Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко излиза един добър компютър? А може ли някъде да ми купят моя или трябва да си го бия в главата? :)

 

Под добър се разбира нещо добро ама не и най-най- новото и най-скъпото. Нещо, което няма да ми се налага да го пипам известен период от време, игрички да вътвят също. :)

 

 

Как вървят цените на R15 195/65? Някой ако може да помогне. В Пловдив или извън Пловдив ще са по-евтини, че един приятел ме пита дали да идвал по Пд да си купува...?!?!

Много благодаря!

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде в Пловдив мога да си купя Бонзай дръвче(мисля така се казваше) и колко пари са горе долу :)

 

аз си взех от алати за 15лв , малко поисъхнало ама се съживи след 1 седмица и сега е много яко

 

 

а аз имам друг въпрос , интересува ме в коя фирма трябва да отида да си занеса някоя картина и те съответно да ми я отпечатът на лепящо фолио и колко върви квадрата на такова нещо , в смисъл в заведението има една стена която незнам какво да я правя и смятам да принтирам една голяма картинка и да я залепя на една от тези поликарбонатните плоскости прихваната към стената :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Колко излиза един добър компютър? А може ли някъде да ми купят моя или трябва да си го бия в главата? :)

Mи то си зависи от това какви игри ще играеш - Crysis или Супер Марио :). Две ядра или само едно? Колко РАМ би искал - 1/2/4? Колко харддиск - със 60гига пак може да се работи, ама 200 е по-добре. и така...

Link to comment
Share on other sites

Mи то си зависи от това какви игри ще играеш - Crysis или Супер Марио :). Две ядра или само едно? Колко РАМ би искал - 1/2/4? Колко харддиск - със 60гига пак може да се работи, ама 200 е по-добре. и така...

Примерно като за Кризис. :) Без хард и сд. По-добре малко повече да се ръсне човек и да знае, че няма да го пипа, а не след 3 месеца да се ъпва. Предполага се, че с 2 ядра сигурно е по-добре и добра карта и рамче да има ама ако идва солено... нещо ще се намали. 600-700-800- ... ? Просто скоро не съм се интересувал как вървят цените.

Link to comment
Share on other sites

AMD64 X2 5000+

GIGABYTE GA-M61PM-S2

SPIRE COOLING FAN

A-DATA DDR2 платки по 1ГБ 2 броя

16GB HITACHI DESKSTAR 7200rpm

LITEON DVD-RW

SAPHIRE RADEON X1650PRO 256MB 128BIT

ATX TOWER

LOGITECH KEYBOARD INTERNET

CREATIVE LABS AUDIGY VALUE BULK

400W DUAL-FAN захранване за ATX

 

всичко за 1050 лева.

Edited by NEFARIOUS
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже някоя фирма за бродерии? Интересуват ме цената на самата бродерия и колко трябва да се плати ако шрифта е различен от стандартния

Link to comment
Share on other sites

къде да отида да ми принтират едни снимчици на размер а3 да кажем и колко пари ще ми струва горе долу говорим за цветни снимки

 

 

може да пробваш под Лъки синема , има един копирен център, правят разни неща но незнам колко пари точно ще ти вземат :unsure: май се сещам за какво са ти :rolleyes:

 

 

и аз имам едно въпросче, какъв номер се води , номер в който всички цифри за еднакви освен две пример 0888*8*888 , 0899*9*999 , сребърен ли е какъв е ?

Link to comment
Share on other sites

Каква марка Micro SD да си купя за телефона и откъде? Ще има ли разлика в скоростта на трансфер на информация към картата (сегашната ми е 64мб на Нокиа) ?

Разлика няма да има Микро СД-то е с еднаква скорост а за марка прих ти препоръчал PQI въпреки че и всяка друга ще ти свърши що годе същата работа. Препоръчвам тази марка защото до сега само с нея съм нямал проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се блокне някой номер който ти звъни на GSM-а? :)

На Глобул съм, преди като бях с Вивателската карта имаше нещо от сорта "звезда звезда номера и решетката (диес)" или нещо от сорта, но тук как да го направя? :)

Link to comment
Share on other sites

Да ви питам някой знае ли колко ома резистор трябва да сложа за да се намали от 12волта на половина?

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се блокне някой номер който ти звъни на GSM-а? :)

Нямаш ли в менюто на телефона Call Barring или нещо от този сорт? Ако не - може да вкараш този номер в профил и да го отрежеш от там.

Link to comment
Share on other sites

Нямаш ли в менюто на телефона Call Barring или нещо от този сорт? Ако не - може да вкараш този номер в профил и да го отрежеш от там.

Няма...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Знаете ли за какво се използва CNR слот на дъното? Реших да ъпгрейдна малко ярмомелката и разгледах книжката на дъното, та се натъкнах на този факт. Ако може да ми кажете какво мога да мушна там ще съм благодарен! - ако все още се произвеждат такива платки :D

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Знаете ли за какво се използва CNR слот на дъното? Реших да ъпгрейдна малко ярмомелката и разгледах книжката на дъното, та се натъкнах на този факт. Ако може да ми кажете какво мога да мушна там ще съм благодарен! - ако все още се произвеждат такива платки :D

Communication Network Riser slot (CNR slot)? It's a slot on the motherboard for the external jacks for your modem and network.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае откъде мога да намеря повечко иконки за Skype?Че с колегите сме се хванали на бас, кой може да намери повече. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже някоя фирма за бродерии? Интересуват ме цената на самата бродерия и колко трябва да се плати ако шрифта е различен от стандартния

 

Може да пробваш в Милена стил. Намират се до НАП зад бензиностанцията. Шрифта няма никакво значение. Прави се програма за бродерия. Последно беше 5лв/1000 бода, но сега сигурно е повече. После се бродира за около 40-50ст/1000 бода. Ако става дума за единични бройки, или дори къси серии, обаче, едва ли ще ти обърнат внимание. Друг вариант са Комелект. Намират се на ул. "Дръзки" 3, мисля...

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае откъде мога да намеря повечко иконки за Skype?Че с колегите сме се хванали на бас, кой може да намери повече. :lol:

 

Наско бая има да се гоните. Да не ти давам десетки линкове тука напиши "icons for skype" в Гугъл и гледай кво става. Само от ТУК може да дръпнеш мощно с всички знамена. Подозирам обче че това е нещо което всичките ти колеги ще направят. Като гледам цифрите едва ли ще можете да си изброите откритията...

Link to comment
Share on other sites

Някой няма ли да каже кога ще спре да вали басси .... Писна ми да вали , роси , да е мрачно .... ( ето това е нестандартен въпрос ) :blush:

Link to comment
Share on other sites

20.11.2007

 

През нощта валежите постепенно ще спират, но в източните райони ще превалява до сутринта.Там ще духа и все още умерен до силен северен вятър.Минимални температури между минус 4° и 1°.

 

Утре от запад облачността ще се разкъса и намалее.В източните райони ще се задържи предимно облачно, но само на отделни места е възможно да превали слабо.Вятърът ще отслабне.Максимални температури между 3 и 8°.

 

Ето кога. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...