_RASPISANIE.htm Има и телефон звънни и питай за цените и до колко им е актуална информацията.

Link to comment
Share on other sites

За тази дума ли говорим : φαινόμενο ? Означава си точно "феномен" , но в случая е среден род (на бг е нещо като "феноменче" мисля) .

 

Глупости. Родът на думата на гръцки няма никакво отнощение към превода в случая.

Означава си феномен и няма нужда от умалителни.

Link to comment
Share on other sites

Искам да Ви попитам дали няко знае дали има превоз от Пловдив до Цигов Чарк и колко е превоза от Пловдив до там .

 

Автобусът до Батак се качва и до Цигов чарк. Тръгва от автогара Юг. Аки ще го ползваш за 8-ми декември- винаги е супер пълен, дори някои си пътуват прави. Цената не я помня, върти ми се нещо около 6 лева, но не съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Автобусът до Батак се качва и до Цигов чарк. Тръгва от автогара Юг. Аки ще го ползваш за 8-ми декември- винаги е супер пълен, дори някои си пътуват прави. Цената не я помня, върти ми се нещо около 6 лева, но не съм сигурен.

 

Благодаря . А може ли да се запазят места Знаеш ли ? Направо да ода да резервирам няколко места за отиване и връщане ;)

Link to comment
Share on other sites

Току-що ми снесоха слух, че имало проект зала "България" да се превърне в търговски център?Вярно ли е?

Link to comment
Share on other sites

Току-що ми снесоха слух, че имало проект зала "България" да се превърне в търговски център?Вярно ли е?

 

да даже по новините го казаха ама уж било проект само за обновяването на зградата

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...