Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Благодаря . А може ли да се запазят места Знаеш ли ? Направо да ода да резервирам няколко места за отиване и връщане ;)

 

Миналата година не можеше- редиш се и ако успееш да пробиеш в навалицата-сядаш..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми даде линк от който да разглеждам моделите и цените на маратонки пума.В www.puma.com не ми вади даже и модели :(

Link to comment
Share on other sites

Ами виж . Пумитеса превят от некачествени материали . Адидас са по добрия вариант ( да не кажа и идеалния вариант ) . Нещо по евтино : Umbro , Kengaroo . Но това е лично мое мнение де . Не знам ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Искам да попитам дали някой вече е спечелил колите от Chio Chips ? Изобщо печелят ли се тези коли ?

Edited by Ghetto_Freak
Link to comment
Share on other sites

Ами виж . Пумитеса превят от некачествени материали . Адидас са по добрия вариант ( да не кажа и идеалния вариант ) . Нещо по евтино : Umbro , Kengaroo . Но това е лично мое мнение де . Не знам ...

Голям разбирач..

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

какъв номер се води , номер в който всички цифри за еднакви освен две пример 0888*8*888 , 0899*9*999 , сребърен ли е какъв е ?

 

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ами значи аз бях при МИлко Манолов ( Манолев - Винаги му бъркам фамилията ) . Добър е . Преподавател е в Механото . Готви мен и брат ми ( аз съм в ПУ , а брат ми е във военният във Варна ) . Добре преподава , но малко късно си се сетил да питаш за такова нещо . Аз започнах уроците от началото на миналия месец , но ако си дадеш зор може да наваксаш ( стига да искаш :) ) . В момента нямам телефона му да ти го дам , но мога да ти кажа каде живее ...

До Белите Брези в Кичука . Ако искаш повече инфо ще ти пратя на лични :)

Link to comment
Share on other sites

Знаех си че ще се ядосвам дето се занимавам с Датабг....

 

Опитвам се да си направя регистрация, изпратен ми е мейл, в който има линк за активация

 

Колкото и пъти и с каквото и да го пускам излиза празен фон с едно no username? в средата и активация не се осъществява. Що за простотия е това и някой може ли да ми го обясни?

Link to comment
Share on other sites

Нестандартен въпрос: какъе е бил старият ник на Белов? :unsure:

I`GoT`Da`PoWeR...

 

Edit...

не че помня много, но има едно нещо Member's Display Name History... помага в такива случаи... :)

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Кое върви повече със спагети - бяло или червено вино? Аз лично във всяка ситуация предпочитам бяло, но поводът е специален и ме интересува дали има някакви неписани закони за случая :)

Link to comment
Share on other sites

Как става преводът чрез Western Union. Говоря за прехвърляне на пари от Канада към България. Спешно е, благодаря на отзовалите се.

Link to comment
Share on other sites

Как става преводът чрез Western Union. Говоря за прехвърляне на пари от Канада към България. Спешно е, благодаря на отзовалите се.

ами даваш някви кинти...

премерно за 350 долара, даваш 35 за превода ;)

ама май не е 10%, а е различно...питай си в банката или бюрото, където ще ти го правят превода

Link to comment
Share on other sites

Кое върви повече със спагети - бяло или червено вино? Аз лично във всяка ситуация предпочитам бяло, но поводът е специален и ме интересува дали има някакви неписани закони за случая :)
Ако ще са с доматен сос, червеното вино е добра идея. При бял сос със сирена, по-добре бяло вино. И ще един съвет (ако ти ще ги приготвяш): може да запечеш нарязания лук на сухо в тигана, докато добие лек карамелен оттенък. Едва тогава сложи мазнина и/или водичка. Вкусът се подобрява неимоверно. Това, ако слагаш лук. За други свещенодействия по соса може да ми пишеш на кю-то например, за да не разводняваме темата.
Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е вече 2ри ден след като са ми направили ваксина да се чувствам все едно ще се разболявам и мястото където ми е бита ваксината да ме боли малко?

 

 

Edit: Заушка

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...