Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Къде могат да ми направят бродерия върху шапка и каква е цената?.

 

И къде мога да боядисам бели кожени обувки? Тоест да станат пак бели, че се изтъркаха.

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Всъщност имат ли правото кондукторките да искат да ми видят картата при закупуване на билет от 30 стинки, защото аз съм на мнение, че картата ми може да се изисква само от контрола. И още един абсурден въпрос - кой стана кмет на район централен

Link to comment
Share on other sites

Slay То си пише .

" ПОКАЗВАЙТЕ КАРТИТЕ СИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО " на 70% от рейсовете . Но си задължен при тяхно поискване . Нали ако ти дадат билет от 30 , а ти нямаш карта и контролата и двамата ще е^е ...

За кмет не знам .

Link to comment
Share on other sites

от къде да си купя декоративна завеса за врата понеже в заведението ми зад барплота ми се намира вратата за офиса и искам да я покрия с нещо а прички за врата не ми се дават , в някой заведения съм виждал декоративни завеси за врати от разни топчета (мъниста) които стоят доста добре дори и с интериора ми ще се връзва , някой ако знае от къде мога да купя подобно нещо получава веднага 1 бира

 

edit : имам и още 1 въпрос , имам един стар сейф обаче ключа му е само 1 понеже другият без да искам го счупих правят ли някъде копия на такива ключове или не понеже само с 1 е крива работа алп го загуба някъде :bgrin:

 

ето така изглежда горе долу ключа (по простичък е) само че е жълт явно е от някаква друга сплав

http://swiss-banking-antiques.com/images/s...box-key-600.jpg

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

от къде да си купя декоративна завеса за врата понеже в заведението ми зад барплота ми се намира вратата за офиса и искам да я покрия с нещо а прички за врата не ми се дават , в някой заведения съм виждал декоративни завеси за врати от разни топчета (мъниста) които стоят доста добре дори и с интериора ми ще се връзва , някой ако знае от къде мога да купя подобно нещо получава веднага 1 бира

 

edit : имам и още 1 въпрос , имам един стар сейф обаче ключа му е само 1 понеже другият без да искам го счупих правят ли някъде копия на такива ключове или не понеже само с 1 е крива работа алп го загуба някъде :bgrin:

 

ето така изглежда горе долу ключа (по простичък е) само че е жълт явно е от някаква друга сплав

http://swiss-banking-antiques.com/images/s...box-key-600.jpg

 

Би трябвало почти всички ключари, да не кажа всички, да могат да ти направят копия...

Link to comment
Share on other sites

исках да попитам знаете ли хубав магазин на Bulldozer в Плд? :bgrin:

До тъй наречения КАМЕЛ в кичука . Там има Булдозер ( рейсове - 16 , 116 , 7 , 27 )

МИсля , че имаше и на центъра малко преди халите след Джумаята , но там не съм много сигорен .

Link to comment
Share on other sites

Понеже сим картата ми е от няколко години,не ми се появява в менюто Мтел+ .

 

Колко ще ми струва закупуването на 64к сим ,че в сайта на мтел не видях цена?

Link to comment
Share on other sites

За влечугите, но беше, аз си намерих един дърт.
Ако е дърт, ползата ще е точно 0. Само по мое време, имаше на три пъти таксономични промени в българската херпетофауна.
Link to comment
Share on other sites

Понеже сим картата ми е от няколко години,не ми се появява в менюто Мтел+ .

 

Колко ще ми струва закупуването на 64к сим ,че в сайта на мтел не видях цена?

6 лева по принцип. Обаче моята я смениха безплатно, не знам защо. Може би защото съм абонат от 9 години и картата ми беше много архивна :D .

При всички положения си свали контакти, СМС-и изтрий всичко от старата карта, защото остава при тях - тоест, дават ти нова 64К и взимат старата, номерът се запазва.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Само по мое време, имаше на три пъти таксономични промени в българската херпетофауна.

Мхм....Промени относно Malpolon monspessulanus и Coronela austriaca има ли?/Това е от '74г./

Link to comment
Share on other sites

Къде се намира поделение 1430?

Целият номер?По принцип са 5-цифрени...

 

Ако не ме лъже акъла, това е Свързочния полк,до ВСИ се намира.

Някъде тук --> http://bgmaps.com/services/maps/link_step1...0399586ce4836a7

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Тц-тц-тц...И аз съм опасен за обществото, ама ти ме фърли в тъча...Аре, нитроетана се ползва в тунинга, разбирам...ама n-бутиламина? :blink: Забранени са за продажба на крайния потребител т.е. - няма да намериш...законно.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Мхм....Промени относно Malpolon monspessulanus и Coronela austriaca има ли?/Това е от '74г./
Coronella austriaca

 

 

Вдлъбнаточел смок:

 

Malpolon insignitus (Geoffroy, 1827)

Malpolon monspessulanus – Буреш & Цонков (1934); Beљkov & Beron (1964)

Malpolon monspessulanus insignitus – Бешков & Нанев (2002)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...