Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

имам много странен проблем , влизам в форума , логвам се , давам запомни ме , излизам и като влзена ми дава че пак трябва да се логвам , това на какво може да се дължи ? ?!?

в другите сайтове е същата работа пак ми иска логване на всяко влизане :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

имам много странен проблем , влизам в форума , логвам се , давам запомни ме , излизам и като влзена ми дава че пак трябва да се логвам , това на какво може да се дължи ? ?!?

в другите сайтове е същата работа пак ми иска логване на всяко влизане :bgrin:

Изключил си бисквитките (cookies) на браузъра. Потърси из менютата..

Link to comment
Share on other sites

имам много странен проблем , влизам в форума , логвам се , давам запомни ме , излизам и като влзена ми дава че пак трябва да се логвам , това на какво може да се дължи ? ?!?

в другите сайтове е същата работа пак ми иска логване на всяко влизане :bgrin:

 

От прекалено много защити, да ти е сигурно, си си махнал Cookies.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Малко съм неук и не знам за какво служи тази Micro SD Adapter (карта?) ? Някой може ли да ми разясни с 1-2 изречения. :)

Link to comment
Share on other sites

Малко съм неук и не знам за какво служи тази Micro SD Adapter (карта?) ? Някой може ли да ми разясни с 1-2 изречения. :)

 

Micro SD Adapter е приставака с която може картата ти от Mirco SD да стане SD . Чрез тази приставка имаш го голям избор картата каде да е използваш . Mirco SD-то го ползваш за телефона , а SD-то за фотоапарата . Чиста работа .

Надявам се , че съм ти помогнал .

Link to comment
Share on other sites

исках да попитам знаете ли хубав магазин на Bulldozer в Плд? :bgrin:

Освен тука както ти бях писъл

 

"До тъй наречения КАМЕЛ в кичука . Там има Булдозер ( рейсове - 16 , 116 , 7 , 27 )

МИсля , че имаше и на центъра малко преди халите след Джумаята , но там не съм много сигорен . "

 

днеска се разкарвам из Иван Вазов и видях , че и там има ... След Лиляната има магазин и там ...

Link to comment
Share on other sites

Какво представлява DHT при торент клиентите и има ли влияние върху скоростта на сваляне и качване при включване/изключване на DHT? :)

Link to comment
Share on other sites

имам много странен проблем , влизам в форума , логвам се , давам запомни ме , излизам и като влзена ми дава че пак трябва да се логвам , това на какво може да се дължи ? ?!?

в другите сайтове е същата работа пак ми иска логване на всяко влизане :bgrin:

 

 

 

 

не става дейба , пуснах ги уж ама пак същата работа :wacko:

Link to comment
Share on other sites

не става дейба , пуснах ги уж ама пак същата работа :wacko:

И на мен ми се случваше същото, ще ти цитирам kamen който ми каза къде е проблема, и наистина се оправи:

И на мен ми се беше случвало нещо подобно, оказа се че е защото се логвах на www.bulforum.com, а после като въведа само bulforum.com и не става нищо - защото кукито е записано с www. отпред дано си разбрал нещо от обяснението ми

т.е. трябва да влизаш през www.bulforum.com, а не през bulforum.com

Link to comment
Share on other sites

Случайно някой да знае нещо за спа центрове из България (за предпочитане в близост до Пловдив), които предлагат ваучери или гифт-кардс за all-inclusive настаняване или нещо такова - идеята е да не се прави резервация.

Link to comment
Share on other sites

къде мога да си отпечатам визитка и на .psd файл ли трябва да е

 

Всяка една печатница или рекламна агенция. Може да е на psd с голяма резолюция или eps/ai/cdr. За препоръчване е второто.

Link to comment
Share on other sites

къде мога да си отпечатам визитка и на .psd файл ли трябва да е

На всякъде където разпечатват, правят и визитки. Малки копирни центрове, та дори и 2 педи ксероски.

До колкото знам (поне така е при един приятел) Можеш и само нахвърляно на един лист какво ще има на тази визитка (ако не си претенциозен и няма да има картинки).

 

 

 

Извинявам се за двойния поуст :unsure:

Нямам глас вече 3ти ден, моля помогнете, че ми се случва за първи път. Нз кво да правя :(

Link to comment
Share on other sites

От викане или си пил нещо студено?

Ако е от викане - трябва да почакаш сам да си "дойде".Но топлите напитки помагат мъничко.

Ако е от студени течности - внимавай да не си докараш възпаление на сливиците.Пак топли напитки, но и да идеш на лекар, няма да е лошо.

Link to comment
Share on other sites

Може би от студа нещо да съм се поразболял :bgrin: :blink: :wacko:

Възможно е от студения въздух, ама чак пък толкова да си изнежен? :blink:

Ако имаш белезникави налепи по езика и гърлото, е ангина :bgrin:

Все пак - иди на лекар, за по-сигурно.

Link to comment
Share on other sites

С какво се маха секундно лепило от кожа? =D

Link to comment
Share on other sites

Погледни опаковката и ми напиши съдържанието на ЛС.Но най-вероятно ще го махнеш с ацетон.Ако се чудиш от къде да вземеш ацетон - в лакочистителите има, колкото искаш :)

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Оная телевизия с очилцата долу на кой канал на мястото се появяваше или на ЕК изобщо не се хваща вече?

Във всички училища ли е въведено, това оценките на учениците да се изчисляват средно аритметично, а не по преценка на учителя?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...